هاکی زنان ایالات متحده به رقیب کانادا می افتد


بازی هیچ مدالی را تعیین نکرد، اما به وضوح همچنان مهم بود.

تیم هاکی زنان کانادا روز سه شنبه در دور مقدماتی بازی های المپیک با نتیجه ۴ بر ۲ از آمریکا به برتری رسید. این اولین مسابقه بین این دو ابرقدرت در پکن بود، اما احتمالا آخرین هم نخواهد بود.

با پایان بازی گروهی، هر دو کشور دو تیم برتر را خواهند گرفت که آنها را در دو طرف براکت و در مسیر برخورد برای فینال قرار خواهند داد – دوباره.

آمریکا و کانادا برای کسب طلا در هر یک از سه المپیک اخیر با هم درگیر شده‌اند، آخرین موردی که آمریکایی‌ها در تیراندازی در پیونگ چانگ به دست آوردند.

کانادا در اولین دوره رقابت بزرگ امسال اولین ضربه را کسب کرد و هر دو طرف ثابت کرده اند که یک برنز به عنوان یک فاجعه واجد شرایط است. با ورود به بازی، ایالات متحده و کانادا با هم ترکیب شدند و در شش بازی ۴۷-۵ دیگر رقابت های خود را شکست دادند.

هر دوی آنها در اولین شیب، پوشش نقره ای را مشاهده خواهند کرد که واقعاً مهم بود: کانادایی ها برنده شدند، اما آمریکایی ها از آنها پیشی گرفتند.

تیم آمریکا
کانادا در هاکی زنان با نتیجه ۴ بر ۲ آمریکا را شکست داد.
گتی ایماژ

قرمز، سفید و آبی بر مالکیت توپ مسلط شدند و ۵۳-۲۵ از کانادا پیشی گرفتند، اما پرش های خوش شانسی نداشتند. دروازه‌بان کانادایی آن رنه دزبین با ۵۱ سیو (شامل توقف ۲۴ تلاش آخر تیم ایالات متحده) به پایان رسید و تفاوت بازی را رقم زد.

ما زمان منطقه تهاجمی زیادی داشتیم و شوت های زیادی زدیم. جوئل جانسون، سرمربی تیم ملی آمریکا از طریق ESPN به خبرنگاران گفت: اما شوت‌ها بازی‌ها را نمی‌برند، گل‌ها می‌برند. در نهایت در سمت اشتباه گلزنی قرار گرفتیم.»

آمریکایی ها از یک چاله اولیه بیرون آمدند و گل های دوره دوم دنی کامرانزی (از روی یک ریباند) و الکس کارپنتر (با یک بک هند نرم) باعث برتری ۲-۱ آنها شد که کوتاه بود.

المپیک
کانادا در مرحله مقدماتی با نتیجه ۴ بر ۲ آمریکا را شکست داد.
گتی ایماژ

بیست و شش ثانیه بعد، برایان جنر از کانادا با گل دوم خود پاسخ داد و آن را به تساوی رساند و کانادایی ها آن را از همان جا به ثمر رساندند و در سه ضربه از چهار ضربه به گل رسیدند و در وقت سوم ۴-۲ پیش افتادند.

آمریکایی ها دو بازی قدرتی در دوره پایانی داشتند – از جمله بازی ۶ بر ۴ در دقایق پایانی، با کشیده شدن دروازه بان – اما نتوانستند دروازه را پیدا کنند. آمریکایی ها در بازی قدرتی فقط ۱ بر ۶ به پایان رسیدند.

خیلی وقت ها نمی توانستند تمام کنند. خوشبختانه برای آمریکایی ها، این مسابقه احتمالاً تمام نشده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر