واردات برنج در این مرحله به معنای تضعیف روحیه کشاورزان است، بدترین شبکه برق کشور را داریم.


یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم باید در مبارزه با رانت، فساد و تخصص گرایی به ویژه در صنعت خودرو و فولاد اقدام جدی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ملت، خلیل بهروزی فر صبح امروز (۱۸ مرداد، یکشنبه) در سخنرانی خود در جلسه مجمع عمومی شورای اسلامی، رحلت حضرت سعید الشاداء را تسلیت گفت. پروردگارا) درود بر ملت بزرگوار ایران فرمود: ای جانهای مطمئن، راضی و راضی به سوی پروردگارتان بازگردید تا وارد عبادت شوید و وارد بهشت ​​شوید. کربلا را در ماه محرم ببینید. به حج خون عاشورا، سعی و صفا نگاه کن/ ماه محرم باز است، به کربلا نگاه کن/ به هفتاد و دو قربانی منا نگاه کن/ به هفتاد و دو قربانی منا نگاه کن.

نماینده مردم فومن و شفت در شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور افزود: جناب آقای رئیسی با گذشت یک سال از عمر دولت انقلابی متأسفانه هنوز برخی از مدیران نالایق و بی عقل به جای مانده از دولت یازدهم و دوازدهم باقی مانده اند. در بدنه حکومت مردمی شماست که ناکارآمدی حکومت مردمی و نارضایتی مردم موانع و موانع ایجاد می کند. باید هرچه زودتر اقدامات عاجل و انقلابی برای جایگزینی نااهلان در حکومت مردمی و ابزار تحقق عملی در پیشبرد افکار عمومی و حل مشکلات اقتصادی صورت گیرد.

وی افزود: در مبارزه با رانت خواری، فساد و طمع به ویژه در صنعت خودروسازی و فولاد باید در راستای اصلاح ساختار عمومی یارانه ها و توجه ویژه به تامین و توزیع کالاهای عمومی، اقدام جدی صورت گیرد. . با کنترل قیمت و تنظیم اجناس، احتکار و گران فروشی مبارزه جدی شود و با متخلفان بدون ملاحظه برخورد قانونی شود.

نماینده فومن با اشاره به اصلاح ساختار مالی دولت و عمومی شدن یارانه ها گفت: باید به توزیع کالاهای عمومی و کالاهای اساسی بین مردم توجه ویژه داشته باشید، قیمت کالاها را کنترل و نظارت کنید و با جدیت مبارزه کنید. احتکار فروش ارزشمند با متخلفین بدون در نظر گرفتن عنوان، قاطعانه و قانونی معامله کنید.

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: برنج کاران زحمتکش استان های شمالی کشور به ویژه استان گیلان به سختی به مرحله برداشت محصول برنج رسیده اند. مشکل اینجاست که آیا در حال حاضر این کشاورزان به خاطر تصمیم به واردات برنج مجازات نمی شوند؟ چه پاسخی به این کارگروه دارید؟

نماینده مردم فومن یادآور شد: در این مرحله چنین اقداماتی باعث دلسردی کشاورزان می شود، یعنی ناامیدی در زمینه تولید، همین کشاورزان برنج خود را کیلویی ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان می فروختند اما دلالان، سودجویان و سودجویان هستند. فروش برنج ۱۲۰ هزار تومانی و کشاورزان برای کاشت، کاشت و برداشت در سال جاری هزینه های هنگفتی را متحمل شده اند. چگونه می توان این هزینه ها را در این بازار آشفته جبران کرد.

وی تصریح کرد: خرید مطمئن برنج را در دستور کار خود قرار دهید، هزینه های تحمیل شده به کشاورزان را جبران کنید، واردات برنج خارجی را متوقف کنید و اجازه ندهید در سراسر کشور توزیع شود.

نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به وزیر نیرو تصریح کرد: آقای محرابیان به نظر من شاخص پایداری گیلان بسیار پایین است، متاسفانه باید گفت; ما ضعیف ترین شبکه برق کشور را داریم و از بین ۳۲ شرکت توزیع کشور در رتبه ۳۹ قرار داریم و از نظر کابل خود نگهدار از بین ۳۹ شرکت در کشور رتبه ۳۸ را داریم. این چه عدالتیه

بهروزی فر در پایان با اشاره به اجرای پروژه های آب و برق در شهرستان های فومن و شفت اظهار داشت: در تامین امکانات و اجرای پروژه های آب و برق شهرستان فومن و شفت فرسوده ترین و ناپایدارترین برق هستند. . امیدواریم بتوانیم تصمیمات درست و توسعه متوازن را در رابطه با شهرستان های شفت و فورمن شبکه کل استان اتخاذ کنیم. در پایان دعای من الحمدلله پروردگار جهانیان است.

به اشتراک بگذارید