واریا غفوری به فولاد خوزستان پیوست


بمب نقل و انتقالات با جذب واریا منفجر شد و واریا غفوری مدافع و کاپیتان استقلال فصل گذشته به فولاد پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه; واریا غفوری که پس از محرومیت استقلال چشم فولاد را به خود جلب کرده بود، پس از مذاکرات طولانی با مدیران این باشگاه به جمع شاگردان نکونوم پیوست.

غفوری ۳۴ ساله که پیش از این تصویری از حضور خود در تمرین فولاد منتشر کرده بود، زمانی که در اردوی ترکی شاگردان نکونوم حضور نداشت به این تیم پیوست اما در نهایت مذاکراتش با این تیم به پایان رسید. قرارداد امضا شد.

نکته اصلی این است که واریا تاخیر در این انتقال را “بحث در مورد مسائل مالی” خواند و شایعات مبنی بر عدم اجازه امضای قراردادش را رد کرد.

وریا از لیگ شانزدهم برای استقلال بازی کرد و شش فصل در این تیم بازی کرد و اخیرا به عنوان کاپیتان این تیم محبوبیت زیادی در بین هواداران استقلال پیدا کرد اما با آمدن ریکاردو ساپینتو از این تیم اخراج شد. این در حالی است که غفوری در فصل گذشته به خصوص در نیم فصل دوم اغلب نیمکت نشین بود. با این حال بسیاری از هواداران استقلال دلایل مختلفی برای جدایی او عنوان کردند.

غفوری پس از جدایی از استقلال در میان شایعات فراوان پیرامون غفوری از استقلال به فولاد منتقل شد اما این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت شاگرد جواد نکونام شود.

مهدی شیری دیگر مدافع راست شناخته شده فولاد است و به این ترتیب دو مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس و استقلال در فصل آینده در فولاد خواهند بود.

فولاد خوزستان پیش از این در تابستان با جذب احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری و علی قربانی عملکرد خوبی داشت اما حضور وریا غفوری در این باشگاه بمب نقل و انتقالات بود. از این تیم

به اشتراک بگذارید