نتز اصرار دارد که با جیمز هاردن کینه ای ندارد


فیلادلفیا – با توجه به اینکه نتز قرار است برای اولین بار از زمانی که جیمز هاردن، هم تیمی سابق خود را در ماه گذشته معامله کرد، روبرو شود، کایری ایروینگ و کوین دورانت مطمئن نیستند که بتوانند کاری بگویند یا انجام دهند تا نظر او را در مورد جدایی تغییر دهد.

در آستانه اتحاد مجدد پنجشنبه، مسابقه ای با ۷۶ers، دو سوم باقی مانده از آنچه که باید یک Brooklyn Big 3 تاریخی می بود، اصرار داشت که هیچ احساس سختی وجود ندارد. ایروینگ فقط گفت که پیام‌های مختلط زیادی دریافت کرده و صحبت‌ها و ارتباطات واقعی بسیار کم است.

ایروینگ گفت: “من دیر وارد کارها شدم، و یک چیز به من گفتند و بعد چیز دیگری، و پس از آن ضرب الاجل تجارت فرا می رسد و اکنون وضعیت کاملا متفاوت است.” “اکنون من به سوالاتی در مورد آنچه اتفاق افتاده است پاسخ می دهم، یا اینکه آیا اوضاع می توانست بهتر پیش برود یا نه. من جدول زمانی ندارم که آیا اوضاع می توانست بهتر پیش برود یا نه.

“من فکر می کردم که ما در نوسان خوبی هستیم. اما هرکسی برای شروع فصل‌ها دیدگاه‌های خاص خود را دارد، هرکسی برای شروع کار خود و پایان دادن به حرفه خود دیدگاه‌های خود را دارد. اگر جیمز این را می‌خواست، پس من به تصمیم او احترام می‌گذارم و این همان چیزی است که هست. برای او چیزی جز آرامش و عشق آرزو نمی کنم. ما دوستی خوبی با هم داریم، اما نشد. ای کاش می شد همه چیز را برای همه ما به عنوان مرد بهتر بیان کرد، اما هی، هیچ احساس سختی در اینجا با من یا هیچ کس دیگری وجود نداشت.

کایری اروینگ، جیمز هاردن و کوین دورانت
کایری اروینگ، جیمز هاردن و کوین دورانت
گتی ایماژ (۳)

چندین منبع گفتند که هاردن به طور مداوم به نتز گفته است که همه چیز خوب است، اما اجازه دهید افسون او در خارج از تیم شناخته شود. و او در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی ۷۶ers در ماه گذشته تایید کرد که امتناع ایروینگ از واکسینه شدن (و در نتیجه تبدیل شدن به یک بازیکن تمام وقت) نقش مهمی ایفا کرده است.

ایروینگ احساس می‌کرد که هاردن می‌توانست با تیم در مورد احساسش واضح‌تر صحبت کند، اما در این موقعیت مسئولیت‌هایی را نیز بر عهده گرفت – از نظر ارتباط، نه واکسیناسیون.

“این سازمان است، بنابراین همه ما در حال ارتباط هستیم. ایروینگ گفت: همه ما مسئول آن هستیم. ایجاد چنین چیزهایی برای لیگ عالی است، اما ما گروهی را در رختکن خود داریم که در آن فقط می‌خواهیم بالغ شویم و وارد فیلی شویم، کارهای تجاری را انجام دهیم و ادامه دهیم.»

دورانت به نوبه خود احساس ادامه دادن را تکرار کرد. او همچنین گفت که مطمئن نیست چیزی وجود داشته باشد که بتواند هاردن را متقاعد به ماندن طولانی مدت کند.

دورانت گفت: نمی دانم. وقتی از منظر او به آن نگاه می‌کنید، و به بالا نگاه می‌کنید و کی بازی نمی‌کند، و سپس من مصدوم شده‌ام، او قبلاً قهرمانی را به دست نیاورده است، بنابراین او نگاه می‌کند – حدس می‌زنم ۳۲ سال دارد – او به این موضوع نگاه می‌کند. خودش، می‌خواهد تصمیم بگیرد که در تیمی قرار بگیرد که بتواند به نوعی در آن مدعی قرار بگیرد، زیرا یکی از آخرین تیم‌هایی است که ایستاده است.

بنابراین اگر از منظر او به آن نگاه کنید، می توانید بگویید که همین است. شما واقعا نمی توانید کنترل کنید که یک نفر چه احساسی دارد وقتی اینطور فکر می کند. امیدوارم او سالم بماند و تیم آنها سالم بمانند، ما سالم بمانیم، سال خوبی داریم، آنها سال خوبی دارند، و ما فقط از این مرحله پیش می رویم.”

هاردن در تمرین روز چهارشنبه صحبت نکرد. مربی سیکسرز، داک ریورز، گفت: “بدیهی است که با آنچه که در جریان است، بازی متفاوتی است.” او اضافه کرد که این سریال حتی قبل از معامله کمی اضافی در زمین داشته است.

استیو نش مربی گفت: بازی در مقابل او بلافاصله پس از معامله احساس متفاوتی خواهد بود، اما هیجان انگیز.

دورانت در مورد مواجهه با هاردن این حس را ایجاد کرد. او گفت زمانی بود که برای رویارویی با یک هم تیمی که اخیراً مبادله شده بود هیجان بیشتری داشت، اما اکنون فقط پیروزی را می خواهد.

زمانی که من جوانتر بودم، ۲۲، ۲۳، شما مردی را می بینید که به تازگی معامله شده است و احساسات شما در همه جا وجود دارد. دورانت گفت: شما نمی‌دانید چگونه می‌خواهید به بازی نزدیک شوید، زیرا این یک بازی بزرگ به نظر می‌رسد زیرا در مقابل یکی از هم تیمی‌های سابق خود بازی می‌کنید. “اما این همینه که هست. این فقط یک بازی دیگر برای ماست.

ما به دنبال پیروزی هستیم و آنها نیز به دنبال پیروزی هستند. … من می دانم که جیمز اینجا بود و او با چند نفر در اینجا رابطه برقرار کرد، اما در پایان روز ما به دنبال این هستیم که بیرون برویم و حلقه بزنیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر