ناتان چن بهترین امتیاز برنامه کوتاه مردانه را کسب کرده است


ناتان چن از فاجعه‌بار به غالب تبدیل شد.

در چهار سال پس از کابوس در پیونگ چانگ، اسکیت باز آمریکایی یک بار شکست خورده است. عملکرد عالی او ممکن است دوشنبه شب به اوج جدیدی رسیده باشد، زمانی که بومی یوتا در یک مسابقه بی عیب و نقص که بالاترین امتیاز را در یک برنامه کوتاه مردانه داشت، مقداری رستگاری و تسکین به دست آورد.

امتیاز ۱۱۳.۹۷ چن به او پنج امتیاز برتری نسبت به مقام دوم، کاگیاما یوما ژاپنی داد، قبل از اینکه مسابقه روز چهارشنبه با اسکیت آزاد به پایان برسد.

یوزورو هانیو – رقیب اصلی چن – پس از یک روال پر از خطا در رتبه هشتم با ۹۵.۱۵ به خاک سپرده شد.

چن، که معمولاً ملایم رفتار بود، پس از اجرای خود یک پمپ مشت را آزاد کرد و به چیزی اشاره کرد که از زمان کسب مقام پنجمی در المپیک ۲۰۱۸، چهار سال ناامیدی بوده است.

این جوان ۲۲ ساله، با لباس مشکی و اسکیت سواری به «La Boheme»، حرکاتی را به خوبی انجام داد که به سادگی هیچ کس نمی تواند. او که به عنوان “چهار نوع” شناخته می شود، روتین خود را با ترکیبی تمیز از کوادلوتز و سه انگشت پا به پایان رساند.

المپیک
ناتان چن
گتی ایماژ

چن در برنامه NBC گفت: “من احساس خوشحالی می کنم.” در المپیک گذشته، هر دو برنامه آنطور که من می خواستم پیش نرفت. برای اینکه در نهایت فرصتی برای اسکیت کردن برنامه به روشی که می‌خواستم به دست بیاورم، واقعاً احساس خوبی دارد. معنی زیادی دارد.»


همه اقدامات المپیک ۲۰۲۲ را دنبال کنید


چهار سال پیش، چن – که مورد علاقه بود – در برنامه های کوتاه تیم و رویدادهای مجرد از هم جدا شد. او روی یک پرش افتاد و نتوانست یک پرش چهارگانه مناسب را روی دیگری اجرا کند، که منجر به پنجمی خیره کننده در برنامه کوتاه برای اسکیت‌بازی شد که در آن سال شکست نخورده بود. در سال‌های پس از آن، چن سه قهرمانی اخیر جهان را برده است.

اگر در اولین بازی المپیک او اعصابی وجود داشت، چن آنها را برای انکور خود حذف کرده است. او بخش بزرگی از نقره تیم ایالات متحده آمریکا در رویداد تیمی قبل از آن – بهترین نتیجه آنها تا به حال – بود و اکنون در موقعیت برای یک طلای انفرادی است.

و احتمالاً لازم نیست نگران هانیو باشد، کسی که در تلاش است اولین اسکیت باز مردانی باشد که از سال ۱۹۲۸ سه عنوان المپیک متوالی را کسب می کند. هانیو اولین پرش خود را انجام داد و گفت که اسکیت او در شیار روی یخ گیر کرده است.

ژو روز دوشنبه گفت که چن مصاحبه خود را پس از اجرا با پوشیدن ماسک انجام داد، به ویژه پس از اینکه آزمایش کووید-۱۰ هم تیمی وینسنت ژو مثبت شد، و او مجبور شد از این رویداد کناره گیری کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر