نت‌ها پس از محو شدن در رده چهارم به دست کینگز می‌افتند و باخت به شش می‌رسد


ساکرامنتو، کالیفرنیا – کایری اروینگ هشدار داد که نتس در حال سقوط او نمی تواند شکننده شود. آلوین جنتری اعتراف کرد که پادشاهان او دقیقاً همینطور بودند، اما زمانی که آنها چهارشنبه با هم ملاقات کردند، نت ها بودند که فک شیشه ای داشتند.

نتز در کوارتر پایانی کینگز را رهبری کرد، اما با شکست خیره کننده ۱۱۲-۱۰۱ قبل از ۱۳۱۵۳ در گلدن ۱ سنتر شکست خورد. این شکست، رگبار شکست آنها را به ۶ بازی متوالی بدبخت رساند، و این دیوانه کننده ترین بود.

این اتفاق پس از آن رخ داد که نتس در باخت‌های سخت در گلدن استیت و فینیکس، دو تیم برتر لیگ، نشانه‌هایی از زندگی نشان داد. اما چهارشنبه شب، آن‌ها نبرد کمی گرانبها از خود نشان دادند و یک مسابقه ۹-۰ را واگذار کردند تا کوارتر چهارم را باز کنند که برتری سه امتیازی را به یک کسری تبدیل کرد که نتوانستند از پس آن برآیند.

اسکید شش بازی طولانی ترین نت ها از زمانی است که آنها از دسامبر ۷ بازی متوالی سقوط کرده اند. ۲۶، ۲۰۱۹ – ژانویه. ۷، ۲۰۲۰.

با توجه به اینکه تاریخ در یوتا و دنور هنوز در این سفر در پیش است، نتز به وضوح نمی توانست در یک بازی تله ای مقابل تیم کینگز که هفت بار پیاپی شکست خورده بود، ببازد. اما نتز تونیک را برای ساکرامنتو ثابت کرد.

بادی هلد که 18 امتیاز از روی نیمکت به دست آورد، روی کایری اروینگ (سمت چپ) و کم توماس در جریان باخت نتز 112-101 مقابل کینگز رانندگی می کند.
بادی هلد که ۱۸ امتیاز از روی نیمکت به دست آورد، روی کایری اروینگ (سمت چپ) و کم توماس در جریان باخت نتز ۱۱۲-۱۰۱ مقابل کینگز رانندگی می کند.
AP

جنتری قبل از بازی گفت: “اوه، من فکر می کنم ما واقعاً شکننده هستیم.” “من فکر می کنم هر زمان که شما از طریق یک باخت مثل ما در حال حاضر انجام می دهید، فکر می کنم کار آسان این است که فقط تسلیم شوید یا هر چیز دیگری. اما من فکر نمی کنم این کاری باشد که این تیم انجام دهد.

ساکرامنتو نسبت به نتز که بازی وحشتناکی از جیمز هاردن گرفت، مبارزه بیشتری نشان داد. در مواجهه با فشار دست راست، گارد ستاره ۱۲ پاس گل داد، اما در شوت ۲ به ۱۱ تنها ۴ امتیاز به دست آورد و ۶ بار برگشت داد.

با بازی بدون کوین دورانت، جو هریس و حالا لامارکوس آلدریج، نتس ها نوسان ۵ بازی وسترن خود را با شکست مقابل گلدن استیت وریرز و فینیکس سانز، تیم هایی با دو بهترین رکورد در کنفرانس غرب، و کینگز آغاز کردند. ۱۹-۳۴ هستند.

نیک کلاکستون ۲۳ امتیاز و ۱۱ تخته و ۴ بلوک به دست آورد، اما امتیاز خیره کننده منهای ۲۱ هاردن این کار خوب را از بین برد.

پس از اینکه آنتونی دیویس از لیکرز و دیندر آیتون از سانز از اخراج های طولانی این هفته مقابل نتز بازگشتند، به نظر می رسید که دی آرون فاکس به سه تیم برسد. اما گارد ساکرامنتو، تصمیمی در زمان بازی با درد مچ پای چپ، برای ششمین بازی متوالی کنار رفت.

پادشاهان به وضوح تمایل داشتند هاردن را متوقف کنند، او را با تهاجمی دو برابر کردند و کلاکستون را جرأت کردند تا آنها را شکست دهد. او با خوشحالی متعهد شد.

کایری ایروینگ
کایری ایروینگ
EPA

برخی از درون سازمان احساس می کنند که کلاکستون باید بفهمد که چقدر می تواند خوب شود. ممکن است مرکز سال سوم در حال کشف این موضوع باشد.

و پس از اینکه نت‌ها در بازی اول با ۲۳-۲۱ عقب افتادن روی انگشت داویون میچل با ۲:۵۴ مانده به بازی اول، یک دوی ۱۴-۰ را پشت سر گذاشتند که به دومی کشیده شد.

ایروینگ ۳ امتیازی پشت سر هم زد و ۳ امتیازی پتی میلز برای بالشتک ۳۵-۲۳ به پایان رسید. اما آنها نتوانستند به اندازه کافی برای افزایش پیشروی خود توقف کنند. کینگز حتی در چند نوبت به نتیجه رسیدند، در اواسط کوارتر دوم تایریس هالیبرتون در کشش ۴۵-۴۳، و دوباره در کوارتر دوم هریسون بارنز ۸۰-۷۸ با ۲:۱۷ باقی مانده در کوارتر سوم به نتیجه رسیدند.

کرنر ۳ میچل نتیجه را به ۸۴-۸۳ کاهش داد، اما حرکت جیمز جانسون تا انتها باعث شد تا نتس در مرحله پایانی سه امتیاز برتری داشته باشد.

این دوام نداشت زیرا نتز ۹ امتیاز بی پاسخ را به دست آورد تا چهارمین را باز کند.

دور ششم هاردن منجر به بادی هیلد ۳ امتیازی و پنج امتیازی نتز شد. خطای فنی متعاقب آن هاردن، یک پرتاب آزاد به هیلد داد که نتیجه را ۹۲-۸۶ کرد.

ساعت برای پخش ۱۰:۲۱ نشان می داد، اما تمام شده بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر