نحوه پیشرفت تمرینات در خانه


نحوه پیشرفت تمرینات در خانه

22 آوریل 2020 –

سلام دوستان ، حالتون چطوره؟ امیدوارم حال شما خوب باشد و از دستورالعمل ها برای حفظ خود و دیگران پیروی کنید و همچنین برای بررسی سلامت روانی خود وقت بگذارید. <3

من به عنوان فردی که از طریق اضطراب کار می کند ، حرکت را در روز من وارد می کند و از من کمک می خواهد (اخیراً تقریباً در حال حاضر نسخه های عملی را با درمان موضعی شروع کرده ام) ، که به آرامش اختصاص داده است ، و اهداف قابل دستیابی را برای آن روز تعیین می کند ، دستور پخت جدید ، تحقیق در مورد زمینه من ، گذراندن وقت با مراکز ، پیاده روی زیاد با عوضی و انجام کارهایی مانند حمام نمک اپسوم در این مدت بسیار مفید بوده است.

شخصاً ، مجبور شدم خیلی سریع برای آموزش کلاسها و جلسات آنلاین با مشتریانم حرکت کنم. من از حمایت شما در این مدت و از داشتن آن احساس اجتماع در طول این تمرینات که همه ما در حال حاضر به آن احتیاج داریم بسیار سپاسگزارم. برای دوستان من ، همه شما ستاره راک بوده اید و قلب من را بسیار پر کرده اید.

IMG_0947

در حالی که حرکت بسیار مهم است ، شما همچنین نمی خواهید نیاز به انجام 10 تمرین در روز را فقط به این دلیل احساس کنید. ما می خواهیم از افراط و تفریط اضافی در بدن در این مدت آگاه نباشیم ، بلکه از ورزش به عنوان ابزاری برای سلامت کلی و سلامت روان نیز آگاه باشیم.

در انتهای دیگر ، اگر احساس اضطراب می کنید ، حرکت را امتحان کنید و ببینید بعد از آن چه احساسی دارید.

من س aboutالات زیادی در مورد “چگونه پیشرفت تمرینات در خانه را مشاهده خواهم کرد” دارم. من تیم زیادی ندارم. “

توله سگ! من اینجا هستم تا به شما بگویم چه کاری می توانید انجام دهید تا به شما کمک کند پیشرفت کنید و در این مدت ثابت بمانید ، و روی چند مورد تمرکز کنید.

—————————————

 1. آب و هوا
  1. به جای حرکت سریع با حرکات مختلف ، آنها را تشویق کنید.
  2. اجازه دهید بدن شما در هنگام فرود در حین حرکت یا چمباتمه زدن به مدت 3-2-1 ثانیه کار کند و سپس به بالا برگردید.
  3. این امر زمان بیشتری را تحت تنش در این حرکت ایجاد می کند تا پرواز در آن.
 2. پیشرفت
  1. ما در ورزشگاه زیاد در مورد آن صحبت می کنیم ، در مورد اینکه چگونه لازم نیست هر هفته به همان وزن 5 پوند برسید ، ما می خواهیم آنها با خیال راحت بالا بروند.
  2. اگر همیشه تمرینات push-up را با روش اصلاح شده انجام داده اید ، شاید آنها را روی یک میز امتحان کنید و به یک صعود کامل بروید که پیشرفت شما از نسخه اصلاح شده خواهد بود.
  3. روشهای زیادی برای پیشرفت حرکت یا وزن در این مدت وجود دارد.
 3. شدت
  1. شما می توانید شدت را بر اساس احساس خود اندازه گیری کنید ، که به آن ارزیابی تلاش درک شده یا RPE می گویند.
  2. تلاش 1-2 در مقیاس کمی یا بدون تلاش ، 8-9 به این معنی است که 1-2 تکرار در تانک دارید و 10 حداکثر تلاش شما خواهد بود. این برای هر فرد متفاوت خواهد بود.
  3. برای ورزش م effectivelyثر و مفید همیشه لازم نیست عرق کنید یا شوخی کنید. در حالی که من عاشق عرق خوب هستم ، این باعث افتخار است که بدن من 6 روز در هفته به آن نیاز ندارد تا ثابت و شاد باشد.
  4. سعی کنید جلسات با شدت بیشتر را با جلسات با شدت کمتر مانند پیاده روی ، یوگا ، دوچرخه سواری ، حرکات ترمیمی و موارد دیگر متناوب کنید.

——————————————

از دوستان آدیداس من تشکر می کنم که از این پست حمایت کردند و این باور را به اشتراک گذاشتند که حرکت جادویی است ، نه فقط در این زمان ، بلکه در زندگی روزمره شما.

IMG_0977

من یک کتابخانه از تمرینات فوقانی ، پایینی و اساسی ایجاد کرده ام که می توانید در این مدت با وزن بدن خود ، گلایدر (دستمال کاغذی یا حوله نیز کار می کند) انجام دهم ، و حتی اگر یک دمبل یا هر چیز وزنی اضافه کنید ، اضافه می کنم!

اگر به سمت اینستاگرام، ویدئوهای کامل هر حرکت را مشاهده خواهید کرد.

IMG_0978

IMG_0979

IMG_0981

IMG_0983

IMG_0984

IMG_0980

IMG_0982

IMG_0985

————————————

IMG_0995

IMG_0991

IMG_0987

IMG_0988

IMG_0986

IMG_0989

IMG_0992

IMG_0993

جزئیات لباس: مخزن Univ 2 W، این جوراب شلواری را باور کنید ، کفش های Alphabounce Run و کلاه اصلی.

می توانید هر حرکت را به مدت زمان یا 10-12 تکرار را برای 3-5 دور انجام دهید.

امیدوارم بتوانید این تمرینات را به برنامه های هفتگی خود اضافه کنید و به یاد داشته باشید که ویدیوهای کامل هر حرکت را در اینستاگرام ببینید.

سلامت باشید و با خودتان صادق باشید ،

کیسی

حرکات مورد علاقه شما در خانه چیست؟

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: مسدود کردن

برچسب ها: آدیداس ، تمرینات خانگی ، تمرینات با وزن بدندیدگاهتان را بنویسید