نیکس سخنگو سی جی مک کولوم با بلیزرز معامله کرد


سالت لیک سیتی – نیکز در مرحله اول فروش آتش پرتلند در آخر هفته زمانی که نوازنده نورم پاول با کلیپرز جدا شد، از دست رفت. به گفته یک منبع NBA، آنها علاقه داشتند.

یک منبع تایید کرد که نیکز در بخش بعدی فروش پورتلند است زیرا آنها با بلیزرز در مورد معامله ای برای گارد شوتینگ گران قیمت سی جی مک کولوم صحبت کرده اند که دو سال و ۷۰ میلیون دلار از قراردادش باقی مانده است.

سی جی مک کلوم
نیکز با بلیزرز در مورد قرارداد احتمالی سی جی مک کالوم صحبت کرده است.
AP

طبق گزارش ها، نیواورلئان و دالاس، در میان دیگران، نیز در حال گفتگو با بلیزرز هستند.

در حالی که بلیزرها در داخل مدعی ساختن یک تیم جدید پیرامون دامیان لیلارد هستند، به نظر می رسد که پورتلند در واقع می خواهد پیمان جولیوس رندل را بخواهد، اگر در واقع از نو شروع شود. و یک بسته Randle-plus-Kemba Walker احتمالاً نیکس را بهتر نمی کند – فقط متفاوت است.

قطعه واقعی بلیزرز که نیکز به دنبال آن است، لیلارد است، که ممکن است بعد از عمل جراحی شکم، بقیه فصل را از دست بدهد، اما احتمالاً در پایان فصل درخواست معامله خواهد کرد. لندینگ مک کولوم می تواند علاقه لیلارد را به نیکس برانگیزد.

مک کولوم ۳۰ ساله از زمان درفت شدن با انتخاب دهم در سال ۲۰۱۳ برای بلیزرز بازی کرده است. او در اوایل این فصل دچار افت ریه شد، ۱۸ بازی را از دست داد اما به طور میانگین ۲۰.۵ امتیاز در هر بازی کسب کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر