هوپی گلدبرگ بابت ادعای اینکه نسل کشی مربوط به نژاد نیست عذرخواهی می کند


WOP گلدبرگ صبح دوشنبه به خاطر قتل عام عذرخواهی کرد: “این در مورد نژاد نیست.”

مجری برنامه با انتشار توییتی با این مضمون: “صمیمانه عذرخواهی می کند” سعی کرد خشم او را آرام کند.

“در نمایش امروز، من گفتم، “هولوکاست در مورد نژاد نیست، بلکه در مورد غیرانسانی بودن انسان است.” گلدبرگ دوشنبه شب در بیانیه‌ای گفت: باید این را برای هر دو می‌گفتم.

جاناتان گرینبلات، یکی از اعضای اتحادیه ضد افترا، گفت: “هولوکاست یک قتل عام سیستماتیک علیه یهودیان بود که نازی ها فکر می کردند یک اقلیت هستند.” من خوبم.

“مردم یهودی در سراسر جهان همیشه از من حمایت کرده اند و این هرگز از دست نخواهد رفت. برای باخت متاسفم.

“هویوپی گلدبرگ، با عذرخواهی صمیمانه.”

دو کتاب تخیلی گرافیکی. "موش" توسط آرت اشپیگلمن، کاریکاتوریست آمریکایی.
نظرات گلدبرگ در مورد این است که چگونه ناحیه مدرسه تنسی رمان گرافیکی هولوکاست ماوس برنده جایزه پولیتزر را ممنوع کرد.
رویترز

دوشنبه شب در Late Show With Stephen Colbert، گلدبرگ قبل از صحبت در مورد فیلم آینده خود، در مورد نظرات هولوکاست اظهار نظر کرد.

او به کولبر گفت: «هدف من ناراحت کردن بسیاری از مردم است. “فکر می‌کردم گفتگوی خوبی بود که به آنچه به عنوان یک سیاهپوست می‌بینم فکر کنم. مردم بسیار عصبانی بودند و می‌گفتند: “نه، ما یک نژاد هستیم – و من می‌دانم.

“مردم، می دانید، همه این چیزهای دیگری که من به اندازه کافی خوب نیستم انجام دهم. من این چیزها را در مورد خودم شکستم خیلی باورنکردنی شکسته است. و من درک می کنم، مردم عصبانی هستند. آن را گرفتم و برای خودم انجام دادم.» این یک فرآیند فکری من بود و سخت کار خواهم کرد تا دیگر فکر نکنم.”

وای مراقب
در حالی که سایر میزبانان مخالف نکات او بحث می کردند، گلدبرگ اصرار داشت که نسل کشی بین “دو گروه سفیدپوست” بوده است.
ABC

گلدبرگ در بحثی که با ناحیه مدرسه تنسی درباره تعلیق رمان گرافیکی برنده جایزه پولیتزر «موس» داشت، استدلال کرد که کشتار به پایان رسیده است.

«نسل‌کشی مربوط به نژاد نیست. نه، نه در مورد نژاد، گلدبرگ ۶۶ ساله بارها گفته است. «به خاطر بی‌انسانی است که انسان در حق انسان کرده است.

آنا ناوارو، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم، به سرعت مخالفت کرد و صحبت گلدبرگ را قطع کرد و گفت: «این در مورد برتری سفیدپوستان است. از همین رو. این در مورد پیروی از یهودیان و کولی ها است.

گلدبرگ پاسخ داد: «اما این دو گروه سفیدپوست هستند. “تو نکته را از دست دادی. لحظه ای که به مسابقه تغییر دهید، این مسیر را طی می کند. بیایید در مورد چرایی صحبت کنیم. این نحوه برخورد مردم با یکدیگر است. این یک مشکل است. فرقی نمی کند سیاه پوست باشی یا سفید زیرا سیاه پوست، سفیدپوست، یهودی و ایتالیایی همه یکدیگر را می خورند.

جاناتان گرینبلات، مدیر عامل و مدیر ملی لیگ ضد افترا (ADL)، در اعلامیه دادخواست مدنی که دادستان ناحیه کلمبیا (DC) علیه پسران مغرور ارائه کرده است، صحبت می کند.
جاناتان گرینبلات، مدیر اجرایی اتحادیه ضد افترا، از اظهارات گلدبرگ در توییتر انتقاد کرد و گفت که آلمانی ها یهودیان را پست تر می دانند.
مایکل بروچشتاین / تصاویر سوپا / اس

بسیاری از میزبانان در طول مکالمه پر سر و صدا با یکدیگر صحبت کردند، در حالی که گلدبرگ که هنوز مشغول صحبت و صحبت بود، گفت که تعطیلات کاری است.

گلدبرگ بلافاصله به این اظهارات پاسخ داد و جاناتان گرینبلات، مدیر عامل لیگ ضد افترا، اعتراف کرد که گلدبرگ عذرخواهی کرده است.

“نه @WhopiGoldberg، از #هولوکاست این در مورد نابودی سیستماتیک یهودیان توسط نازی ها بود که آنها را پست تر می دانستند. توییت کرد.. آنها این تبلیغات نژادپرستانه را با قتل عام ۶ میلیون یهودی توجیه کردند. تحریف هولوکاست خطرناک است. # کافی

گروهی از غیر نظامیان یهودی مسلح به تفنگ توسط اس اس آلمان.
گلدبرگ پس از انتقاد از اظهارات رهبران یهودی در The View گفت: “او صمیمانه عذرخواهی می کند.
طراحی Ulstein از طریق Getty Images

لئورا رز، مدیر کل گروه نظارت بر یهود ستیزی توقف، اظهارات گلدبرگ را “تاسف بار” خواند.

من نوه بازماندگان هولوکاست در هر دو طرف خانواده ام هستم. رض گفت: “هر کاری که نازی ها برای اطمینان از پاکی نژاد آریایی انجام دادند، نادرست بود و بسیار مذموم است.” شش میلیون یهودی کشته شدند، گرسنگی کشیدند، و قتل عام شدند زیرا ما را پست تر می دانستند. ادعای گلدبرگ مبنی بر اینکه ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که رنج و رنج خود را کاهش می دهیم، نمونه ای از سفیدکاری و روشنایی گاز یهودیان است و باید متوقف شود.

گرینبلات از بخشش گلدبرگ تشکر کرد. در توییتر دیگر دوشنبه شب.

“متشکرم @WhopiGoldberg برای تصحیح و تصدیق گفته قبلی شما #هولوکاست چرا؟ ” “همینطور #یهود ستیزی با حرکت به سمت یک نقطه عطف تاریخی، امیدوارم بتوانیم برای مبارزه با این جنایت شنیع و جلوگیری از همه اشکال جنایت ناشی از نفرت با یکدیگر همکاری کنیم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر