معاون رئیس جمهور: هم افزایی حلقه مفقوده مدیریت در کشور است


معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: اگر برنامه ریزی، نیروی انسانی و بودجه در کنار هم در خدمت مدیریت تحول باشد، گام های بهتری در راستای توسعه همه جانبه برداشته می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سلطان مرتضوی در مراسم افتتاحیه رویداد هم افزایی مدیریت ایران گفت: برای هدایت جامعه به عناصر زیادی نیاز داریم. یکی از آنها برنامه دارد. در جمهوری اسلامی ایران برنامه های موثر، برنامه های پنج ساله و اسناد انتقال بالادستی وجود دارد.

وی افزود: برای اجرای برنامه ها به دو عامل نیاز داریم یکی نیروی انسانی و دیگری بودجه. اگر این سه موضوع در کنار هم قرار گیرند و در خدمت مدیریت تحول باشند، گام های بزرگی در راستای توسعه همه جانبه برداشته خواهد شد.

مرتضوی یادآور شد: تجربیات مفیدی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد. در اوایل انقلاب، سازمان جهاد نیرومانا تأسیس شد که تحولی عظیم در نقاط مختلف کشور به وجود آورد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به جنگ ایران و عراق گفت: دشمنان قسم خورده ما جنگ نابرابری را به راه انداختند اما گرمای بدنامی را بر پیشانی دشمن بی خرد و پشیمانی طراحان آن را همه با همدیگر گذاشتیم. جوانان آن زمان ایران و رویارویی آنها با دشمن ممکن شد.

مرتضوی تاکید کرد: به تناسب شکست جنگ تمدن‌ها، جنگ و جنگ بین تمدن‌های دشمن آغاز شد و پدیده داعش را به‌وجود آورد که به اسلحه کشیده شد و به جان حکومت اسلامی انداخته شد، اما یکی. شهید حاج قاسم سلیمانی از ایران اسلامی طلاکاری کرد و با کمترین هزینه به بزرگترین دستاورد تاریخ جنگهای تصادفی دست یافت.

معاون اجرایی رئیس جمهور در پایان گفت: در برخی موارد حلقه مفقوده مدیریت مقوله هم افزایی است. امیدوارم این برنامه منجر به حل مشکلات ساخت و ساز، توسعه و سایر مشکلات مدیریتی شود.

به اشتراک بگذارید