نیکس میچل رابینسون پیشرفت بزرگی به نام “رشد” دارد


نیک ناکس اکنون طولانی ترین بازیکن آتلانتا است.

سنتر میچل رابینسون متولد نیواورلئان در فصل چهارم حضور دارد. همیشه صحبت از گسترش ردپای این برند در پشت صحنه، فحاشی های پشت سر هم و بیش از حد بوده است.

و سپس در روز مارتین لوتر کینگ جونیور اتفاق افتاد، حتی اگر شارلوت به شدت توسط Cynics 97-87 شکست خورد.

در نیمه اول، رابینسون به جای پاس دادن توپ به جناح چپ طبق معمول، یک سانتر در مرکز هورنتز سنتر میسون پلامل انجام داد و به لبه قطره چکید.

البته پلاملی کندتر از یک لاک پشت است، اما این اولین باری بود که رابینسون چنین ماشینی را در سطل هل داد – و این توضیح داده شده است.

مربی تام تیبودو قبل از بازی نیکی ها برای میزبان پلیکان در روز پنجشنبه گفت: “بله، او در حال رشد است.” “من فکر می کنم او با دو دستی بسیار موثر بوده است. من پایان آن را دوست دارم. و سپس فشار آوردن بر لبه، این همیشه یک هدیه است. و آن را نزدیک لبه پرتاب کنید، او دست های بسیار خوبی دارد. پیدا کنید و تمام کنید. شما فقط به رشد خود ادامه می دهید. فکر می کنم او با توپ خیلی راحت است.”

مایکل رابینسون، بازیکن مرکزی کیک، تیمبرولوز را شکست داد.
مایکل رابینسون، بازیکن مرکزی کیک، تیمبرولوز را شکست داد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

وقتی کابز به هورنتز باخت، رابینسون تنها بازیکنی بود که ضعیف بازی نکرد (۱۰ امتیاز، شش ریباند، ۴ از ۶).

رابینسون ماه گذشته یا بیشتر پس از تلاش برای جراحی دست و پا ظاهر شد.

او روز سه شنبه برای اولین بار در این فصل به تیمبرولوز باخت. بدتر از آن، پنجمین تخلف او چیزی خارج از شروع فصل بود – رخنه در فاصله ۳۰ فوتی هاپ بود.

با این حال، تحولات اخیر باید نیکس براس را تشویق کند تا به تمدید قرارداد با رابرت ویلیامز، چپ میانه سلتیک در طول فصل نگاه کند. با توجه به فصل مصدومیت نرلن نوئل، ممکن است انگیزه های بیشتری وجود داشته باشد.

میچل رابینسون
میچل رابینسون
گتی ایماژ

ویلیامز دستور تمدید ۵۴ میلیون دلاری را برای چهار سال داد، اگرچه تنها ۴۸ میلیون دلار تضمین شده بود.

در طول زمستان، The Post به لئون رز، رئیس CNN گفت که آنها آماده تمدید قرارداد رابینسون هستند، اما “هیچ چیز دیوانه کننده ای” نیست.

در دور دوم انتخابات جنرال موتورز اسکات پری در سال ۲۰۱۸، رابینسون قرار است یک بازیکن آزاد نامحدود شود. میانگین ۸.۲ امتیاز و ۸.۱ امتیاز است. درصد شوتزنی او ۷۸ درصد است و اگر به اندازه کافی تلاش کند شماره یک لیگ خواهد شد.

منابع قبلاً اشاره کرده بودند که اگر ماوریکس و پلیکانز در اینجا نمانند در رادار او هستند. (لازم به ذکر است ناکس بهترین دوست رابینسون در باشگاه بود.)

میچل رابینسون
میچل رابینسون
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

به نظر می رسد حرکت رابینسون برای گرفتن پرش های میان رده اضافی – یا پرتاب های ۳ امتیازی – در پشت سر است. ژانویه گذشته، رابینسون عکسی از خود در پی حادثه تیراندازی در اینستاگرام منتشر کرد.

رابینسون Chalmet High را در حومه نیواورلئان راه اندازی کرد، اما یک ضربه ۳ امتیازی انجام نداد. پرتاب های آزاد آن ۵۵ درصد بیمار هستند.

رابینسون قبل از بازی با کمک مربیان ۳ بازی را شروع نکرد – احتمالاً به این دلیل که چراغ سبزی برای مقابله با تاج گیبسون در بزرگسالی نداشت.

ماه گذشته، وقتی از رابینسون در مورد آینده سه امتیازی پرسیدند، رابینسون گفت که ابتدا باید به عنوان یک دانکر اصلی به رابینسون قدیمی بازگردد.

و او خوب به نظر می رسد.

”[He’s] جولیوس رندل گفت: اعتماد به نفس بیشتر. “بهتر وارد شدن. بدیهی است که مدت زیادی طول می کشد تا از خانه خارج شویم.

تیبودو رابینسون خوشحال است که در دفاع “بسیار سخت” بازی می کند و او را از نظر فیزیکی منزجر کننده در ترافیک می بیند. لازم به ذکر است تمدید قرارداد یا معامله تا ۲۰ بهمن ماه می باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر