مو امروز ، فردا مو: 9 استراتژی ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک که اسید معده است ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، که یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین است و نشان دهنده تولید و انتشار آنزیم های پانکراس برای هضم و جذب بعدی است.

کمبود اسید معده تجزیه مناسب پروتئین ها به انرژی و اسیدهای آمینه آنها را که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم هستند ، غیرممکن می کند. این منجر به ناتوانی در تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. و بدون اسید معده مناسب ، نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 را که مواد مغذی مهم مورد نیاز برای سلامت مو هستند ، جذب کنیم.

خوشبختانه معده به تغییرات محیطی خود بسیار حساس است ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می توانند تأثیر ماندگاری داشته باشند. با خوردن یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه هر روز صبح قبل از صبحانه شروع کنید. این عمل هضم را بیدار می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده مهم بدن شما برای هضم پروتئین ، آنها را با UNI KEY Health اضافه کنید HCl + 2 با هر وعده غذایی من 1-2 قرص را در هر وعده غذایی ، به ویژه غذاهای پروتئینی توصیه می کنم.

همچنین ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود شده اید ، ممکن است به دلیل استرس زیاد یا ضربه ای باشد که در ماه های اخیر به دلیل نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، کمبودهای تغذیه ای ، بیماری تجربه شده است. ، و عوامل دیگر مانند همه گیری. این فقط می تواند نازک شدن موها را توضیح دهد. در صورت وجود هر یک از موارد ذکر شده ، ملاحظاتی وجود دارد:دیدگاهتان را بنویسید