نظرسنجی‌های عمومی نشان می‌دهد که بیدن پس از اولین سال ریاست‌جمهوری خود غرق شده است


دو رای که برای مراسم تحلیف بایدن در روز پنجشنبه ریخته شد، نقاط ضعف آمریکایی ها را در اقتصاد، اپیدمی کووید-۱۹، روابط با روسیه و عملکرد کلی نشان می دهد – طبق یک نظرسنجی، کمتر از نیمی از دموکرات ها خواهان آن هستند. به دنبال انتخاب مجدد باشید.

بر اساس نظرسنجی های انجام شده توسط NBC News و Associated Press-NORC، تنها ۴۳ درصد از آمریکایی ها عملکرد رئیس جمهور را تایید می کنند، ۵۴ درصد از نظرسنجی های NBC با بایدن مخالف هستند و ۵۶ درصد به نظرسنجی AP اشاره می کنند.

در واقع، تنها ۲۸ درصد از آمریکایی ها به AP می گویند که بایدن می خواهد دوباره در سال ۲۰۲۴ نامزد شود – از جمله تنها ۴۸ درصد از دموکرات ها.

نظرسنجی های عمومی AP-NORC در ماه جولای بسته می شود این رقم یک ماه بعد به ۵۰ درصد کاهش یافت و خروج از افغانستان همچنان بین بحران، موضوع ویروس کرونا و دستور کار قانونگذاری کنگره در حال لغزش بوده است.

بر اساس نظرسنجی های عمومی NBC، محبوبیت ۴۳ درصدی بایدن نسبت به رأی ۵۳ درصدی رئیس جمهور در آوریل ۱۰ درصد کاهش یافته است.

بر اساس نظرسنجی NBC، ۱۵ درصد از آمریکایی ها عملکرد رئیس جمهور را به شدت قبول دارند در حالی که این رقم ۴۳ درصد است. تنها ۵ درصد می گویند که ریاست جمهوری بایدن فراتر از انتظارات بوده است.

بیل مانتورتور، محقق استراتژی های افکار عمومی جمهوری خواهان، به NBC گفت: این افکار عمومی باید ضعیف، ناامید کننده و ترسناک توصیف شود.

جف هورویت، محقق دموکرات از Hart Research Associates نیز با این نظر موافق است: «در عرض یک سال از دوران ریاست جمهوری او، رابطه جو بایدن با مردم آمریکا کاهش یافته است و او کمتر از افرادی است که وارد کاخ سفید شده اند».

هر دو انتخابات یک روز پس از آن برگزار شد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مجوز حمله به اوکراین را دریافت کرد و کاخ سفید را بر آن داشت تا یک روز پس از کنفرانس خبری ۱۱۲ دقیقه ای جزئیات بیشتری در مورد این موضوع ارائه کند.

بایدن در پاسخ به سوالی درباره اعداد ضعیف مجوز خود در روز چهارشنبه گفت: “این می تواند بهتر از هر کس دیگری باشد.”

رئیس جمهور در پایان دوره پرسش و پاسخ به خبرنگاران گفت: «بچه ها می گویید اتفاقی نیفتاده است». «فکر نمی‌کنم چیزی بزرگ‌تر از بشقابی که من در بشقاب ریاست‌جمهوری بعدی دادم وجود داشته باشد. من شکایتی ندارم می دانستم که دارد داخل می دود. و واقعیت این است که ما یک کار وحشتناک انجام دادیم – یک اتفاق وحشتناک رخ داد و غیره و غیره.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که تنها 43 درصد از آمریکایی ها عملکرد بدین را تایید می کنند.
نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که تنها ۴۳ درصد از آمریکایی ها عملکرد بدین را تایید می کنند.
اخبار NBC

بر اساس نظرسنجی آسوشیتدپرس، ۴۷ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بایدن توانایی ذهنی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را دارد، اما تنها ۲۸ درصد گفتند که او “بسیار مطمئن یا مطمئن” است.

هنگامی که رای دهندگان NBC از آنها خواستند اثربخشی بایدن را در مقیاس یک تا پنج ارزیابی کنند، پنج نفر بسیار واجد شرایط و مؤثر بودند، به طوری که ۴۲ درصد از پاسخ دهندگان گفتند “یک” و تنها ۱۵ درصد گفتند “پنج”.

گری کامرون، ۶۶ ساله، اهل میدوست سیتی اوکلاو، به APA گفت که سن و سخنرانی بایدن ۷۹ ساله باعث شد تا توانایی رئیس جمهور برای رهبری کشور در مواقع بحرانی را زیر سوال ببرد.

کامرون کامرون که در سال ۲۰۲۰ به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا رای داد، در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: تو فکر می کنی. او برای سرویس سیم صحبت کرد.

نظرسنجی های ان بی سی همچنین نشان می دهد که ۵۰ درصد آمریکایی ها رابطه بایدن با روسیه را رد می کنند.

بر اساس این نظرسنجی، ۵۳ درصد پاسخ رئیس جمهور به بیماری همه گیر، ۶۰ درصد مدیریت اقتصادی و ۵۴ درصد سیاست خارجی را رد کرده اند.

نظرسنجی AP همچنین نشان داد که ۵۴ درصد پاسخ بایدن به کووید-۱۹ را رد کردند، ۶۲ درصد از اقتصاد متنفر بودند، و ۵۶ درصد گفتند که نسبت به سیاست خارجی آن منتقد است. .

نظرسنجی NBC News از ۱۰۰۰ بزرگسال بین ۱۴ تا ۱۸ ژانویه پرسیده است و دارای حاشیه مثبت ۳.۱٪ است.

نظرسنجی AP-NORC از ۱۱۶۱ بزرگسال بین ۱۳ تا ۱۸ ژانویه پرسیده شد و دارای حاشیه مثبت ۳.۸٪ است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر