همسر سابق فیل کالینز، اوریان، درباره شکایت از ستاره پاپ صحبت می کند


اورین کالینز پس از عاشق شدن، طلاق و پیوستن دوباره به فیل کالینز – فقط برای اینکه او را به خاطر مردی دیگر رها کند – دوباره با سابق معروف خود در تضاد است.

او درباره تصمیم اخیرش برای ترک بنیاد رویاهای کوچک، بنیاد خیریه هنر، موسیقی و ورزش کودکان که ۲۲ سال پیش با هم راه اندازی کردند، به The Post گفت: “من بسیار ناامید شدم.”

این مرد ۴۷ ساله گفت: “من حدس می‌زنم مردمش به او می‌گویند این کار را نکن، بنابراین او این کار را انجام نمی‌دهد، که مایه شرمساری است زیرا ما در طول سال‌ها به افراد زیادی کمک کرده‌ایم.”

جفری فیشر وکیل فیل تأیید کرد که این خواننده در اکتبر ۲۰۲۰ رابطه خود را با این بنیاد خاتمه داد، اگرچه وب سایت آن هنوز مشارکت او را تبلیغ می کند.

او اضافه کرد که این درگیری‌های حقوقی آنها تمام شده است، از جمله اینکه او در ژانویه ۲۰۲۱ او را از خانه‌ای که زمانی در ساحل میامی مشترک داشتند – تا زمانی که با شوهر جدیدش نقل مکان کرد، بیرون کرد. همانطور که The Post قبلا گزارش داده بود، اوریان در حالی که هر دو در خانه بودند، از طریق پیامک از فیل جدا شد. (او از صحبت در مورد آن برای این مصاحبه خودداری کرد.)

بعد از ۲۳ سال با هم بودن، مسخره است. ما پدر و مادر دو بچه با هم هستیم.» «اینها نبردهای احمقانه هستند. فکر می‌کنم به جای پخش شدن در مطبوعات، باید خصوصی نگه داشته می‌شد. چیزهای بد زیادی گفته شد.»

اورین کالینز بر سر درآمد حاصل از فروش یک خانه 40 میلیون دلاری با همسر سابقش، ستاره پاپ فیل کالینز، مبارزه می کند.  او قبلاً 46 میلیون دلار برای طلاق به او داده بود.
اورین کالینز بر سر درآمد حاصل از فروش یک خانه ۴۰ میلیون دلاری با همسر سابقش، ستاره پاپ فیل کالینز، مبارزه می کند. او قبلاً ۴۷ میلیون دلار برای طلاق به او داده بود.
عکس ها: مری بث کوث; آرایش: هیارا فرناندز; مو: مایکل شارکی

اما اوریان نیز از چیزهایی که در مورد او گفته می شود صدمه دیده است.

“[Phil’s’] وکلا وحشتناک بوده اند او به The Post گفت: آنها می گویند که من دوست دختر تابستان ۲۰۲۰ بودم. “بیا دیگه! من مادر دو تا از بچه هاش هستم من با او ازدواج کردم و دوباره به هم رسیدیم. گفتن این حرف خیلی بی ادبانه است.»

این دو که پسران نیکلاس ۲۰ ساله و متیو ۱۷ ساله دارند، برای اولین بار در سال ۱۹۹۴، زمانی که او ۲۲ ساله و او ۴۴ ساله بود، با هم آشنا شدند. سرمایه گذار در یکی از مشتریان شرکت. اوریان که در سوئیس به دنیا آمده و دارای اصالت تایلندی است، وظیفه داشت خواننده را در فرودگاه ببرد.

اورینا در سال 1999 با فیل کالینز ازدواج کرد، در سال 2008 طلاق گرفت، در سال 2016 دوباره با هم جمع شدند - و در سال 2020، زمانی که با مرد دیگری در حین زندگی با فیل ازدواج کرد، از هم جدا شدند.
اورینا در سال ۱۹۹۹ با فیل کالینز ازدواج کرد، در سال ۲۰۰۸ طلاق گرفت، در سال ۲۰۱۶ دوباره با هم جمع شدند – و در سال ۲۰۲۰، زمانی که با مرد دیگری در حین زندگی با فیل ازدواج کرد، از هم جدا شدند.
رویترز

در طی ۳۰ دقیقه رانندگی تا هتل، او راهنمای تور بازی کرد و جزئیات روستاهایی را که در حال عبور بودند به اشتراک گذاشت. اوریان به یاد می آورد: «وقتی به هتل رسیدیم، او پرسید که آیا می توانم برای ترجمه با او به تمرین بیایم.

یک انگیزه پنهانی وجود داشت. «فیل در ماشین عاشق من شده بود. برای من، روز بعد بود، “او گفت. بعد از کنسرت قاطی شد و ژاکتش در ماشینش جا ماند. «فیل تماس گرفت و از من خواست تا او را در هتل ملاقات کنم. به او گفتم نگران کاپشن من نباش و آن را به راننده بسپار.

اما روز بعد در دفتر، تلفن من تمام روز زنگ می‌خورد. می‌توانی بیایی و کتت را برداری؟ می‌توانی بیایی و کتت را برداری؟ با خودم فکر می کردم، او یک هنرمند پاپ بسیار معروف است. او باید در هر بندری یک دوست دختر داشته باشد.

اوریان گفت آخرین ازدواج او، توماس بیتس، فقط یک سال به طول انجامید زیرا صرفاً برای ترتیبات سفر بود.
اوریان گفت آخرین ازدواج او، توماس بیتس، فقط یک سال به طول انجامید زیرا صرفاً برای ترتیبات سفر بود.
عکس ها: مری بث کوث; آرایش: هیارا فرناندز; مو: مایکل شارکی

و وقتی از دفترم بیرون آمدم، دوست پسر سابقم آنجا بود. او مشتی به صورتم زد چون نمی‌خواست او را ترک کنم.»

اوریان در نهایت با فیل تماس گرفت و گفت که به دلیل حمله ادعایی نمی تواند با او ملاقات کند.

“و فیل گفت، “من می خواهم کسی را بفرستم تا او را حل کند.” با مامانم که اون موقع آشپزی میکرد تماس گرفت تا شماره خونه ای که من در اون اقامت داشتم رو بگیره. او می گفت، “فیل کالینز دارد تماس می گیرد، خدای من.” و برای گرفتن شماره دوستم به خانه مادربزرگم رفت. وقتی برگشت، آشپزخانه آتش گرفته بود!»

فیل و اوریان دو پسر نیکلاس (از سمت چپ دور) و متیو دارند.
فیل و اوریان دو پسر نیکلاس (از سمت چپ دور) و متیو دارند.
عالمی

با این حال، همه چیز درست شد. پس از آن، اوریان گفت: «ما همیشه با هم بودیم. آغاز با مطبوعات و پاپاراتزی ها دیوانه کننده بود. برای دیدن او مجبور شدم لباس مبدل بپوشم. یک بار موهایم را در کلاه گذاشتم و از سبیل مصنوعی استفاده کردم. حتی برای من امنیت وجود داشت زیرا پاپاراتزی ها جلوی خانه من کمپ می زدند.

این واقعیت که فیل هنوز با همسر دومش، جیل تاولمن، ازدواج کرده بود، به درام عمومی افزود.

وقتی فیل و اوریان در سال ۱۹۹۹ ازدواج کردند، او با سه فرزند از ازدواج های قبلی خود آمد: دختر جولی که اکنون ۴۹ سال دارد و پسر سیمون ۴۵ ساله با همسر اول آندره آ برتورلی. و دختر لیلی که اکنون ۳۲ سال دارد با تاولمن.

او اکنون در خانه ای 6 میلیون دلاری در فورت لادردیل زندگی می کند.
او اکنون در خانه ای ۶ میلیون دلاری در فورت لادردیل زندگی می کند.
عکس ها: مری بث کوث; آرایش: هیارا فرناندز; مو: مایکل شارکی

البته لیلی اکنون بازیگر معروفی است که در سریال نتفلیکس «امیلی در پاریس» بازی می کند.

لیلی در زمانی که فیل با اوریان ازدواج کرد، ۱۰ ساله بود و تابستان‌ها را با پدر و نامادری‌اش در سوئیس گذراند.

اوریان گفت: “من به لیلی رانندگی یاد دادم.” «بالای خانه ما مزارع با جاده های خالی داشتیم. این یک تعویض چوب بود و وقتی ماشین را روشن کرد، “پاپ” شد! خیلی سخت می خندیدیم حضور او در کنار ما بسیار خوب بود و او رابطه خوبی با برادرانش دارد. من دیگر با پدرش نیستم، اما همیشه این دختر را مثل خودش دوست داشتم.»

اوریان درباره دختر ناتنی سابق لیلی کالینز (سمت راست)، ستاره فیلم «امیلی در پاریس»، گفت: «من همیشه این دختر را دوست داشتم، انگار مال خودم بود.
اوریان درباره دختر ناتنی سابق لیلی کالینز (سمت راست)، ستاره فیلم «امیلی در پاریس»، گفت: «من همیشه این دختر را دوست داشتم، انگار مال خودم بود.
استفانی برانچو / نتفلیکس

و، بله، اوریان یکی از طرفداران پر و پا قرص «امیلی» است: «سریال خیلی بامزه است… من لباس های فصل اول را دوست داشتم. او لباس شانل پوشیده بود و این شگفت انگیز بود. در فصل دوم، لباس‌ها کاملاً دیوانه‌کننده هستند. من فصل اول رو ترجیح میدم من فکر می کنم خیلی او بود.”

فیل و اوریان در سال ۲۰۰۸ طلاق گرفتند و ۴۷ میلیون دلار از او تسویه حساب دریافت کرد. او با چارلز فواد مججتی، بانکدار، صاحب یک پسر به نام آندریا شد که اکنون ۱۰ سال دارد.
در سال ۲۰۱۶ او و مججتی از هم جدا شدند و او دوباره با فیل متحد شد.

وقتی چارلز را ترک می کردم، فیل و من تصمیم گرفتیم با هم به این خانه جدید نقل مکان کنیم. اسم خانه بعد از نام هر دوی ما، Fil d’Or بود. در زبان فرانسه به معنای نخ طلاست. اوریان گفت، خانه خانوادگی ما بود. ما با هم آن را انتخاب کردیم و با هم آنجا زندگی می کردیم. من مبلمان را طراحی کردم. من آشپزخانه را طراحی کردم.»

اوریان پس از جدایی از همسر دومش به فیل بازگشته بود.
اوریان پس از جدایی از همسر دومش به فیل بازگشته بود.
عکس ها: مری بث کوث; آرایش: هیارا فرناندز; مو: مایکل شارکی

آنها دوباره در آگوست ۲۰۲۰ از هم جدا شدند، پس از اینکه او شروع به دیدن – و به سرعت ازدواج کرد – بیتس کرد. برای شنیدن حرف او، همه چیز یک خرچنگ بود.

اوریان گفت و بیتس یک عروسی سریع برگزار کرد که توسط یک تقلید الویس در لاس وگاس انجام شد تا بتواند با او به سوئیس در طول قرنطینه های همه گیر سفر کند.
او گفت: “برای پرواز به سوئیس، ما باید با هم فامیل می شدیم، در غیر این صورت او نمی توانست برود.” اما قرار بود بلافاصله پس از آن لغو شود. این واقعاً بیش از هر چیز دیگری برای مقاصد سفر بود.»

پس از بازگشت زوج جدید به خانه میامی بیچ، فیل که به انگلستان رفته بود، مراحل اخراج را ادامه داد.

