معامله پیشاهنگان پسر با قربانیان سوء استفاده از پناهگاه راه را برای تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری باز می کند


ده‌ها هزار مردی که توسط رهبران پیشاهنگی مورد آزار جنسی قرار گرفتند، یک قدم به جمع‌آوری تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری نزدیک‌تر شدند، پس از آن که یک کمیته نگهدارنده از قربانیان طرح بازسازی سازمان را پیش از ضرب‌الاجل چهارشنبه شب تصویب کردند.

یک قاضی ورشکستگی در ایالات متحده اکنون قرار بود قراردادی را تأیید کند که به پیشاهنگان آمریکا اجازه می دهد از ورشکستگی فرار کنند و در عین حال برای حدود ۸۲۰۰۰ قربانی بزرگترین توافقنامه سوء استفاده جنسی در تاریخ را فراهم کند. جلسه دادرسی برای فوریه برنامه ریزی شده بود. ۲۲.

بیشتر مدعیان بین سال‌های ۱۹۶۵ و ۱۹۸۵ مورد آزار و اذیت قرار گرفتند، زمانی که BSA ظاهراً هویت ۷۹۰۰ پدوفیل را در صفوف خود پنهان کرده بود.

ائتلاف پیشاهنگان بدرفتار برای عدالت، بسته غرامت برجسته را با بیمه‌گران، BOA و حق امتیازهای آن تضمین کرد، اما تقریباً ۶۰۰۰۰ عضوی که آن را نمایندگی می‌کرد تنها از سه چهارم اکثریت مورد نیاز برای تضمین تسویه حساب گسترده دور بودند. پس از ماه‌ها میانجیگری و لابی، گروه کوچکتری از قربانیان به نمایندگی از کمیته مدعیان شکایت منصوب شده توسط متولی ورشکستگی به صفوف آنها پیوستند.

TCC قبلاً اعلام کرده بود که با توجه به تعداد زیاد قربانیان، تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری به اندازه کافی قابل توجه نیست. بر اساس این توافقنامه، بر اساس اسناد دادگاه، بازماندگان بسته به شدت سوء استفاده و سایر عوامل، مبلغی بین ۳۵۰۰ تا ۲.۷ میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

تسویه حساب 2.7 میلیارد دلاری پرداخت شده به 82000 قربانی، بزرگترین تسویه حساب سوء استفاده جنسی در تاریخ است.
تسویه حساب ۲.۷ میلیارد دلاری پرداخت شده به ۸۲۰۰۰ قربانی، بزرگترین تسویه حساب سوء استفاده جنسی در تاریخ است.
AP

این گروه که توسط ۹ بازمانده رهبری می‌شود و چندین هزار نفر دیگر را نمایندگی می‌کند، روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تضمین «رویه‌های تقویت‌شده حمایت از کودکان» و حاکمیت مستقل اعتمادی که به قربانیان پرداخت می‌کند، موافقت کرده است که توافقنامه را تأیید کند.

یک سخنگوی صندوق سرمایه گذاری Survivor Fund که در عرض شش ماه بیش از سه برابر شده بود، تنها با تلاش وکلای ائتلافی از ده ها شرکت برای بازیابی دارایی های اضافی، به رشد خود ادامه خواهد داد.

آن اندروز و آدام اسلیتر، مذاکره‌کنندگان اصلی حقوقی، در بیانیه‌ای گفتند: «این نتیجه مثبت نتیجه هفته‌ها مذاکرات سازنده به رهبری وکلای ائتلاف است، که همیشه منافع بازماندگان را در سر می‌پروراند.»

“ما از TCC برای کنار گذاشتن اختلافات گذشته و آمدن روی میز در مورد طرح ورشکستگی ائتلاف برای تحقق هدف مشترکمان برای اطمینان از اینکه همه بازماندگان سوء استفاده از پیشاهنگی پسران فرصت دسترسی به بزرگترین حل و فصل سوء استفاده جنسی در تاریخ را بدون تاخیر بیشتر دارند، تشکر می کنیم.”

این سازمان از قربانیان عذرخواهی کرده و متعهد به پرداخت غرامت شده است.
این سازمان از قربانیان عذرخواهی کرده و متعهد به پرداخت غرامت شده است.
رویترز

پیشاهنگان پسر قبلاً از قربانیان عذرخواهی کرده و گفته بودند که متعهد به پرداخت غرامت به آنها و محافظت از اعضای جدید هستند. این سازمان مستقر در تگزاس در سال ۲۰۲۰ برای حل و فصل ادعاهای متهمان سوء استفاده جنسی، درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد.

پیشاهنگان پسر روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کردند: «ما از (کمیته) و همه طرف‌های حامی که پشتکار و تعهد زمانی قابل توجه به میانجی‌گری در شکل‌گیری این توافقنامه مؤثر بود، صمیمانه تشکر می‌کنیم».

قربانیانی که سال گذشته با The Post صحبت کردند، اظهار امیدواری کردند که تصویب توافقنامه پس از تحمل چندین دهه درد و آسیب، تا حدودی بسته شود.

«آنها در این نوع دوزخ انتظار دانته بوده اند. ما اکنون می دانیم که مسیری رو به جلو وجود دارد و می توانیم به زودی این مسیر را ببندیم و می توانیم شروع به بسته شدن کنیم.

با سیم پست

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر