نظرسنجی باعث می‌شود دموکرات‌ها بالاخره عقب‌نشینی خود از کووید را آغاز کنند


از روزهای اول، دموکرات‌ها مقررات سخت‌گیرانه‌ای را در پاسخ به ویروس کرونا در ووهان وضع کرده‌اند.

قرنطینه‌ها – که سازمان بهداشت جهانی به جز در شرایط بسیار محدود و کوتاه‌مدت آن را رد می‌کند و علم از آن حمایت نمی‌کند – همچنان ادامه دارد. اتحادیه های معلمان ماه به ماه مدارس را در ایالت های آبی بسته نگه می دارند و حتی کودکان ۲ ساله مجبور هستند علیرغم عدم حمایت علمی برای انجام این کار، ماسک بپوشند.

در واقع، نقاب زدن به یک بیانیه سیاسی تبدیل شده است، تا جایی که دموکرات ها به طور معمول از پوشیدن ماسک در فضای باز گزارش می دهند تا مطمئن شوند که با جمهوری خواهان اشتباه نخواهند شد.

هر کسی که با این رویکرد مخالف بود متهم به “گسترش اطلاعات نادرست”، درگیر شدن در “تئوری‌های توطئه” و به طور کلی می‌خواست که مادربزرگ همه بمیرد.

واکسیناسیون اجباری حتی برای کسانی که مصونیت طبیعی دارند، به یک اصل اعتقادی تبدیل شد، که شواهد نشان می‌دهد حداقل به خوبی واکسن‌ها است. بسیاری از دموکرات‌ها از قوانینی حمایت کردند که برای مجازات افراد واکسینه نشده، حذف آنها از رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، مدارس – تقریباً در همه جا خارج از خانه‌هایشان طراحی شده بود.

شبیه بازگشت به قرون وسطی بود، با معادل امروزی فریادهای «جذامی! مطرود! نجس!» با هدف unvaxxed. و تعریف “کاملاً واکسینه شده” مدام در حال تغییر بود و نیاز به تزریق بیشتر و بیشتر داشت.

یکی از مخالفان دستورات واکسن کووید-19، تابلویی را در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده آمریکا، 07 ژانویه 2022 نگه می دارد.
دموکرات‌ها آمریکایی‌های واکسینه نشده را از رستوران‌ها، مکان‌ها و مراکز مراقبت‌های بهداشتی بیگانه کردند.
EPA

همین اواخر در ماه گذشته، زمانی که فرماندار جدید ویرجینیا. گلن یانگکین به قوانین اجباری ماسک در مدارس دولتی ویرجینیا پایان داد، دموکرات ها او را اساساً یک قاتل جمعی می نامیدند.

اما آن موقع بود. ناگهان به ما می گویند: “علم تغییر کرده است.”

نه، واقعاً، این سخنان دکتر “متخصص” پزشکی CNN بود. لیانا ون، رهبر رابی سوو از ریسون پرسیدن“آیا چیزی اساساً در شش ماه گذشته تغییر کرده است، به جز اینکه دموکرات‌ها در نهایت با تأخیر متوجه شدند که نقاب‌پوشی ستیزه‌جو یک بازنده سیاسی است؟ “علم تغییر نکرده است، سیاست تغییر کرده است.”

و پسر آنها را انجام دادند. در نهایت، مردم به اندازه کافی غذا خورده اند، و در همه جا، با تظاهرات در اروپا، استرالیا، و ایالات متحده، علیه گسترش بیش از حد کووید، شورش آشکار وجود دارد.

فرماندار ویرجینیا، گلن یانگکین، در طی مراسمی در ریچموند، ویرجینیا، در مورد مشارکت با کالج ها و دانشگاه های ویرجینیا برای ایجاد مدارس آزمایشگاهی K-12 سخنانی ارائه می کند.
رسانه های لیبرال تلاش کردند تا فرماندار ویرجینیا را لکه دار کنند. گلن یانگکین به دلیل کنار گذاشتن دستورات ماسک ایالت خود در مدارس.
EPA / SHAWN THEW

در کانادا مشهور است، کامیون داران محوطه پارلمان ملی در اتاوا را اشغال کرده و بوق می زنند و خواستار تغییر هستند. در همین حال، در مقابل مجلس عوام، دفاع جاستین ترودو نخست‌وزیر از محدودیت‌های شدیدتر کووید، او را مورد تمسخر و تمسخر اعضا قرار داد و کندیس برگن، رهبر اپوزیسیون او را به چالش کشید تا «علم را دنبال کند، شواهد را دنبال کند، محدودیت‌ها را پایان دهد، پایان دهد. دستورات.»

