نامه هایی به سردبیر – Jan. 30، ۲۰۲۲تراژدی پیوند
هیچ کس نباید به طور کامل بر اساس وضعیت تلقیح خود از دریافت پیوند منع شود (“بدون وکس؟ بدون پیوند”، ۲۶ ژانویه).

واکسن کووید معادل وضعیت VIP پزشکی و پیش نیاز مراقبت پزشکی شده است. بعدش چی؟ آیا از مراقبت های پزشکی برای کودکان بدون واکسن آبله مرغان یا بیماران سرطانی که واکسن HPV را رد کرده اند، خودداری می شود؟

پیوند عضو با یا بدون واکسن خطرناک است. دی جی فرگوسن از قلب بدی رنج می برد و اخبار بی رحمانه ای بر اساس سیاست دریافت کرده است.

این رویکرد قوی برای مراقبت های پزشکی باعث تعصب پزشکی می شود، بی اعتمادی بین شهروندان و سیستم پزشکی ایجاد می کند و به شدت بر افرادی که نیاز مبرم به مراقبت دارند تأثیر می گذارد. وضعیت واکسیناسیون فرگوسن نباید باعث حذف او از لیست پیوند اعضا می شد.

جی. جوی بیلی
مکمب، میخ.

محافظت از مستاجران
این پیشنهاد که بلک استون به ساکنانش اهمیت نمی دهد نادرست و ناآگاه است («دولت در مقابل اخراج ها ایستادگی می کند»، سرمقاله، ۲۲ ژانویه).

نزدیک به دو سال است که بلک استون یک سیاست ملی برای عدم اخراج کسی به دلیل عدم پرداخت در طول همه گیری، حتی در ایالت های بدون مهلت قانونی داشته است.

در شهر نیویورک، ما یکی از اولین مالکانی بودیم که به ساکنین اجازه دادیم از سپرده‌های امنیتی خود برای اجاره استفاده کنند، و همچنین اجازه دادیم که اجاره داوطلبانه را قطع کنند. اینها علاوه بر راه اندازی انبار غذا با سیتی هاورست بود که بیش از یک میلیون پوند مواد غذایی را به نیازمندان تحویل داد.

البته بلک استون همچنین نقشی کلیدی در تضمین قیمت مناسب ۵۰۰۰ آپارتمان در StuyTown پس از نکول مالک قبلی داشت. نیویورک منتفع شد و ما استانداردی را برای نقشی که صاحبان املاک می توانند در طول بحران مسکن در سراسر کشور ایفا کنند تعیین کردیم.

اخیراً، Blackstone’s Home Partners of America یک برنامه ۱ میلیارد دلاری مسکن مقرون به صرفه را برای کمک به آمریکایی‌های با درآمد کم تا متوسط ​​اعلام کرد تا خانه‌هایی را با تخفیف اجاره کنند تا بتوانند قبل از خرید احتمالی این خانه‌ها در پول خود صرفه‌جویی کنند. با افزایش قیمت مسکن، ما به تحقق رویاهای مالکیت خانه کمک می کنیم.

ما به سابقه مسکن خود بسیار افتخار می کنیم و به انجام هر کاری که می توانیم برای کمک به ساکنان خود ادامه خواهیم داد.

ندیم مغجی
رئیس املاک و مستغلات آمریکا، سنگ سیاه
منهتن

میراث نقره ای
این مناسب و شایسته بود که شلدون سیلور در زندان درگذشت (“سیلور در زندان می میرد”، ۲۵ ژانویه).

سیلور سوگند یاد کرد به نمایندگی از شهروندانی که حقوق او را پرداخت کردند و او به آن سوگند خیانت کرد و به ما خیانت کرد.

برای کسانی که می گویند چه کسی باید سیلور را به خاطر کارهای خوبی که انجام می داد به یاد بیاورد – هر کار خوبی که انجام می داد زمانی که تصمیم می گرفت مسئولیت های خود را نادیده بگیرد و فقط به دنبال منفعت شخصی بود از پنجره بیرون می رفت.

فساد در سیاست یک وضعیت پایان ناپذیر است، به همین دلیل است که سیاستمداران فاسد باید پاسخگو باشند.

من به روش قدیمی پول در می‌آورم: آن را به دست می‌آورم.

کرگ رامون
منهتن

بلای دزدی مغازه
من از سال ۱۹۸۹ در One Irving Place زندگی می‌کنم، که در طی آن از یک فروشگاه غذای A&P در ساختمان خود لذت بردیم (“هی، به قفسه خودت کمک کن”، ۲۷ ژانویه).

قیمت ها و انتخاب غذا عالی بود و راحتی عالی بود. اما در زمان دولت د بلازیو، جرایم دزدی از مغازه به سادگی نادیده گرفته شد. کار به جایی رسید که مالکان دیگر نمی توانستند سود ببرند. فروشگاه بسته شد

آلوین براگ، دادستان منطقه منهتن، توجه داشته باشید: مشاغل و مردم شهر ما را به دلیل بی احتیاطی شما به قانون ترک خواهند کرد.

مایکل اوبراین
منهتن

آیا می خواهید در مورد داستان های امروز وزن کنید؟ نظرات خود را (به همراه نام کامل و شهر محل سکونت خود) به آدرس [email protected] ارسال کنید. حروف برای وضوح، طول، دقت و سبک قابل ویرایش هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر