موتورسوار به خودروی خانواده پیرفلک شلیک نکرد، مهاجمان لباس نظامی به تن نداشتند.


نماینده سابق ایذه درباره اتفاقات روز چهارشنبه در این شهرستان گفت: دوربین ها در سطح شهر بودند، ماموران امنیتی در سطح شهر بودند و فکر می کنم ابعاد این ماجرا مشخص کند که این تیراندازان چه کسانی بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الله درویش پور نماینده سابق مردم ایسه در گفتگو با ایلنا از جزئیات جدیدی از ماجرای ایسه و مرگ پسر ده ساله کیان پیرفلک گفت. ، در این رویداد: «مورد جدیدی جز آنچه قبلاً اعلام شده است وجود ندارد».

درویش پور در پاسخ به این سوال که منظور شما چه کسانی هستند که به سمت خودروی پدر کیان تیراندازی کردند و پدر کیان را به بیمارستان هلال احمر منتقل کردند، گفت: مشخص نیست این افراد چه کسانی هستند اما شاید نهادهای امنیتی بتوانند این افراد را شناسایی کنند. من واقعاً نمی دانم این افراد چه کسانی هستند، کسی اعلام نکرده است. این مردان لباس نظامی به تن نداشتند. لباس شخصی می پوشیدند حالا اینها چه کسانی لباس شخصی می پوشند دقیقا معلوم نیست هیچکس دقیقا نگفته کیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حرف هایی که زدید بر اساس صحبت های مادر کیان پیرفلک بوده است، گفت: بله. مادر کیان به جای پدرش صحبت کرد چون پدرش پسر عموی من است. بعد برای همسرش تعریف کرد که شوهرش هم پسر عموی من است. بنابراین وقتی از خانواده پرسیدم مادر کیان گفت افرادی که آنها را کتک زده بودند مجروحان را نیز به بیمارستان هلال احمر اطراف منتقل کرده اند.

درویش پور درباره اینکه چند گلوله به سمت خودرو شلیک شده است؟ وی گفت: همانطور که گفتم دو سه گلوله به جلوی خودرو شلیک شد و ۵ گلوله به اطراف خودرو شلیک شد که سه گلوله به بدن میثم پیرفلاک و یک گلوله به بدن کیان که منجر شد. کیان شهید شد.

درویش پور درباره آخرین اخبار از وضعیت میثم پیرفلک گفت: دیشب که تماس گرفتم گفتند حالش رو به بهبود است و دو گلوله خارج شده است اما هنوز سرنوشت یک گلوله مشخص نیست چرا نتوانسته اند آن را از دست پدر کیان خارج کنند. بدن ، اما هوشیاری او بهبود یافت.

نماینده سابق مردم ایسه در خصوص پیگیری نهایی این پرونده گفت: فکر می کنم نهادهای امنیتی و مسئول این موضوع را پیگیری کنند که از کدام سمت تیراندازی کرد و در نهایت این شناسایی اتفاق می افتد. به مردم معرفی خواهد شد. حالا خیلی چیزها می توانست اتفاق بیفتد، یعنی چند تیرانداز، چند جا وجود دارد. بالاخره در تمام شهر دوربین ها وجود دارد، در تمام شهر ماموران امنیتی هستند و فکر می کنم ابعاد این ماجرا مشخص شود که این تیراندازان چه کسانی بودند.

درویش پور در پاسخ به این سوال که آیا ماجرای تیراندازی موتورسواران را تکذیب کرده اید، گفت: موضوع را تکذیب نمی کنم اما تایید نمی کنم. چون نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، اما وقتی از مرگ کیان مطلع شدند، گفتند موتورسوار به این خودرو شلیک نکرده و نهادهای امنیتی باید پاسخگوی حوادث دیگر باشند.

به اشتراک بگذارید