مک کارتی پاسخ پوتین را به اوکراین پوتین خواند


کوین مک کارتی، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه اظهار داشت کدام ممکن است اگر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نیروهایی را به کیف می فرستاد، آنها اجتناب کرده اند حمله به اوکراین حمایت می کردند.

مک کارتی، یکی اجتناب کرده اند اعضای هیئت پارلمانی ۲ حزبی کدام ممکن است در اوایل ماه جاری به لهستان بازدید کرد، اظهار داشت کدام ممکن است “توانایی” افراد اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید “ویرانی” روسیه را کدام ممکن است حتی بر دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان به اوکراین وارد می تدریجی، دیده است. .

جمهوری خواه کالیفرنیا به فاکس نیوز ساندی اظهار داشت: “این مقاوم تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم تر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت اینجا است کدام ممکن است اوکراین نباید اجتناب کرده اند پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران آمریکایی بخواهد کدام ممکن است بجنگند. آنها به سادگی برای حفاظت اجتناب کرده اند شخصی سلاح می خواهند.”

او اظهار داشت: «به‌جای اینکه منتظر حمله روسیه باشیم، زودتر آن اقدامات را انجام می‌دادیم، آنها حمله نمی‌کردند».

مایک امانوئل، خبرنگار فاکس نیوز واشنگتن، هفته قبلی گزارش داد کدام ممکن است مقامات بودایی ۸۰۰ میلیون دلار کمک نیروی دریایی اضافی به اوکراین حاضر خواهد کرد – در مجموع ۲.۶ میلیارد دلار – را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مقامات پرسید کدام ممکن است چه باید بکند.

کوین مک کارتی
کوین مک کارتی در فاکس نیوز حاضر شد به همان اندازه دانستن درباره درگیری اوکراین صحبت تدریجی.
اطلاعات فاکس

مک کارتی اظهار داشت کدام ممکن است ادراک ندارد پوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش اجتناب کرده اند تحریم ها علیه روسیه در گذشته اجتناب کرده اند حمله به ۲۴ فوریه می ترسند.

«اوکراین خواهان حفاظت اجتناب کرده اند شخصی بود. مک کارتی به امانوئل اظهار داشت: «اگر ما این سلاح را زودتر به اوکراین منتقل کرده بودیم، آنها می توانستند اجتناب کرده اند شخصی حفاظت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان ۱۰۰۰ نفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً انتخاب پوتین را نجات دهند.

بعد اجتناب کرده اند ورود پوتین به رئیس جمهور بایدن گفتیم خوشایند، تحریم ها زمان زیادی اندازه می کشد به همان اندازه حرکت کنند.

House Geoper علاوه بر این امتناع اجتناب کرده اند حفاظت اجتناب کرده اند حریم اثیری اوکراین در جهان فضایی ناتو را پاره کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هدایت لهستان برای سوئیچ جنگنده‌های MiG-29 متعلق به دوران شوروی به فرودگاه آمریکا در رامشتاین، آلمان مخالفت کرد. می توان آن را به اوکراین حمل کرد.

در 5 آوریل، یکی از ساکنان بورودیانکا، اوکراین، به دنبال یک ساختمان آپارتمانی بود که در جریان جنگ بین نیروهای اوکراین و روسیه ویران شده بود.
در ۵ آوریل، یکی اجتناب کرده اند ساکنان بورودیانکا، اوکراین، جستجو در منصفانه ساختمان آپارتمانی بود کدام ممکن است در جریان درگیری بین نیروهای اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه ویران شده بود.
وادیم گیردا / AP
رئیس جمهور جو بایدن درباره حمله روسیه به اوکراین صحبت می کند
در ۲۶ مارس، رئیس جمهور جو بایدن در از قلعه سلطنتی دانستن درباره تهاجم روسیه به اوکراین صحبت کرد.
ایوان ووچی / AP
گورستان ها اجساد غیرنظامیان کشته شده در گورستان بوچا را در 7 آوریل در کیف، اوکراین تخلیه می کنند.
گورستان ها اجساد غیرنظامیان کشته شده در گورستان بوچا را در ۷ آوریل در کیف، اوکراین تخلیه می کنند.
رودریگو عبد / AP

مقامات بایدن اظهار داشت کدام ممکن است این اقدامات را رد کرده است از قابل دستیابی است به تحریک کردن درگیری منجر شود

مک کارتی اظهار داشت این حاضر کدام ممکن است برای ادغام کردن جنگنده‌های میگ می‌شود، منصفانه تخصص آموزش داده شود برای آمریکا برای مقابله همراه خود تهدیدی کدام ممکن است سایر عوامل جهان تحمیل می‌کنند، فراهم می‌تدریجی.

او اظهار داشت: «ما تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهیم اینجا است کدام ممکن است اجتناب کرده اند این موضوع درس بگیریم، به همان اندازه به اوکراین تسلیحات بفرستیم، با این حال ببینیم بلند مدت برای چین چه {خواهد بود}. تایوان بیش اجتناب کرده اند منصفانه سال است کدام ممکن است منتظر {است تا} سلاح هایی را کدام ممکن است قبلاً برای حفاظت اجتناب کرده اند شخصی خریداری کرده بود، به بازو آورد. دموکراسی ها اجتناب کرده اند شخصی حفاظت می کنند.

چین معتقد است تایوان خرس حاکمیت دموکراتیک بخشی اجتناب کرده اند قلمرو این ملت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا تسلیحات به آمریکا را محکوم می تدریجی. پکن وعده داده است کدام ممکن است زمانی تایوان را – در صورت لزوم همراه خود زور – متحد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور نیروی دریایی شخصی را در دریای چین جنوبی آسانسور خواهد کرد.

در اوایل ماه جاری، وزارت امور خارجه همراه خود کالا ۹۵ میلیون دلار از کیت نیروی دریایی به تایوان موافقت کرد.