می سی سی پی سی و هفتمین ایالتی است که ماری جوانا پزشکی را قانونی می کند


می سی سی پی سی و هفتمین ایالتی شد که استفاده پزشکی از ماری جوانا را در روز چهارشنبه قانونی کرد – این امکان را به شکل جدیدی از درمان درد برای ساکنانی که از تعدادی شرایط بهداشتی شدید و ناتوان کننده رنج می برند، می کند.

طبق قانون جدید امضا شده، بیماران می توانند تا ۳ اونس حشیش در ماه یا ۳.۵ گرم در روز تهیه کنند.

بیماران باید توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی دارای مجوز با هر یک از تقریباً دوجین شرایط واجد شرایط تشخیص داده شوند تا بتوانند نسخه ای برای ماری جوانا پزشکی دریافت کنند.

این شرایط شامل سرطان، بیماری پارکینسون، بیماری هانتینگتون، دیستروفی عضلانی، آلزایمر، اوتیسم، اختلال استرس پس از سانحه و آسیب شدید است.

حشیش همچنین می تواند برای “وضعیت دردی که در آن نمی توان علت درد را از بین برد یا درمان کرد… و هیچ تسکین یا درمان علت درد ممکن نیست” تجویز شود.

قانونی شدن ماری جوانا پزشکی در می سی سی پی پس از آن صورت می گیرد که رای دهندگان در این ایالت با اکثریت قاطع اقدامی رای گیری برای ایجاد یک برنامه حشیش پزشکی در نوامبر ۲۰۲۰ تصویب کردند.

اما اقدام قبلی زمانی که دادگاه عالی ایالت کل فرآیند ابتکار رأی گیری در ایالت را لغو کرد، باطل شد.

با سیم پست

ماری جوانا پزشکی در می سی سی پی استفاده خواهد شد "حالت دردی که در آن نمی توان علت درد را از بین برد یا به شکل دیگری درمان کرد... و هیچ تسکین یا درمان علت درد ممکن نیست."
ماری‌جوانای پزشکی در می‌سی‌سی‌پی برای «وضعیت دردی که در آن نمی‌توان علت درد را از بین برد یا درمان کرد… و هیچ تسکین یا درمان علت درد ممکن نیست» استفاده می‌شود.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر