معدن نادر میکا در تضاد با تحریم داخلی است


مدیرکل صمت گیلان در نشستی که در فرمانداری املش در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان های رودسر و املش برگزار شد، گفت: مسائل ریز و جزئی نباید مانعی برای بخش تولید شود.

به گزارش پایگاه دیارمیرسا؛ تیمور پاوریداری در دیدار با کارشناسان اداره کل صمت رودزر با استفاده از سرنگ شرکت مینا، در جلسه ای که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مشکلات معادن املش را مورد بحث و بررسی قرار داد: هدف مشترک همه نهادها و ادارات است. برای تحقق توسعه تولید و ایجاد اشتغال است تا مشکلات کوچکی پیش نیاید و تولید متوقف شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان املش با تشکر از تلاش استاندار برای رفع گلوگاه های تولید و چالش های معدنی خاطرنشان کرد: حل تعارضات و چالش های داخلی با مشارکت و همدلی مدیران مربوطه در شهرستان ضروری است. به طوری که زنجیره تولید به ویژه در حوزه معادن فرآوری متصل به کارخانه بتواند به صورت پویا عمل کند.

پورحیدری با بیان اینکه معادن منشا توسعه، ساخت و توسعه هستند، تصریح کرد: مواد معدنی کمیاب و کمیاب مانند میکا، کارخانه فرآوری ساخته شده در املش باید در کشور حفاظت و حمایت شود تا درگیر بروکراسی اداری نشویم. و تحریم های داخلی ناشی از حزب گرایی است. انشاالله با برنامه ریزی مسئولان محلی و استانی مشکلات آنها در اسرع وقت حل خواهد شد.

شایان ذکر است، مدیرکل صمت گیلان به همراه معاون وزیر صنعت و معدن در بازدیدی یک روزه اولویت ها و برنامه های اصلی حوزه صمت را با حضور کارشناسان اداره صمت در سال ۱۳۹۴ مورد تاکید قرار دادند. رودسر سیتی. ، سپس از واحد مینا سرنگ; تولید کننده انواع سرنگ رودسر در جلسه بررسی مشکلات معادن میکا و ملجداش فرمانداری املش حضور یافت و عصر از کارخانه فرآوری معدن میکا در شهرک صنعتی آسیا بازدید کرد. صنایع بسته بندی مواد غذایی بصران، رنگو و گیل دیلم البورس به بررسی مسائل پرداختند و کار میدانی خود را از نزدیک به پایان رساندند.

به اشتراک بگذارید