نایب قهرمانی تیم فوتبال بانوان ایران در مسابقات کفا که گیلانی ها در آن حضور داشتند


تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان ایران و مریم آزمون گیلانی سرمربی این تیم نایب قهرمان جام ۲۰۲۲ CAF شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در آخرین دیدار جام کافا در تاجیکستان، تیم ملی بزرگسالان بانوان کشورمان با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم ازبکستان شکست خورد و با ۹ امتیاز نایب قهرمان شد.

این مسابقات با حضور ایران، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ترکمنستان برگزار شد.

گیلانی از پیشکسوتان فوتبال ایران، مدیر فنی تیم بانوان نیز بود.

آسمون: این نایب قهرمانی برای ما مثل یک قهرمانی بود

مریم آسمون پس از نایب قهرمانی در مسابقات کافا و بازی سخت مقابل ازبکستان گفت: این نایب قهرمانی برای ما برابر است چرا که در ۶-۷ روز تیم را جمع کردیم.
وی افزود: ناآماده وارد مسابقات شدیم و بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند، کادر فنی من شبانه روز تلاش کردند تا بچه ها را برای مسابقات آماده کنند و نتایج بهتری بگیرند.

آزمون اضافه کرد: نیمه اول مقابل ازبکستان بازی عقب افتاده خاصی داشت، در نیمه دوم پسران آمادگی بدنی کمی داشتند و نتوانستند برنامه های تیم را اجرا کنند، وقتی تیم در دقیقه ۸۵ گل می خورد یعنی شما زحمت کشیده اید. ، ازبکستان با آمادگی بالا وارد شد، مسابقات تمام شد، آنها با آمریکا تدارکاتی دارند، بازی انجام شد اما متوقف نشدیم، جنگیدیم و بازیکنان خیلی خوب کار کردند.

آسمون گفت: خدا را شکر نایب قهرمان شدیم، این مسابقات هر سه روز یکبار برگزار می شود، امیدوارم شرایط ما در رنکینگ فیفا بهتر شود و قطعا در مسابقات آینده بهتر ظاهر شویم.

به اشتراک بگذارید