نت ها در بازگشت جیمز هاردن به سانس سقوط می کنند و لغزش به پنج می رسد


فونیکس – حتی بازگشت جیمز هاردن برای نتز کافی نبود تا از طولانی ترین شکست خود در دو سال گذشته جلوگیری کنند.

هاردن که دو بازی قبلی را از دست داده بود، با ۲۲ امتیاز و ۱۰ پاس گل به پایان رسید و کایری اروینگ نیز ۲۶ امتیاز به دست آورد، اما در مقابل سانزهای سفید داغ، این کافی نبود. نتز با نتیجه ۱۲۱ بر ۱۱۱ مقابل رهبران لیگ شکست خورد و ۱۷۰۷۱ نفر در مرکز فوت پرینت سنتر فروخته شدند.

روند شکست‌های یک فصل نتس به پنج متوالی رسید که بدترین لغزش آنها از ژانویه است. ۱۴-۲۳، ۲۰۲۰. آنها همچنین ۱۲ مورد از ۱۸ بازی اخیر خود را باخته اند.

Suns یازدهمین بازی متوالی خود را برد و با نتیجه ۴۱-۹ به بهترین بازیکن NBA رسید.

دوین بوکر ۳۵ امتیاز به دست آورد، در حالی که کریس پل با ۲۰ امتیاز و ۱۴ پاس گل، در یک استاد پوینت گارد قرار گرفت.

من فکر می‌کردم امشب جهش‌های زیادی نداشتیم. اما این بخشی از آن است. همانطور که به بچه ها گفتم، ما در حال بهتر شدن هستیم.» مربی استیو نش گفت.

دوین بوکر که 35 امتیاز به دست آورد، در حالی که کایری ایروینگ در جریان باخت 121-111 نتس مقابل سانز دفاع می کند، یک پرش شوت می کند.
دوین بوکر که ۳۵ امتیاز به دست آورد، در حالی که کایری ایروینگ در جریان باخت ۱۲۱-۱۱۱ نتس مقابل سانز دفاع می کند، یک پرش شوت می کند.
گتی ایماژ

این تیم سطح بالایی است که بهترین بسکتبال لیگ را بازی می‌کند، شتاب زیادی در زمین خود دارد، تماشاگران بزرگ و ما – به غیر از واگذاری ۳۹ گل در کوارتر اول، دریافت پاداش در اوایل فصل چهارم و برخی از دست دادن. توپ ها – ما آنها را برای کشش های بزرگ مطابقت می دهیم. بنابراین، ما در حال بهتر شدن هستیم. ما باید دوره های طولانی تری از تمرکز را حفظ کنیم. امشب کوتاه آمدیم. اما دوباره، ما در حال رشد هستیم و در مسیر درست حرکت می کنیم.»

هاردن در دو بازی قبلی نتز، چهارشنبه گذشته مقابل ناگتس با مصدومیت همسترینگ و شنبه در گلدن استیت با دست راست (غیر تیراندازی) از زمین خارج شده بود. اما پس از تمرین دوشنبه و گذراندن تیراندازی صبح روز سه شنبه، او برای رویارویی با Suns بازگشت.

نش درباره بازگشت هاردن گفت: «فکر می‌کنم این کار سختی است. “آنها بازیکنان طولانی مدت و دو طرفه زیادی هستند و فضا را از بین می برند، و بدون کوین [Durant] برای جلب توجه بیشتر، جو [Harris] بیرون وجود دارد تا توجه بیشتری را به خود جلب کند، این موضوع روی او بسیار است. اما من فکر می کردم او خوب به نظر می رسد و کارهای خوبی انجام می دهد. نزدیک بود که یک بازی بزرگ داشته باشیم، بنابراین به تلاش او افتخار می کنم.”

جیمز هاردن با کایری اروینگ در جریان باخت نتس مقابل سانز صحبت می کند.
جیمز هاردن با کایری اروینگ در جریان باخت نتس مقابل سانز صحبت می کند.
USA TODAY Sports

هاردن کسلر ادواردز تازه کار را برای یک امتیاز ۳ و برتری اولیه ۱۴-۱۳ با ۷:۵۳ باقی مانده در بازی اول پیدا کرد. و پرتاب آزاد هاردن ۲۲ ثانیه بعد نتس را ۱۶-۱۴ کرد.

اما آنها با سرفه ۹-۲ دوندگی کردند تا با ۹ عقب افتادن. یک حرکت بوکر با نتیجه ۲۵-۱۶ نتس را عقب انداخت و آنها بقیه نیمه اول را در تعقیب فینیکس سپری کردند.

یک ماشین Suns که کاملاً بالینی بود، دفاع نت‌ها را تقویت کرد. نتس پس از کوارتر اول با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ عقب بود که در آن فینیکس ۷۱.۴ درصد شوت زد و بوکر ۱۴ امتیاز کسب کرد.

در نیمه دوم، نتز با نتیجه ۶۵-۵۸ عقب افتاد، اما آنها با کسب هفت امتیاز بی پاسخ از رختکن بیرون آمدند تا کوارتر سوم را باز کنند. ادواردز در این مسابقه پایان داد و نتیجه را با ضربه هوک در فاصله ۹:۱۵ باقی مانده در ضربه سوم به ثمر رساند.

نتز در واقع با امتیاز ۷۰-۶۹ روی پرتاب ۳ امتیازی جناح چپ پتی میلز پیش افتاد. اما این مزیت بسیار کوتاه بود.

این بار، نتز در مسیر اشتباه ۷-۰ قرار داشت. ۷۶-۷۰ فینیکس با ترکیب رانندگی میکال بریجز پیش افتاد.

نت‌ها همچنان در تماس بودند و تنها ۷۸-۷۴ عقب افتادند، در حالی که کمتر از ۴ دقیقه به بازی سوم باقی مانده بود، زمانی که هاردن به کرنر برگشت و به سمت رینگ حرکت کرد. اما پس از اینکه جاویل مک گی شناور ستاره آل استار را از روی هوا ربود، همه نت های حاضر در زمین اعتراض کردند و برای یک تماس دروازه بان که هرگز مطرح نشد، بحث کردند.

چیزی که آمد، یک فست‌برک فونیکس بود. بوکر استراحت را با یک سطل به پایان رساند، و درست مثل آن، Suns دوباره گرم شد. دوی ۱۰-۲ نتز را ۸۸-۷۶ عقب انداخت.

پرتاب ۳ امتیازی کم جانسون نتیجه را به ۱۲ رساند و نش در حالی که ۲:۲۵ دقیقه به بازی سوم باقی مانده بود خواستار تایم اوت شد.

ایروینگ بازگشتی را رهبری کرد که خیلی کم بود، خیلی دیر. او در ۲:۵۸ اول کوارتر چهارم ۹ امتیاز به دست آورد تا نتز را در ۹۷-۹۴ به سه امتیاز بکشاند. اما فونیکس با دوندگی ۶-۰ پاسخ داد تا حرکت را از بین ببرد.

بریج یک جفت و یکی را در اطراف layup های از دست رفته ایروینگ و نیک کلاکستون قرار داد. و پس از اینکه بریجز پرتاب آزاد را غرق کرد و دومین و یک را با ۸:۱۵ باقی مانده تکمیل کرد، نت ها در حفره ۱۰۳-۹۴ قرار گرفتند که هرگز از آن بیرون نیامدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر