مستند “Driving House 2U” اولیویا رودریگو آرم می دهد کدام ممکن است او منصفانه ستاره فوق العاده غیرعادی دیزنی است.


مستند جدید اولیویا رودریگو در دیزنی + House 2U (فیلم SOUR) رانندگی، همراه خود اجرای خشمگین جدید برای هر لحن، اولین آلبوم او کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی اجتناب کرده اند منصفانه مستند در کنار ویدیویی است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگرچه بالقوه است دیدن کمربند رودریگو کدام ممکن است منصفانه “۴U خوشایند” را همراه خود ارکستر زهی در بیابان هر دو منصفانه “خائن” روی منصفانه پدال تک حلقه رها می تنبل، خوشایند باشد، او در واقعً همینطور است. به منظور که همراه خود تخصص – این فیلمی نیست کدام ممکن است دنبال کنندگان روانشناسی رودریگو در جستجوی آن باشند.

آموزش داده شده است می‌شود، اگرچه استسی لی کارگردان رودریگو را شناخته شده به عنوان منصفانه ستاره استاندارد پاپ جلوی دوربین نمی‌برد، با این حال اخیراً تعدادی از فیلم آشکار شده است. شناخته شده به عنوان مثال، در میانه ۷۷ دقیقه ای فیلم، روزی کدام ممکن است رودریگو هفتمین لحن را در استودیو ضبط کرد. تلخآغاز کرد به لاف زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “من می خواهم لحن را {دوست ندارم}.” او اظهار داشت: “این شبیه تر است لحن های آلبوم است.” “عبارات خاص”

بعداً، دیدیم کدام ممکن است رودریگو همراه خود مت موریس، vp معاون ارشد A&R Interscope کسب اطلاعات در مورد آلبوم بلند مدت اش صحبت می تنبل. رودریگو ابراز تمایل کرد کدام ممکن است لحن احساسی‌تر باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگسالان در اتاق اصرار داشتند کدام ممکن است او به او در نظر گرفته شده می‌تنبل. موریس اظهار داشت: «است و نه احساسی است. “هر بار کدام ممکن است او مرا در واقع می شکند.” رودریگو می خندد، با این حال اصلا نمی توان به او اعتقاد کرد.

برای منصفانه ستاره پاپ، ترانه سرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانم ۱۷ ساله عجیب و غریب نیست کدام ممکن است دوم ای نوزاد در استودیو داشته باشد. با این حال خودآگاهی خارق العاده رودریگو تصویری واقع گرایانه اجتناب کرده اند اینکه چگونه ستاره کودک بودن در مجازات ها واقعیت به دیدگاه او آسیب زده است، ترسیم می تنبل.

“شناخته شده به عنوان منصفانه بازیگر کودک، همه وقت ارائه می دهیم می گویند کدام ممکن است هر کاری کدام ممکن است انجام می دهید خارق العاده است – واقعاً کارهای نوزاد انجام می دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گویید “باید منصفانه ستاره هستی!” آنها چون آن است می گویند هستند. رودریگو اظهار داشت: من می خواهم اجتناب کرده اند کودکی اجتناب کرده اند این بابت فوق العاده ناراحت بودم. من می خواهم مثل “صرف نظر از” بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سطح عکس رفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز کردم در نظر گرفتن کدام ممکن است هر کاری کدام ممکن است کردم خطا بود. روزی کدام ممکن است افراد به او گفتند کدام ممکن است او کار خوبی انجام داده است، رودریگو به یاد آورد، با این حال او فقط آن را نپذیرفت.

Olivia Rodrigo Driving House 2 U
عکس دیزنی بی فایده +

در زمان نگارش این متن، یک بار دیگر برای منصفانه نوجوان ۱۷ ساله منصفانه منظره باور نکردنی بود. اگر اجتناب کرده اند ۱۷ سالگی به دفترچه دبیرستان برگردی، من می خواهم حاوی امور خودم نمی شوم. همراه خود این جاری، رودریگو مشاهده شده است کدام ممکن است سالها اندازه می کشد به همان اندازه بزرگسالان خرس معامله با پزشکی قرار گیرند. (را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون شک رودریگو ایسه منصفانه درمانگر دارد.)

برای کسانی اجتناب کرده اند ممکن است کدام ممکن است قبلی رودریگو را نمی‌دانند، او در ۱۲ سالگی ورزشی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ویدئو را برای فیلمساز خانم آمریکایی کارگردانی کرد. لطف خانم آمریکایی موفقیت است. او برای عجله تغییر به حداقل یک ستاره دیزنی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار در کانال بی نظیر دیزنی همراه خود عنوان Page Olverra به نظر می رسد شد بیزاردوارک به مدت سه سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عملکرد نینی سالازار-رابرتس در سریال دیزنی + سریال لذت موسیقی دبیرستان (روزی کدام ممکن است او همراه خود همبازی اش جاشوا باست جلب رضایت کرد، متعدد اجتناب کرده اند ادعا کردن کنندگان در نظر گرفته شده کردند کدام ممکن است او کسی بود کدام ممکن است روده ها او را شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او الهام بخشید. تلخ).

اگرچه رودریگو نامی اجتناب کرده اند استودیو نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ گناهی هم آرم نداد، با این حال حرفه دیزنی منصفانه تراژدی بود – متعاقباً افراد بیشتر اوقات اجتناب کرده اند بازیگران جوان دیزنی شناخته شده به عنوان “نفرین” یاد می کردند، کدام ممکن است اکثر آنها عظیم شده بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چرخ دنده مخدر هر دو سایر امتیازات درمورد به سلامت روان مبتلا شدند. رودریگو به خوانایی تنها نبود. بعداً در مستند، او حتی شعر لحن “بی رحمانه” شخصی را می گوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسات شخصی را در آن نقطه چکیده می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید: “اگر مورد استثمار قرار نگیرم من می خواهم کی هستم؟” او می گوید.

با این حال مشخص است کدام ممکن است رودریگو در امتحان شده {است تا} حرفه انجام دادن دوران کودکی شخصی را باز تنبل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او به خوبی اجتناب کرده اند چگونگی پیشرفت امتیازات شخصی {در این} مرحله جدید اجتناب کرده اند حرفه شخصی آگاه است. او شبیه ستاره ای همراه خود اساس ای غیر معمول به نظر می رسد مانند است – باهوش، باهوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودآگاه. دیدن رانندگی ۲ U در دیزنی +، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودتان آن را {خواهید دید}. حالا همه قبول داریم کدام ممکن است به هر قیمتی اجتناب کرده اند او دفاع کردن کنیم، باشه؟

اجتناب کرده اند مکان به Olivia Rodriguez Driving home 2 U ظاهر شد کنیم