منافع ملی ایران عزیز در گرو وحدت و وفاق است


محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز منافع و وحدت ملی ما در گرو وحدت داخلی است، نباید اجازه دهیم برخی مزدوران در کشور تفرقه ایجاد کنند بلکه باید مانع تحقق آن شویم. برنامه های آنها

دیارمیرزا محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه گذشته در چهاردهمین اجلاس سراسری هنرمندان ارشد کشور در مشهد مقدس ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور گفت. مسؤولان و هنرمندان در ارتقای سطح آگاهی عمومی بیان کردند: اهالی فرهنگ و هنر در آگاهی بخشی و ایجاد امید و روحیه در جامعه نقش حیاتی دارند و با فعالیت های خود می توانند در ایجاد صلح و وحدت ملی سهم زیادی داشته باشند. در جامعه.

وی ادامه داد: خوشبختانه این روزها اکثر هنرمندان در امید بخشی و ایجاد نشاط در جامعه پیش قدم هستند چرا که به خوبی می دانند که کشور عزیزمان بیش از هر زمان دیگری به وحدت و اتحاد ملی نیاز دارد.

اسماعیلی همچنین با بیان اینکه مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتخار خدمت به اهالی فرهنگ و هنر را دارند بیان کرد: منافع ملی ایران عزیز در گرو وحدت و وفاق است و نباید اجازه دهیم کوچکترین آسیبی به وحدت ملی وارد شود. معلمان مردم در وطن دوستی و تشکیل وحدت ملی بودند، انشاالله با هم این راه را طی کنیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه امنیت کشور به راحتی محقق نمی شود، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دچار تلاطم هایی شده است، اما به یقین باید گفت که ایران عزیزمان مورد توجه است. . نقطه صلح و ثبات در منطقه. قدرت های بزرگ جهان چاره ای جز تسلیم در برابر عظمت ایران ندارند.

اسماعیلی در پایان یادآور شد: مرگ دلخراش دختر عزیز کرد کشور همه را متاثر کرد و رئیس جمهور شخصا از روز اول این اتفاق دستور پیگیری این موضوع را با وجود اینکه در سفر به خارج از کشور بود، صادر کرد. اگرچه بلافاصله پس از بازگشت به ایران با پدر متوفی تماس گرفته شد، اما برخی افراد همراه با رسانه های خیانتکار و دروغ پرداز موضوع را بهانه ای برای ایجاد التهاب در جامعه قرار دادند که با هوشیاری اقشار مختلف از وقوع این امر جلوگیری شد. راهبردهای دشمنان سرسخت دولت ایران.

به اشتراک بگذارید