خانه فیل و اوریان در میامی که زمانی مشترک بودند، به نام Fil D'Or شناخته می‌شد که نمونه‌ای از نام آنها بود.
خانه فیل و اوریان در میامی که زمانی مشترک بودند، به نام Fil D’Or شناخته می‌شد که نمونه‌ای از نام آنها بود.
realtor.com

در حالی که این زوج نقل مکان کردند – به یک عمارت کنار آب در فورت لادردیل – اوریان اکنون از فیل برای نیمی از قیمت فروش خانه میامی شکایت می کند که در ژانویه ۲۰۲۱ به مبلغ ۳۹.۲۵ میلیون دلار رسید. او ادعا می کند که او به طور شفاهی به او قول داده است.

فیشر، وکیل فیل، این ادعا را رد کرد، اما توضیح بیشتری نداد زیرا این یک موضوع در دعوای حقوقی بین زوج سابق است.

اوریان به The Post گفت: “این مضحک است و از کنترل خارج شده است.” خانه را فروختی، نصفش را به من بده و تمام.

او همچنین پس از تنها ۱۶ ماه ازدواج از بیتس جدا شد و اکنون با ادعای سکونت انفرادی سعی می کند مطمئن شود که او به خانه اش نمی رسد.

اوریان و فیل کالینز در چهارمین جشن سالانه رویایی در ساحل در سال 2018 شرکت می کنند.
اوریان و فیل کالینز در چهارمین جشن سالانه رویایی در ساحل در سال ۲۰۱۸ شرکت می کنند.
گتی ایماژ

در پرونده طلاق، اوریان گفت که پریشانی عاطفی ناشی از کووید-۱۹ و قرنطینه باعث شده است که او به شیوه‌هایی رفتار کند و کارهایی -مثل ازدواج- انجام دهد که غیرعادی بود.

شایعه ای وجود داشت مبنی بر اینکه اورین، که خط تولید جواهرات OC خود و همچنین روغن جادویی، مرهم بدن آغشته به طلا و غبار الماس را دارد، یکی از بازیگران جدید برای ریبوت “The Real Housewives of Miami” خواهد بود. در دسامبر به نمایش درآمد.
در واقع، او به The Post گفت: «من یک بازیگری دو روزه در خانه‌ام انجام دادم، اما هیچ‌وقت چیزی نشنیدم. خیلی عجیب است.»

هنرهای رزمی با وجود آسیب دیدن در نمایشگاهی در پاریس در سال ۲۰۱۴ و سپس فلج شدن از گردن به پایین پس از یک عمل جراحی نادرست در سوئیس، هنوز بخش بزرگی از زندگی او است. وقتی به اوریان گفته شد که دیگر راه نخواهد رفت، این خبر باعث شد که به خودکشی فکر کند.

اوریان گفت که پس از فلج شدن از گردن به پایین به خودکشی فکر کرده است.  خوشبختانه معلوم شد که موقتی است.
اوریان گفت که پس از فلج شدن از گردن به پایین به خودکشی فکر کرده است. خوشبختانه معلوم شد که موقتی است.

اوریان توضیح می دهد: “در سوئیس، شما حق دارید بمیرید.” “من انواع ایده ها را در سر داشتم. چگونه باید بروم؟ و یک روز، بعد از نزدیک به سه هفته، احساس کردم انگشت کوچک پایم در سمت راستم حرکت می کند. بنابراین وارد جنگ شدم… باید همه چیز را رها می کردم: چگونه زیر دوش بروم، چگونه لباس بپوشم، چگونه آرایش کنم، چگونه رانندگی کنم. من بیش از دو سال روی ویلچر بودم. اما در سال ۲۰۱۷ به ماترهورن، بلندترین قله سوئیس صعود کردم.

این تجربه او را به ایجاد بنیاد هرگز تسلیم نکن، که به مردم در سراسر جهان در امور مالی، توانبخشی فیزیکی و درمان پس از آسیب‌های نخاعی کمک می‌کند، سوق داد.

اکنون، در حالی که با آخرین مبارزه قانونی خود روبرو است، اوریان در حال آماده شدن برای صعود مون بلان، بلندترین قله اروپا، در سال ۲۰۲۳ است. او گفت: “همیشه رویاهای خود را دنبال کنید.” “وقتی اینطور فکر می کنید، می توانید به چیزهای زیادی در زندگی دست پیدا کنید.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر