منابع مالی چهارخطه املش به شلمان به اشتباه منابع استانی تعریف شده بود.


نماینده املش و رودزار در مجلس شورای اسلامی: برای تکمیل پروژه در حال ساخت کمربندی املش ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام محمد صفری در مراسم معارفه شهردار املش گفت: برای تکمیل پروژه در حال ساخت کمربندی املش ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نماینده رادزار و املش در شورای اسلامی با اشاره به مشکلات مالی و کمبود منابع مالی گفت: با پیگیری های انجام شده ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل سد پلرود و ۱۴۰ میلیارد تومان برای تکمیل رحیم آباد اختصاص یافت. اعتبارات تصفیه خانه بلند لات و مسکن فونداسیون در شهرستان های املش و رودسر از ۴ میلیارد تومان چندین برابر افزایش یافته است که تاکنون سابقه نداشته است.

حجت الاسلام محمد صفری با اشاره به اینکه پیمانکار پروژه چهارخطه راه آملش به شلمان منتقل شد، گفت: منابع مالی و اعتباری این پروژه به اشتباه از منابع استانی تعریف شده است که پاسخگوی نیاز آن نیست. . علاوه بر منابع اعتباری، ۲۵۰ هزار مترمکعب مصالح مورد نیاز است که رایزنی برای روکش آسفالت جاده املش به شلمان انجام شده و در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.

وی گفت: مشکلات ساخت و ساز سخت و پیچیده است اما پایانی ندارد، شهرداری یک سازمان غیرانتفاعی است و در تامین منابع اعتباری وابسته به دولت نیست و بر اساس اصل مشتری مداری باید حرکت برای کسب درآمد، چقدر فعالیت های عمرانی در شهر املش باقی مانده است.» تعادل بسیار مهم است.

وی با اشاره به انتصاب شهردار جدید املش گفت: امور شهری و شهرداری املش باید بر اساس اولویت و به دور از هرج و مرج و بازی های سیاسی پیگیری شود.

به اشتراک بگذارید