نمایش بعدی «جنگ ستارگان» پس از «کتاب بابا فت» چیست؟مانند خود هرکول با دوازده کارش، شما نیز با تماشای هر هفت قسمت از یک کار حماسی انجام داده اید. کتاب بابا فت. اما بعد از اینکه جشن گرفتن با مقداری مید خوب یا بازدید از اوبا دیاه – دنیای زیبای Pyke Syndicate – به پایان رسید، ممکن است از خود بپرسید: بعدی چیست؟ جنگ ستارگان نشان دادن پس از کتاب بابا فت?

سوال خوبی است، دوست، و پاسخ کوتاه این است که ما در واقع به طور قطع نمی دانیم (اگر بخواهید می توانید اکنون مطالعه را متوقف کنید). دیزنی + و لوکاس فیلم به طور شگفت انگیزی در مورد هر چیز دیگری که در پایک (با عرض پوزش، پایک) برای فرنچایز آنها در حال سقوط است، نگران بوده اند، اگرچه ما برخی حدس ها و ایده های کلی داریم. اگر لیست کاملی از هر دیزنی + جدید را می خواهید جنگ ستارگان نشان دهید، ما آن را داریم. اما اگر به سادگی از خود می‌پرسید که چه اتفاقی می‌افتد، در اینجا چند سوال از خودمان و هر اطلاعاتی که ممکن است داشته باشیم وجود دارد:

چه وقتی است KENOBI بیرون آمدن؟ چیست اوبی وان کنوبی تاریخ انتشار؟

پاسخ کوتاه به آنچه احتمالاً بعدی است جنگ ستارگان نشان دادن پس از کتاب بابا فت است اوبی وان کنوبی، سریال با بازی ایوان مک گرگور که بعد از سه گانه پیش درآمد اتفاق می افتد. اگرچه، مانند هر چیز دیگری در این لیست که به طور قطع نمی دانیم، اخیراً یکی از مدیران دیزنی + توییت کرده و حذف کرده است که “اوبی وان خود ما در دیزنی + می ۲۰۲۲ “سلام، آنجا” خواهد گفت. اگرچه همان مدیر بعداً گفت که در مورد یک کتاب کمیک اوبی وان صحبت می کند که توسط مارول فاش شده است. هالیوود ریپورتر تایید کرد که منابع آنها این سریال را در ماه مه نیز قرار دادند.

منطقی است فکر کنیم که ۴ می ۲۰۲۲ ممکن است تاریخ انتشار باشد چیزی جنگ ستارگان، از آنجایی که رسمی است جنگ ستارگان تعطیلات («چهارم با شما باشد»… آن را دریافت کنید؟)، اما آیا ما می‌گیریم کنوبی در آن تاریخ یا یک تریلر منتشر می شود، باید منتظر بمانیم و ببینیم. با این حال، به نظر می‌رسد که این به احتمال زیاد در آینده خارج از دروازه باشد، صرف نظر از اینکه واقعاً چه زمانی نمایش داده می‌شود.

چه وقتی است آندور بیرون آمدن؟ چیست آندور تاریخ انتشار؟

در اینجا، همه چیز تیره تر از خط بین جدی و سیث است، اما پس از آن کنوبی بالقوه است اندور، با بازی دیگو لونا به عنوان شخصیت خود از سرکش. این سریال قبلاً فیلمبرداری شده است و حتی ظاهراً (غیر رسمی) فصل دوم آن را تأیید کرده است، به لطف ستاره همکار استلان اسکارسگارد. به گفته سایت دیزنی +، این سریال قرار است در سال ۲۰۲۲ پخش شود. بنابراین اگر کنوبی در ماه مه (یا حتی ژوئن یا جولای) برای اولین بار نمایش داده می شود اندور زودتر از همه، اواخر تابستان باشد، هرچند به احتمال زیاد بعد از روز کارگر.

چیست ماندالوریان تاریخ انتشار فصل ۳؟ چه زمانی می توانم تماشا کنم ماندالوریان فصل ۳ اپیزود ۱؟

اگر من یک احمق بودم، باید توجه داشته باشم که شما قبلاً دو قسمت اول را تماشا کرده اید ماندالوریان فصل ۳ و ماندالوریان تاریخ انتشار فصل ۳ اپیزود ۱ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۲ بود… به عنوان قسمت پنجم پخش شد. کتاب بابا فت. اما هر آنچه که در مورد برنامه عجیب و غریب عرضه فکر می کنید کتاب بابا فت، ماندالوریان فصل ۳ در اواخر سال گذشته فیلمبرداری می شد. تعجب بزرگی نخواهد بود اگر ماندالوریان فصل ۳ در دسامبر ۲۰۲۲ پخش می شود. درست مثل دو فصل اول و کتاب بابا فت. اگرچه، مانند همه چیز در اینجا، TBA است.

چه در مورد AHSOKA سلسله؟ چیست AHSOKA تاریخ انتشار؟

حالا ما داریم خیلی دور می شویم. اگرچه Ahsoka Tano از Rosario Dawson در هر دو ظاهر شده است ماندالوریان و کتاب بابا فت، قرار نیست نمایش انفرادی او تا اواخر امسال شروع به تولید کند. به این معنی که بهترین حدس ما در مورد آهسوکا تاریخ انتشار ۲۰۲۳ است.

سریال شعار PELI چه زمانی منتشر می شود؟

فقط می توان رویاپردازی کرد.

کجا تماشا کنیم کتاب بابا فت

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر