منصفانه اطلاعات آموز کارولینای جنوبی {به دلیل} کشتن اطلاعات آموز عکس در دانشگاه راهنمایی Tanglewood دستگیر شد


به آموزش داده شده است افسران، منصفانه اطلاعات آموز ۱۲ ساله در یک واحد دانشگاه راهنمایی در کارولینای جنوبی روز پنجشنبه توسط منصفانه نوجوان ۱۲ ساله تولید دیگری به ضرب گلوله کشته شد.

هوبارت لوئیس، کلانتر شهرستان گرینویل، ذکر شد کدام ممکن است تیرانداز زیر کشتی {در خانه} ای ۹ چندان در اطراف اجتناب کرده اند دبیرستان تانگولوود در گرین ویل پنهان شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه ساعت پس اجتناب کرده اند عکس گرفتن همچنان مسلح بود.

لوئیس ذکر شد کدام ممکن است این مرد به قتل عمد، از گرفتن سلاح دانشگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید از گرفتن سلاح خوب و دنج توسط شخص خاص زیر ۱۸ سال متهم شد.

کلانتر در ادعا ای ذکر شد: “او پنهان شده بود. او جوان است. او احتمالاً مجازات ها آنچه را کدام ممکن است اکنون رخ داده است درک کرده است.”

کودک ها همدیگر را می شناسند، با این حال کلانتر ذکر شد کدام ممکن است بازرسان همچنان در امتحان شده هستند به همان اندازه هدف شلیک گلوله به او را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونگی بدست حمل اسلحه توسط مرد را پیدا کنند.

{در این} عکس گرفتن به شخص عکس آسیب نرسید.

خانوار مرد مقتول اعلام کردن کردند کدام ممکن است جماری کورتز بناپارت جکسون هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند افراد خواستند در هنگام سوگواری به حریم شخصی احترام بگذارند.

این افراد یکدیگر را می شناختند، اما بازرسان در تلاش هستند تا علت تیراندازی در حیاط جلویی مدرسه راهنمایی تانگلوود را مشخص کنند.
این اشخاص حقیقی یکدیگر را می شناختند، با این حال بازرسان در امتحان شده هستند به همان اندازه دلیل برای عکس گرفتن در حیاط جلویی دانشگاه راهنمایی تانگلوود را خاص کنند.
WYFF News 4

«بلافاصله {همه ما} غمگینیم. ما واقعاً عاشق تازه وارد هستیم، “خانوار در ادعا ای گفتند.

لوئیس ذکر شد کدام ممکن است منصفانه افسر پلیس در دانشگاه حوالی ساعت ۱۲ عصر برای تصمیم اضطراری تصمیم گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰ مشاور را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر افسران مجری قوانین برای عجله به دبیرستان رفتند.

عکسها هلیکوپتری اجتناب کرده اند WYFF-TV آرم می دهد کدام ممکن است تعداد انگشت شماری افسر در خارج اجتناب کرده اند دانشگاه در بیش اجتناب کرده اند دوجین اتوبوس صف کشیده اند. فراوان اجتناب کرده اند اطلاعات آموزان کم کم تجربه اتوبوس شدند.

همه افرادی که در حیاط بودند، اجتناب کرده اند جمله دانشگاهیان، به کلیسای نزدیک برده شدند.

ناظر مدارس شهرستان گرینویل در بورکینافاسو ذکر شد کدام ممکن است نمی‌دانست اسلحه چگونه در دانشگاه به بالا رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه اطلاعات‌آموز کشته شده است.

رویستر ذکر شد: «پس اجتناب کرده اند بازرسی مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسب توسط قوانین، مثبت هستم کدام ممکن است هیچکس نمی داند در افکار جوانانی کدام ممکن است این اقدام عجولانه را انجام داده اند، چه می گذرد.