استان های کانادا شروع به کنار گذاشتن قوانین خود کرده اند. آلبرتا به کامیون داران تسلیم شد و مقررات واکسن-گذرنامه خود را پایان داد. ترودو حتی با جدایی از حزب خود مواجه است، زیرا جوئل لایت باند، عضو حزب لیبرال، واکسیناسیون اجباری را محکوم کرد. تلاش های ترودو برای کامیون داران را لکه دار کنید از آنجایی که عوامل روسی، نازی‌ها و عاملان «یهود ستیزی، اسلام‌هراسی، نژادپرستی ضد سیاه‌پوستان، همجنس‌گرا هراسی و ترنس‌هراسی» شکست خوردند، زیرا مشخص شد اکثریت کانادایی‌ها از کامیون‌داران حمایت می‌کنند و خواهان رفع محدودیت‌های COVID هستند.

(آیا چیزی رقت انگیزتر از این است که طبقه حاکم غرب هر کسی را که با آن مخالفت می کند را نژادپرست، جنسیت گرا، اسلام هراس، ترنس هراس، و غیره می نامد؟ به معنای واقعی کلمه هر بار.)

کامیون داران بر روی پل سفیر که کانادا را از دیترویت وصل می کند در ویندزور کانادا در ماه فوریه محاصره کردند.  10، 2022.
کامیون داران بر روی پل سفیر که کانادا را از دیترویت وصل می کند در ویندزور کانادا در ماه فوریه محاصره کردند. ۱۰، ۲۰۲۲.
گتی ایماژ

به همین ترتیب در ایالات متحده، قوانین COVID به طور ناگهانی در حال سقوط هستند. تنها چند هفته پس از اینکه یانگکین به دلیل پایان دادن به قوانین ماسک به عنوان قاتل خوانده شد، دموکرات ها در سنای ویرجینیا با جمهوری خواهان به تصویب یک قانون رای دادند. . . قوانین ماسک پایانی فرماندار دموکرات کانکتیکات ند لامونت قوانین ماسک مدرسه را از پایان این ماه پایان می دهد. فرماندار دموکرات کلرادو جرد پولیس هم همین کار را می کند.

ما شاهد اقدامات مشابهی از سوی فرماندار دموکرات نیوجرسی هستیم. فیل مورفی و فرماندار دموکرات دلاور جان کارنی. (استیسی آبرامز فرماندار بدخواه گرجستان از ماسک زدن در مدارس حمایت می کند اما به اندازه ای نیست که مانع از برداشتن ماسک خود برای یک فرصت عکس با بچه های نقابدار شود.)

به گفته لارنس پرسون وبلاگ نویس، “از زمان فروپاشی خط هندنبورگ در سال ۱۹۱۸، چنین موقعیت های تلخی به این سرعت رها نشده است.”

استیسی آبرامز، کاندیدای فرمانداری جورجیا، بی‌شرمانه بدون ماسک در حالی که همه بچه‌ها را پوشانده بودند، ژست گرفت.
استیسی آبرامز، کاندیدای فرمانداری جورجیا، بی‌شرمانه بدون ماسک در حالی که همه بچه‌ها را پوشانده بودند، ژست گرفت.
توییتر / @ staceyabrams

پرزیدنت جو بایدن هنوز با این روند پیش نیامده است و جن ساکی سخنگوی کاخ سفید تاکید کرد که کاخ سفید از نقاب زدن در مدارس حمایت می کند. اما بیهوده او را «جو آهسته» صدا نمی کنند. او خواهد رسید.

زیرا اگرچه ممکن است علم واقعاً تغییر نکرده باشد، بررسی‌ها مطمئناً تغییر کرده‌اند. بایدن در نظرسنجی ها با مخالفت نسبت به تایید دو رقمی مخالفت کرده است. با قضاوت بر اساس اقدامات دموکرات ها، نظرسنجی های داخلی آنها احتمالاً بدتر است.

برای اینکه ببینید باد از کدام طرف می وزد نیازی به هواشناسی ندارید و بادهای سیاسی به سمت از بین بردن افراط در دو سال اخیر کووید در حال حرکت هستند. زمانش فرا رسیده است.

گلن هارلان رینولدز استاد حقوق در دانشگاه تنسی و بنیانگذار وبلاگ InstaPundit.com است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر