هرزه. کمپین طلیب ۱۷۰ هزار دلار به یک فعال ضد اسرائیلی و ضد پلیس پرداخت می کند.


نماینده چپ افراطی رشیده طلیب (D-Mich.) از اوایل سال ۲۰۲۰ از طریق مبارزات انتخاباتی و رهبری PAC اعضای “جوخه” به یک شرکت مشاوره سیاسی که توسط یک فعال ضد اسرائیلی و طرفدار “کاهش پول پلیس” اداره می شود، ۱۷۰,۰۰۰ دلار اختصاص داده است.

پرونده های کمیسیون انتخابات فدرال که برای اولین بار توسط فاکس نیوز گزارش شد نشان می دهد که کمپین انتخاب مجدد طلیب در طول چند ماه از مارس ۲۰۲۰، ۱۴۷۰۰۰ دلار به Unbought Power LLC برای “مشاوره جمع آوری کمک” پرداخت کرده است. بر اساس گزارش ها، PAC رهبری طالب که ریشه در رهبری جامعه دارد، ۲۳۰۰۰ دلار اضافی به سازمان پرداخت کرد.

Unbought Power توسط راشا مبارک اداره می شود که او همچنین به عنوان “خزانه دار” Rooted in Community Leadership نام برده شده است.

مبارک بارها چنین کرده است رابطه خود را با طالب تبلیغ کرد، به ویژه در ایجاد رهبری PAC برای ایجاد “قدرت مترقی از پایین به بالا”.

“من به عنوان یک فعال آمریکایی و مترقی فلسطینی از همکاری با @RashidaTlaib بسیار هیجان زده هستم.” او در اکتبر ۲۰۲۰ توییت کرد. اوایل سال جاری، رشیده با ایده ای برای حمایت از نامزدها و سازمان های مرتبط با جنبش به سراغ من آمد تا بتوانیم قدرت مترقی را از پایین به بالا ایجاد کنیم.

طلیب از زمان روی کار آمدن در سال 2019 به دلیل انتقاد از اسرائیل مورد انتقاد قرار گرفته است.
طلیب از زمان روی کار آمدن در سال ۲۰۱۹ به دلیل انتقاد از اسرائیل مورد انتقاد قرار گرفته است.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

او ادامه داد: «از زمانی که PAC ریشه‌دار در رهبری جامعه را راه‌اندازی کردیم، ما قبلاً به بیش از ۲۰ نامزد و سازمانی کمک مالی کرده‌ایم که کار مهمی را در زمین انجام می‌دهند – مبارزه برای عدالت زیست‌محیطی، نژادی، اجتماعی و اقتصادی».

با این حال، توییتر مبارک همچنین چندین بیانیه طرفدار فلسطین و همچنین حمایت از کاهش بودجه پلیس را منتشر کرده است – مواضعی که طلیب نیز به خاطر اتخاذ آنها مورد انتقاد قرار گرفته است.

مبارک “اینها درگیری نیست – اشغال مداوم است، این اخراج نیست – اخراج اجباری است، این یک درگیری نیست – استعمار شهرک نشینان است، این پاکسازی قومی است، ظلم است، آپارتاید است.” اردیبهشت گذشته نوشت. “با صدای بلند بگو. واضح بگو فلسطین آزاد خواهد شد #شیخ جراح را نجات دهید.

طلیب در گذشته اسرائیل را به داشتن
در گذشته، نماینده طلیب اسرائیل را به داشتن “دولت آپارتاید” متهم کرده است.
گتی ایماژ

ماه‌ها قبل، مبارک، وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن را به دلیل مخالفت با تحقیقات دادگاه کیفری بین‌المللی در مورد ادعای آوارگی اجباری خانواده‌های فلسطینی مورد انتقاد قرار داد.

“شرم بر شما @SecBlinken – نه تنها اسرائیل را به خاطر نقض حقوق بشر و آپارتاید پزشکی خشونت آمیز پاسخگو نمی دانید. او گفت: شما مظلوم را مقصر می دانید توییت کرد. “چندش آور. مردم فلسطین یکبار مصرف نیستند. شرم آور. “

در سپتامبر سال گذشته، مبارک به رئیس جمهور حمله کرد. تد دویچ (دولت فلوریدا) به دلیل انتقادش از طلیب به دلیل برچسب زدن اسرائیل به عنوان “دولت آپارتاید”.

«اوه نگاه کنید، این @RepTedDeutch است که عصبانیت دیگری را به راه انداخته است. او از زمان خود برای حمله به @RashidaTlaib استفاده کرد تا بر حقایقی که دیده‌بان حقوق بشر نیز گفته است، حمله کند… اسرائیل در واقع یک دولت آپارتاید است. او آشفته است قبل از میلاد چگونه می توان حقیقت را رد کرد؟ قلدری و تحقیر، مبارک توییت کرد.

طلیب از زمان روی کار آمدن در سال ۲۰۱۹، بارها به دلیل انتقاداتش از اسرائیل، از جمله دفاع از تحریم اقتصادی دولت یهود برای عقب‌نشینی از آنچه او «سیاست‌های نژادپرستانه» اسرائیل می‌خواند، مورد انتقاد قرار گرفته است.

طلیب همچنین اسرائیل را به داشتن یک “دولت آپارتاید” متهم کرده و سال گذشته از بایدن، رئیس جمهور بایدن، فروش ۷۳۵ میلیون دلاری تسلیحات را که به گفته او برای استفاده از آن استفاده می شود، لغو کند.کودکان و خانواده ها را بکشند.”

در سال ۲۰۱۹، طلیب و ایلهان عمر، عضو دیگر «جوخه» پس از دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت، از بازدید از اسرائیل منع شدند. توییت کردند که از دولت یهود متنفرند و خواستار ممنوعیت شد.

طلیب از پلیس آمریکا به عنوان
طلیب از پلیس آمریکا به عنوان “ذاتا و عمدا نژادپرستانه” یاد کرده است.
CQ-Roll Call, Inc. از طریق Getty Imag

طلیب و مبارک نیز عقاید مشابهی در مورد اجرای قانون دارند.

در آوریل سال گذشته، مبارک خط “عدم وجه” را پیش برد. کوبیدن پلیس به عنوان یک “نظام نژادپرستانه”.

«فقط چند سیب بد، سیاه‌پوستان و قهوه‌ای‌ها را می‌کشند؟ سیستم‌های نژادپرستانه که منشأ برتری‌طلبی سفیدپوستان را تأیید می‌کنند، سیاه‌پوستان و قهوه‌ای را می‌کشند – کودکان سیاه‌پوست و قهوه‌ای. #آدام تولدو یک کودک ۱۳ ساله بود که توسط این ایالت پلیس به قتل رسید. دیگر نامی نیست پلیس را لغو کنید #پولیس را از بین ببرید

در ژوئیه ۲۰۲۰، مبارک به طور خاص برای اورنج کانتی، فلوریدا فشار آورد. اداره پلیس خود را از بین ببرد.

او گفت: «به ما بپیوندید و از شهردار جری دمینگز می‌خواهیم که ۱۵ میلیون دلار برای پلیس را رد کند و بودجه را برای افزایش حقوق مردم هدایت کند.» توییت کرد. اورنج کانتی باید پول پلیس را کاهش دهد، یارانه شرکت ها را متوقف کند، و جامعه را تامین مالی کند #BudgetOurBlock #DefundThePolice #GivethePeoplea Raise.

طلیب با حمایت از قانون فدرال در سال ۲۰۲۰ برای کاهش بودجه پلیس و تعیین غرامت برای افرادی که سیاه پوست هستند یا توسط پلیس آسیب دیده اند، اقدامات مشابهی را در کنگره انجام داده است.

در حالی که برخی از دموکرات‌های ارشد – از جمله بایدن – مخالف کاهش بودجه پلیس هستند، طلیب بارها تاکید کرده است که پلیس در ایالات متحده “ذاتا و عمداً نژادپرستانه است.”

“این یک تصادف نبود. پلیس در کشور ما ذاتاً و عمداً نژادپرستانه است. داونته رایت با پرخاشگری و خشونت مواجه شد در یک توییت آوریل گذشته

«من با کسانی که قتل با بودجه دولت را تایید می کنند تمام شده است. دیگر خبری از پلیس، حبس و نظامی گری نیست. او ادامه داد: نمی توان آن را اصلاح کرد.

دفتر طلیب بلافاصله به درخواست The Post برای اظهار نظر پاسخ نداد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر