نویدکیا گزینه اصلی جایگزینی مهدوی کیا است


اعضای هیات رئیسه فدراسیون پیشنهاد دادند تا محرم نویدکیا به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران منصوب شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از “ورش سه”، آنچه از اتفاقات و شرایط پیرامون تیم امید و فدراسیون ایران می توان استنباط کرد این است که مهدی مهدوی کیا، بازیکن سابق فوتبال ایران تمایلی به همکاری با او ندارد. اگر چنین علاقه ای از سوی اعضای هیات مدیره وجود داشت، پس از پایان قرارداد سرمربی این تیم با امید مذاکره می کردند و یا با گزینه هایی مانند اسکوچیچ وارد مذاکره نمی شدند. این مسئولیت را بپذیرید. در واقع نتایج مهدوی کیا در مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا و باخت مقابل ترکمنستان که منجر به حذف ایران شد، مسئولان فدراسیون را بر آن داشت تا در آستانه المپیک پاریس به فکر سرمربی دیگری باشند.
این در حالی است که پس از بحث و گفتگو پیرامون پیشنهاد سرمربیگری تیم امید ایران به دراگان اسکوچیچ که با واکنش منفی سرمربی کروات همراه بود، مسئولان فدراسیون فوتبال به سراغ محرم نویدکیا رفتند. سرمربی تیم امید شوید.

محرم نویدکیا آخرین بار ۲۱ خرداد سال گذشته و با حضور در نشست خبری پس از تساوی سپاهان مقابل آلومینیوم دیده شد و از آن زمان تا کنون مطابق انتظارات و رفتاری که از او به یاد داریم در یک جلسه عمومی دیده نشده است.

محرم نویدکیا کار خود را با مربیگری سپاهان از لیگ بیستم آغاز کرد و در اولین سال مربیگری خود توانست نتایج بسیار خوبی با این تیم کسب کند. نتایج احتمالا در لیگ بیست و یکم با چند نقل و انتقالات ادامه پیدا می کرد اما در نهایت نایب قهرمانی سپاهان در سال دوم با محرم نویدکیا در سال اول به سومی رسید. حضور دو ساله او جامعه فوتبال را به شدت تحت تاثیر قرار داد و خودش هم بنا به دلایلی تصمیم به جدایی و دوری از سال سوم همکاری گرفت.

البته محرم نویدکیا پس از دریافت پیشنهاد سرمربیگری تیم امید، هنوز پاسخی به اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نداده و از آنها مهلت خواسته تا پاسخ نهایی را بدهند و منتظر بمانند و ببینند چه می شود. پاسخ اسطوره فوتبال اصفهان به اینکه در نهایت چه کسی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت این است که امیدهای ایران برای رسیدن به پاریس ۲۰۲۴ را زنده نگه می دارد.

به اشتراک بگذارید