منتقدان می گویند که هوچول از گسترش مدارس منشور به دلیل حمایت اتحادیه حمایت نمی کند


دولت کتی هوچول پس از تایید شدن توسط اتحادیه قدرتمند معلمان که مخالف مدارس خصوصی است، از استفاده از نیروی سیاسی خود برای ترویج گسترش مدارس منشور عمومی خودداری می کند.

یک قانون ایالتی تعداد مدارس چارتر را که می توانند در شهر نیویورک باز شوند محدود می کند و ۱۱ مدرسه منشور پیشنهادی وجود دارد که در لیست انتظار به سر می برند، زیرا این سقف قبلاً رسیده است.

طرفداران مدرسه منشور خاطرنشان می کنند که اتحادیه معلمان قدرتمند در سراسر ایالت، معلمان متحد ایالت نیویورک – دشمن مدارس منشور – پیشنهاد هوچول را برای یک دوره کامل فرمانداری در ژانویه تایید کرد. ۲۱. او جایگزین فرماندار سابق شد. اندرو کومو که اوت گذشته در بحبوحه رسوایی آزار جنسی از سمت خود استعفا داد.

“من مطمئن هستم که تاییدیه NYSUT بر هوچول تاثیر می گذارد. اریک نادلسترن، که در زمان شهردار مایک بلومبرگ به عنوان معاون رئیس مدارس خدمت می کرد، گفت: اگر هوچول از مدارس منشور حمایت نمی کند، من فقط می توانم تصور کنم که این به دلیل تأیید NYSUT بوده است.

اتوبوس مدرسه
یک قانون ایالتی تعداد مدارس چارتر مجاز به فعالیت در شهر نیویورک را محدود می کند. منتقدان مخالف دولت هوچول به دلیل تایید اتحادیه معلمان از گسترش مدارس منشور خودداری می کند.
ریچارد هاربوس

او ادامه داد: “هوچول حاضر نیست قبل از انتخاب شدن برای اولین دوره کامل ریاست جمهوری خود، سرمایه سیاسی خود را در مدارس منشور هزینه کند.” بحث بر سر مدارس منشور به یک موضوع قطبی تبدیل شده است.

نادلسترن گفت که عمدتاً به این دلیل است که اتحادیه های معلمان تأثیر زیادی بر سیاست های آموزشی و در میان دموکرات هایی دارند که قوه مقننه ایالت را اداره می کنند.

“متاسفانه آنها در سمت اشتباه در مدارس منشور قرار دارند. مخالفت کردن غیر وجدانی است [raising] کلاه مدرسه منشور، “او گفت. “کودکان به مدارس بهتری نیاز دارند و ما باید راه هایی را برای ایجاد آنها جستجو کنیم و مدارس منشور یکی از آنهاست.”

جورج پاتاکی فرماندار سابق نیویورک به روزنامه پست می گوید که فرماندار. تائید اتحادیه معلمان کتی هوچول “مضطرب کننده” است.
جیمز مسرشمیت برای NY Post

فرماندار سابق سه دوره جورج پاتاکی، که اولین قانون مدارس منشور ایالت را در سال ۱۹۹۹ تصویب کرد، همچنین ابراز نگرانی کرد که هوچول به دلیل تأیید NYSUT از گسترش منشور دفاع نخواهد کرد.

این نگران‌کننده است که بیشترین مخالفت با اصلاحات آموزشی و مدارس منشور، یعنی اتحادیه معلمان، به شدت پشت سر هوچول است. پاتاکی روز سه شنبه به The Post گفت که این تایید بسیار نگران کننده است.

اگر روی حمایت اتحادیه معلمان حساب می کنید، برای اصلاحاتی که دانش آموزان و والدین شهر نیویورک نیاز دارند مبارزه نخواهید کرد.

اوا مسکوویتز
اوا مسکوویتز، مدیر عامل بزرگ‌ترین مدرسه منشور شهر نیویورک، آکادمی موفقیت، می‌گوید مخالفان مدارس منشور فرصت‌ها را برای بچه‌ها سلب می‌کنند.
بریژیت استلزر

یکی از سخنگویان NYSUT گفت: “ما معتقدیم که مشکلات سیستمی در صنعت چارتر باید برطرف شود و اپراتورها باید قبل از تایید مجوز برنامه‌های منشور اضافی، افزایش سطح نمره و برداشتن سقف توسط دولت، با قانون آموزش مطابقت کنند.”

در میان قانونگذاران دموکرات با پیوندهایی با اتحادیه که بر سیاست آموزشی تأثیر دارند، مقاومت بیش از حمایت برای افزایش سقف مدارس منشور وجود دارد.

تعداد کمی از مقامات منتخب خواهان افزایش سقف هستند. مایکل بندتو (D-Bronx)، یکی از دشمنان مدرسه منشور، می‌گوید رئیس کمیته آموزش مجلس، من نمی‌بینم که این اتفاق بیفتد. وضعیت موجود حفظ خواهد شد.»

مدرسه
دموکرات‌های آلبانی وابسته به معلمان/اتحادیه قدرتمند عمدتاً با افزایش سقف مدارس منشور مخالفند.
گتی ایماژ

بندتو همچنین گفت که هوچول در مورد این موضوع سکوت کرده است، حداقل در رابطه با تحریک قوه مقننه.

هوچول، در طول جلسه هیئت تحریریه پست هفته گذشته، در مورد سرپوش گفت: “من می دانم که این چقدر مهم است. من واقعا انجام می دهم. من از بسیاری از رهبران شنیده ام. من با رهبران بسیاری از مدارس منشور صحبت کرده ام. و می‌دانم کاری که آنها انجام می‌دهند مهم است، اما همچنین می‌دانم که باید خواست قانونگذار برای انجام این کار نیز وجود داشته باشد.»

طرفداران منشور گفتند که هوچول و قانونگذاران با امتناع از اجازه دادن به اپراتورهای مدارس چارتر، فرصت آموزش را دریغ می کنند.

«مخالفت با مدارس منشور جدید فرصتی برای بچه ها و خانواده های کارگری است. اگر قرار است نیویورک بهبود یابد، باید مطمئن شویم که همه بچه‌ها به مدارس عالی دسترسی دارند – چرا کسی باید با آن مخالفت کند؟» اوا مسکوویتز، یکی از اعضای شورای شهر سابق و بنیانگذار و مدیر عامل بزرگترین اپراتور منشور شهر، آکادمی موفقیت، پرسید.

در همین حال، بندیتو گفت که در لایحه خود برای سلب اختیارات دانشگاه ایالتی نیویورک برای تصویب مدارس منشور، «دما را از نظر قانونگذاران دیگر پایین می آورد». SUNY، همراه با هیئت مدیره، دو مجاز هستند.

لایحه بندیتو که توسط سناتور ایالتی حمایت شد. جان لیو در مورد تایید یا رد شدن منشورهای جدید به هیئت نایب‌ها – که بیشتر با منشورها خصومت داشتند – حرف آخر را می‌دهد.

روزنامه پست روز دوشنبه گزارش داد که دانش‌آموزان مدارس منشور در شهر نیویورک که توسط SUNY تأیید شده‌اند، در امتحانات انگلیسی و ریاضی این ایالت عملکرد بسیار بهتری از مدارس دولتی سنتی داشتند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر