هفتاد و پنجمین سالگرد جکی رابینسون شاید تنها امید برای نجات فصل باشد


شاید گرامیداشت یاد جکی رابینسون آخرین راه برای نجات بیشتر فصل لیگ برتر باشد.

مالکان و بازیکنان می توانند از نیروی متحد کننده استفاده کنند، و اگر یکی از مهم ترین آمریکایی ها و تاریخ مقدس بیسبال نتواند این بافت پیوندی را فراهم کند، خوب، پس من را برای روز افتتاحیه در ماه می یا ژوئن یا…

زیرا گروه ها نتوانستند روز چهارشنبه دوباره به خط پایان برسند، اگرچه خط پایان بسیار نزدیک بود. آنها ۲۵ مایل ماراتن را دویدند و مسابقه را کامل نکردند. این باعث شد تا راب مانفرد، کمیسر، اعلام کند که دو سری دیگر از صفحه حذف شدند. این در مجموع چهار نفر می شود و این بدان معناست که از نظر MLB، روز افتتاحیه نمی تواند قبل از ۱۴ آوریل باشد.

اگر هفته آینده لیگ سری پنجم و ششم را حذف کند، این سری از ۱۵ آوریل خواهد گذشت. و ۱۵ آوریل هفتاد و پنجمین سالگرد شکستن سد رنگ رابینسون در مسابقات بزرگ است. برای اینکه در آن روز در زمین حضور نداشته باشید – با پوشیدن شماره رابینسون، هر بازیکن، همانطور که هر سال انجام می دهد. ۴۲ – باعث بی احترامی و بی اعتنایی طرفین به طرفداران بازی و خود موسسه می شود. در آن مرحله این جوخه تیراندازی دایره ای مذاکره خسارت نابخشودنی خواهد داشت.

بنابراین آیا ضرب الاجل واقعی، واقعی و واقعی این هفته آینده است؟

به یاد داشته باشید که سال گذشته، MLB به نقل از کارشناسان پزشکی خود، از اتحادیه درخواست کرد که تمرینات بهاری و فصل عادی را یک ماه به تعویق بیندازد تا نرخ ابتلا به کووید کاهش یابد تا بازی‌ها در محیط امن‌تری انجام شوند. با این درخواست، MLB یک برنامه ۱۵۴ بازی را از ۲۹ آوریل ارائه کرد و بازیکنان برای ۱۶۲ بازی دستمزد دریافت کردند. در عوض، MLB درخواست یک DH جهانی کرد و پلی آف از ۱۰ به ۱۴ تیم افزایش یافت. بازیکنان رد کردند.

جکی رابینسون
جکی رابینسون
AP

با این حال، سابقه ای برای پیشنهادی وجود دارد که بسیاری از برنامه را بدون از دست دادن پرداخت یا زمان خدمات با برخی معاملات اسب دیگر حفظ می کند. و هر دو طرف می‌توانند فرشتگان بهتر خود را برای رسیدن به آنجا با استناد به اهمیت احترام به رابینسون پیدا کنند.

با این حال، ممکن است خوش بینانه باشد. طرفین دلایل زیادی برای همکاری علیه دشمن مشترک – کووید – در سال ۲۰۲۰ داشتند تا با کمی کینه به میدان برگردند. در عوض با هم دعوا کردند و به یکدیگر توهین کردند و انزجار و بی اعتمادی خود را علنا ​​به نمایش گذاشتند. آن احساسات بد درست در رد تاخیر ماه گذشته توسط بازیکنان و این مذاکرات چانه زنی جمعی مناقشه آمیز رخ داد.

اگر طرفین نتوانند پیرامون ویروسی که مردم را در سرتاسر جهان می کشد متحد شوند، آیا کومبایا را پیدا خواهند کرد تا در سالگرد الماس ورود تاریخی رابینسون به بازارهای بزرگ، قدردانی کنند؟

همه چیز با هر شکست در بستن این معامله پیچیده تر می شود. مالکان احتمالاً ۲۰۲۲ دلار با بازی‌های لغو شده در آوریل، شاید در ماه مه، پس‌انداز می‌کنند، زیرا ممکن است حقوق بازیکنان را بیشتر از آنچه که دریافت می‌کنند، بپردازند، به ویژه به دلیل حضور کمتر در آن ماه‌های ابتدایی فصل. در مقابل آسیبی که مؤسسه جذب می کند، کوته بینانه است، اما ممکن است به اندازه کافی مالکان خشمگین وجود داشته باشند که مایلند با بازی هایی که قبلاً از دست داده اند، کوته بین باشند. طبق مطالعه آسوشیتدپرس، بازیکنان هر روز مجموعاً حدود ۲۰.۵ میلیون دلار را که بازی نمی شود و سپس جبران نمی کنند، از دست می دهند.

بازیکنانی که می‌خواهند از نظر مالی و در زمان سرویس کامل شوند، مشکلات و در نتیجه پیچیدگی‌هایی را اضافه می‌کنند. و این تیم های مذاکره کننده با توجه به اینکه با انبوه فعلی و ضرب الاجل های از دست رفته در کجا هستند، نیازی به مسائل و پیچیدگی های بیشتری ندارند.

راب مانفرد
راب مانفرد، رئیس MLB، دو سری بازی دیگر را در روز چهارشنبه لغو کرد.
ویلفردو لی

شاید به این دلیل است که اتحادیه واقعاً به ضرب الاجل اعتقاد نداشت. MLB هفته گذشته وقتی دو سری اول را لغو کرد، گفت که آهنی است، اما سپس در پیشنهاد بعدی خود گفت که می تواند این دو سری و برنامه ۱۶۲ بازی کامل را بازیابی کند. MLB پس از جلسه مذاکره روز یکشنبه، مذاکرات را “بن بست” توصیف کرد، اما چند روز بعد این بیانیه را تکذیب کرد. اتحادیه معتقد است که در طول مذاکرات به آن گفته شد که MLB آخرین و بهترین پیشنهاد خود را ارائه می کند – فقط برای ارائه پیشنهادات بعدی.

اتحادیه با حفظ قدرت، مالکان را وادار کرد تا گام‌های مطلوب قابل توجهی نسبت به بازیکنان در زمینه‌هایی مانند حداقل حقوق، اندازه یک استخر پاداش جدید ایجاد شده برای بازیکنان قبل از داوری و آستانه‌های بالاتر مالیات لوکس بردارند. بازیکنان می توانند ادامه دهند تا ببینند آیا زمان امتیازات بیشتری برای مالکان ایجاد می کند یا خیر.

اما این بدون خطر نیست. در این مرحله، مگر اینکه هر دو طرف مایل به اضافه کردن دسته‌ای از دوسرها باشند یا فصل پایانی را به سمت روز شکرگزاری پیش ببرند، تقویم بلندتر از MLB چیزی را که ممکن است می‌گوید. شما می توانید دو سریال از دست رفته را در محدوده فصل عادی بسازید. اما چهار؟ یا بیشتر؟

تونی کلارک
تونی کلارک رئیس اتحادیه
LM Otero

و با بازی های از دست رفته، دستمزد از دست رفته و زمان سرویس از دست رفته است، و تا زمانی که طرفین در نهایت به توافق برسند، ممکن است چیزهای زیادی برای هر دو طرف از دست برود، از جمله حسن نیت بیشتر با طرفداران، به طوری که هر گونه سودی به مراتب کمتر شود.

بنابراین در هفته‌های متوالی، جناح‌ها مذاکرات طولانی و سختی را انجام دادند و تحرکات زیادی به سمت یکدیگر انجام دادند، اما در نهایت به توافق نرسیدند. هفته گذشته، MLB از لغو دو سریال و سپس چهارشنبه دو سریال دیگر خبر داد. هفته آینده بیش از از دست دادن بازی ها و پول بیشتر خواهد بود. رابینسون بدون شک مهمترین و قابل احترام ترین چهره در تاریخ بازی است. افتخار نکردن او در زمین در فصل عادی کاملاً یک بیانیه از سوی هر دو طرف خواهد بود.

آیا جکی رابینسون هفتاد و پنج سال پس از ارتقای بیسبال – و کشورش – می تواند یک فصل را نجات دهد؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر