نیویورک به پیت دیویدسون و کالین جوست زمان بیشتری برای جابجایی کشتی SI می دهد


روزنامه پست دریافته است که دولت آدامز به پیت دیویدسون و کالین جاست خنده‌دار «شنبه‌شب» زمان اضافی می‌دهد تا برای کشتی بازنشسته استاتن آیلند که می‌خواهند به یک کلوپ کمدی تبدیل شود، مکان دیگری پیدا کنند.

جان اف کندی عظیم – که ستارگان متولد و پرورش یافته استیتن آیلند در حراجی در ژانویه خریداری کردند. ۱۹ به قیمت ۲۸۰۱۰۰ دلار – هنوز روز شنبه در ملک شهری در نزدیکی St. پایانه کشتی جورج – به خوبی از ۱۰ روز کاری گذشته است که آنها باید آن را جابجا کنند.

با این حال، مالک باشگاه کمدی پل ایتالیا، که با ستاره های SNL همکاری می کند تا کشتی را به عنوان داغ ترین باشگاه کمدی نیویورک بازسازی کند، به The Post گفت که شهرداری به آنها تمدید می کند.

او روز شنبه گفت: “آنها با ما کار می کنند.” آنها می دانند که این کار آسانی نیست و بسیار کمک کننده هستند.»

این گروه می‌خواهد دو یدک‌کش کرایه کند و کشتی را به اسکله‌ای که هنوز مشخص نیست در بروکلین یا استاتن آیلند بکسل کند، جایی که در طول تعمیرات تا زمانی که خانه‌ای دائمی پیدا شود، بنشیند.

کشتی بازنشسته جان اف کندی جزیره ایالتی در ترمینال فری SI.
پیت دیویدسون و کالین جوست قایق کشتی بازنشسته را به قیمت ۲۸۰۱۰۰ دلار خریداری کردند.
استیو وایت

ایتالیا گفت که گروه او در حال مذاکره با مالکان چندین سایت احتمالی است که علاقه مند به داشتن این کشتی ۲۷۷ فوتی و ۲۱۰۹ تنی هستند.

خودی های صنعت گفته اند که این گروه باید انتظار داشته باشد که سالانه ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ دلار برای پارک قایق در شهر بپردازد.

یک منبع شهرداری تأیید کرد که شهر زمان بیشتری را برای گروه فراهم می کند و به یافتن مکانی برای اسکله کمک می کند. ابتدا قرار بود قایق تا فوریه جابجا شود. ۲. گروه و شهر سپس در یک فوریه مستقر شدند. ۴ تاریخ پیکاپ، اما اکنون هر دو طرف گفته اند که امیدوارند ظرف هفته آینده مشکل را حل کنند.

بازیگر کالین جوست
کالین جوست بازیگر و پیت دیویدسون قصد دارند قایق کشتی بازنشسته را در بروکلین یا استاتن آیلند مستقر کنند تا تعمیرات را آغاز کنند.
رابین مارچانت / Getty Images برای هیلاریتی برای خیریه
پیت دیویدسون ستاره سریال «شنبه شب زنده».
پیت دیویدسون، ستاره «Saturday Night Live» امیدوار است که کشتی قدیمی جان اف کندی را به بزرگترین کلوپ شبانه اپل بزرگ تغییر دهد.
دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ

اگرچه قوانین شهری اجباری می کند که اقلام خریداری شده در حراجی های شهری ظرف ۱۰ روز کاری تحویل داده شوند، شهر معمولاً خریداران را به خاطر تاخیر جریمه نمی کند.

ایتالیا هفته گذشته به The Post گفت که تیم او می خواهد با شهردار اریک آدامز شریک شود و به احیای یک اسکله تحت مالکیت شهری و محله اطراف آن کمک کند و افزود که برای سنجش علاقه با شرکت توسعه اقتصادی شهر نیویورک تماس گرفته اند.

آدامز قبلا به دیویدسون و جوست در توییتر گفت او برنامه های آنها را “دوست داشت” و اضافه کرد “به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم کمک کنیم و ما برای اولین سفر آنجا خواهیم بود.”

کشتی بازنشسته جان اف کندی جزیره ایالتی در ترمینال فری SI.
شهردار اریک آدامز گفت که از کمک به پیت دیویدسون و کالین جوست در “سفر نخستین” آنها بسیار خوشحال است.
استیو وایت

فراتر از موج‌های بوروکراسی برای تأمین مجوزها، مجوزها و سایر تأییدیه‌ها در سازمان‌های مختلف شهری و ایالتی، این گروه ستاره‌دار باید انتظار داشته باشد که ده‌ها میلیون دلار برای طراحی و بازسازی فضای داخلی کشتی به یک مکان تفریحی خرج کند. طبق نظر برنامه ریزان مورد نظرسنجی، سیستم آبپاش، خروجی های اضطراری و سایر موارد اضافی را برای رعایت قوانین ایمنی و آتش نشانی نصب کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر