نککس در از دست دادن OT به یک برتری بزرگ برای لیکر رسید


لس آنجلس – Nix History Book نیمه اول را تولید کرد، در نیمه دوم ناموفق بود، به وقت اضافه برخاست و همچنان روز شنبه در یک مسابقه ترن هوایی مغلوب راکرز شد.

آرجه بارت با یک پرتاب ۳ امتیازی خیره کننده زمان فوق العاده ۸.۳ ثانیه ای را به ثبت رساند تا بازی را با ۳۶ امتیاز به پایان برساند، اما لیکرز در ورزشگاهی که جدیداً تغییر نام یافته است Crypto.com Arena به پیروزی ۱۲۲-۱۱۵ رسید.

حتی بعد از اینکه نیککس در نیمه دوم شب پیروز شد، آنها نتوانستند رعد و برق سه دابل را از لبرون جیمز بربایند. Nixes در زمان تلف شده سرعت خود را کاهش داد – در مجموع ۲-۲ – و بارت که ۳۶ امتیاز بالاتر از بازی را به پایان رساند، در دقایق پایانی از ۸ امتیاز عقب افتادگی خود خلاص شد.

جیمز پس از از دست دادن پنج بازی اخیر به دلیل مصدومیت زانو، به راحتی به تیم ملی خود بازگشت تا یک رقابت تلویزیونی با یک برد سه گانه – ۲۹ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱۰ پاس منجر به گل.

با رهبری جولیوس راندل و بارت، رهبران ۲۱ امتیازی لیکر را در نیمه اول شکست دادند و در کوارتر سوم با نتیجه ۳۱-۱۳ پیروز شدند.

لبرون جیمز که 29 امتیاز کسب کرد، به نظر می رسد میشل رابینسون را در پیروزی 122-115 در وقت اضافه مقابل لیکرز پشت سر بگذارد.
لبرون جیمز که ۲۹ امتیاز کسب کرد، به نظر می رسد میشل رابینسون را در پیروزی ۱۲۲-۱۱۵ در وقت اضافه مقابل لیکرز پشت سر بگذارد.
A.P.

اما پس از سقوط به هشت امتیاز در کوارتر چهارم، نایک ناگهان به زندگی بازگشت. مالیک مونک یک پرش را از دست داد و نیکس به سمت پایین دوید، به ایوان فورنیه بارت غذا داد، یک ۳ امتیازی زد و ۱۱۱-۱۱۱ در ۸.۷ ثانیه باقیمانده بازی کرد.

جیمز میشل رابینسون فرصتی برای عبور از مشتری از دست داد و تیم ها به سمت OTA حرکت کردند.

لیسرز ناامید همگی ۳ بازیکن سالم بزرگ داشتند و آنتونی دیویس با ۲۸ امتیاز و ۱۶ ریباند یک هیولا بود. مونک در بازی برگشت با راسل وست بروک ۲۹ امتیاز کسب کرد (۱-۱۰)

آرژ بارت که 36 امتیاز به دست آورد، در جریان شکست کیکس OT به آنتونی دیویس شلیک کرد.
آرژ بارت که ۳۶ امتیاز به دست آورد، در جریان شکست کیکس OT به آنتونی دیویس شلیک کرد.
A.P.

پنج روز مانده به پایان معاملات در بیانیه ای اعلام کردند که در انتخابات میان دوره ای شرکت نمی کنند.

با شروع از غرب، آنها پنج بازی از بدترین پنج بازی فصل را در ۲۴-۲۹ شکست دادند.

رندال با ۳۲ امتیاز، ۱۶ پاس گل و ۷ پاس گل به پایان رسید. رندال با شوت دیویس به سمت دروازه مهار شد و دیگری توسط جیمز اخراج شد، اما این حمله منتفی شد.

نیمه دوم با یک بن بست به پایان رسید.دیویس توپ را از رابینسون ربود تا با نتیجه ۸۰-۷۹ پیش بیفتد – اولی لیکرز – ۴:۴۰ در نیمه سوم. در نیمه دوم ۲۵-۷ شروع شد.

نیکس ۸۷-۸۴ در سومین بازی ۳۱-۱۳ شکست خورد و در کوارتر چهارم دنبال شد.

تنها یک دقیقه مانده به پایان وقت استراحت، الک بورکز فرصت گلزنی داشت، اما در فاصله ۵۲.۱ ثانیه مانده به پایان، ضربه ۳ امتیازی را به بیرون زد.

وقتی رندال خنک می شود و سپس به خط دوربین می افتد، درد می کند. رندال قبل از زدن ضربات آزاد شانه هایش را بالا انداخت. بعداً ۲۸.۹ ثانیه مانده به پایان کوارتر سوم، از نیمکت نشین دچار وقفه فنی شد.

رندال و بارت در نیمه اول با امتیازهای ۲۰ و ۲۱ وحشیانه بازی کردند اما پس از استراحت سکوت کردند.

نیکی ها با ۴۱ امتیاز در کوارتر اول صدرنشین لیگ هستند. آنها بازی را ۱۱-۰ آغاز کردند و بازی را به پایان رساندند.

بارت در کوارتر اول با ۱۷ امتیاز، ترکیبی از ۳ ها و درایو جامد پرکار بود.

پس از تعویض وست بروم، راندال در کوارتر دوم با یک ضربه سریع پای چپ به سمت دیویس، انحرافات را انجام داد.

رندال نیمکت ۳ امتیازی را قبل از دور دوم به پایان رساند و به نیمکت خود و نیمکت لیکرز نگاه کرد.

جیمز در نیمه دوم با ۱۵ امتیاز گلزنی کرد. اما وقتی لیکرز به ۱۰ باخت، نیکیز ۱۱-۲ منفجر شد.

اوبی وان تاپین از استراحت سریع رابینسون فرار کرد. بارت برای رانندگی وارد سبد شد، رندال ۳ ضربه ای زد و وست بروک از لبه قایق فرار کرد.

وست بروک در نیمه اول ۱-۰ لیکرز را شکست داد. نیکز در آتش بود، ۹ بر ۲۰ روی پرتاب ۳ امتیازی، اما همچنان پرتاب آزاد خود را از دست داد (۱۴ بر ۲۱).

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر