نیاز به ثبات مدیریت در گیلان با مردم بازی نکنید مردم کار مسئولان را ارزیابی می کنند


امام جمعه رشت با بیان اینکه در تغییر نظام نباید با اعتماد مردم بازی کرد، موافقت کرد: به فرمانداران توصیه می کنم به مردم بگویند چه خدماتی می توانند انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه نماز جمعه این هفته رشت در مصلی امام خمینی (ره) رشت با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب گفت: امام خمینی (ره) فرمودند اسلام نیازی به احکام ندارد. زن چون شیء و کالاست، اما اسلام سعی می کند فطرت زن را حفظ کند و از او انسانی کارآمد بسازد.

وی با بیان اینکه توطئه دشمن حمله به اقتدار جمهوری اسلامی با استفاده از ابزار رسانه ای است، گفت: عده ای فریب خورده نیز آنها را دنبال می کنند و قصد حمله به نظام و انقلاب را دارند.

آیت الله فلاحتی با توصیف رسانه ها به عنوان شیاطین و دشمنان نظام اسلامی، افزود: رسانه های پیشرو غربی رهبر معظم انقلاب را یک ابر سیاستمدار خطاب می کنند. قبل از خروج از اتاق نیز نقشه دشمن را شناسایی کرده و راه حلی برای مقابله با آن ارائه می کنند.

یأس دشمن از کاهش قدرت ایران

وی با بیان اینکه زنان ایران اسلامی دست نشانده دشمن نیستند، ادامه داد: زنان ایران اسلامی با این خیمه ها در زمان مناسب وارد عرصه می شوند و دسیسه های دشمن را شکست می دهند.

امام جمعه رشت همچنین با اشاره به اینکه در این دیدار موضوع چین و روسیه مطرح شد، خاطرنشان کرد: کشورهای عضو ناتو از روسیه به عنوان تهدید نظامی و چین به عنوان تهدید اقتصادی اروپا یاد کردند.

وی افزود: جنگ روسیه و اوکراین باعث شده این کشورها مشکلات ایران را فراموش کنند چرا که وضعیت اوکراین برای آنها خطرناک است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه کشورهای غربی در این دیدار درباره ایران صحبت نکردند تا جمهوری اسلامی را منزوی کنند، ادامه داد: این کشورها نمی دانند که ایران یک فاتح قدرتمند در عرصه جهانی است و با آمریکا گام های مهمی برمی دارد.

این کشورها با تهدیدهای سیاسی، اقتصادی و نظامی سعی کردند ایران را از صحنه خارج کنند که بی فایده بود، افزود: وضعیت جدید چین و روسیه در مسئله اوکراین آنها را نگران کرد و به همین دلیل ایران را فراموش کردند.

اقدامات دولت سیزدهم باید گزارش شود

امام جمعه رشت خطاب به اروپایی‌ها گفت: بیچاره‌ها، آمریکا برای فریب شما تلاش می‌کند و شما را ابزاری برای ایستادگی در مقابل این قدرت‌های در حال ظهور قرار می‌دهد و شما دست نشانده این کشور هستید.

وی با اشاره به وضعیت اسرائیل با بیان اینکه زوال این کشور غارتگر هر روز بیشتر نمایان می شود، بیان کرد: امروز مسئولان این کشور متفق القول هستند که باید در مورد موجودیت اسرائیل بیشتر فکر کرد.

نماینده ولی فقیه استان گیلان با اشاره به نفوذ جمهوری اسلامی ایران بر دل ملت های آزادی خواه و مسلمان افزود: امروز باید در مقابل ظلم ایستاد.

وی به وضعیت مدیریت در استان گیلان اشاره و تاکید کرد: عدم ثبات در مدیریت آثار و آسیب های زیادی را به دنبال دارد، با مردم بازی نکنید که عملکرد مسئولان ارزیابی می شود.

آیت الله فلاحتی افزود: اقدامات مثبت زیادی در دولت سیزدهم انجام شده و این اقدامات و خدمات به دلیل ضعف رسانه ها نیازی به بهبود ندارد.

به اشتراک بگذارید