والدین کوپر کاپ در مورد طرز فکر او قبل از Super Bowl 2022 صحبت می کنند


درست است که کوپر کوپ به سوپر باول بازگردد، درست است که کریگ و کارین کوپ می توانند بازی پسرشان را در یک بازی تماشا کنند.

کوپر کوپ یکی از دو بهترین گیرنده واید در NFL سه سال پیش نبود، زمانی که یک ACL پاره شده او را به خاطر باخت ۱۳-۳ رامز به پاتریوتز، تماشاگر سوپر باول LIII در کناری پریشان کرد. او در حال حاضر.

کریگ و کارین کوپ برای بازی Super Bowl LIII به استادیوم مرسدس بنز در آتلانتا نرفتند. آنها این یکی را از Yakima، Wash., To SoFi Stadium برای Super Bowl 2022 خواهند ساخت.

کریگ کوپ به The Post گفت: «ما همین الان به کوپ گفتیم که به آنجا برمی‌گردی و وقتی بازی می‌کنی می‌رویم.

خدایان فوتبال آنقدر کافی بودند که متیو استافورد را به کوپر کوپ و رامز تحویل دهند و در سوپر یکشنبه، دویدن کوپ را با افتخار تماشا کنند.

کریگ کوپ گفت: “من فکر می کنم برای خانواده ما، این برای Coop بسیار هیجان انگیزتر است که بتواند در آن شرکت کند.”

می بینید، این رویاهای فوق العاده نیز متعلق به والدین یا والدینی است که تماشا کردند که چگونه همه چیز برای پسرشان شروع شد.

کارین کوپ به یاد می آورد: «یک بچه لاغر واقعی» و در حالی که کریگ همراه او می خندد، می خندد. “که خیلی کوچکتر از بقیه بود. اما در ذهن او، او بهترین بازیکن فوتبال جهان بود، نه به شکلی متکبرانه. اما در ذهن او، او بهترین بازیکن فوتبال جهان بود.

کوپر کوپ
کوپر کوپ
گتی ایماژ

پسر کوچک لاغر با رویاهای بزرگ ۹ ساله بود.

کریگ کوپ گفت: رویای او بازی برای USC یا استنفورد بود. “و سپس وقتی کلاس هشتم شروع به آمدن کرد، آنجا بود که ذهن او گسترش یافت و میل به یک فوتبالیست حرفه ای و یک تالار مشاهیر بودن، آن نوع ذهنیت و آن افکار در آن سن ایجاد شد.”

اکنون فقط به او نگاه کنید: دستگاه ۶ فوت ۲، ۲۰۸ پوندی، بسته ای نادر از ورزش و مغز و رقابت هوشمندانه و بی امان که به زودی فراموش نمی کند که مجبور شود به هرکسی که او را نادیده گرفته در واشنگتن شرقی ثابت کند اشتباه می کند.

کوپر کوپ گفت: «از دست دادن آن سوپر بول، این یکی از سخت‌ترین چیزهایی است که تجربه کرده‌ام. «تضاد زمانی که هم تشویق می‌کنید و هم برای پسرانتان می‌کشید، در شما ایجاد می‌کند… اما می‌دانید که در هر مرحله از راه، هر بار که موفق می‌شوند، خیلی بیشتر به شما آسیب می‌زند، زیرا می‌خواهید بخشی از آن باشید. همچنین. و بنابراین، فقط آن تضاد درون شماست که هم به همان اندازه می خواهید که آنها موفق شوند و این کار را انجام دهند، بلکه همچنین می خواهید آنجا باشید و بدانید که نمی توانید جزئی از آن باشید، همانطور که حداقل می خواهید. این یک چیز بسیار دشوار است.

کریگ کوپ، کارین کاپ و کوپر کوپ
کریگ کوپ، کارین کاپ و کوپر کوپ
با حسن نیت از ایزایا اوجدا

درباره شرط بندی Super Bowl بیشتر بدانید


“من بسیار سپاسگزارم از فرصتی که برای دریافت این دیدگاه از اهمیت درک بچه های شما، درک افرادی که آن را بسیار مهم کرده اند و از لذت بردن از هر لحظه با آن بچه ها. من این دیدگاه را با خود حمل می کنم که از این روند لذت می برم، از لحظات لذت می برم، از هر روزی که به اینجا می آیم و برای این بازی آماده می شوم لذت می برم.”

او اولین بازیکنی بود که در ۱۶ سال گذشته و در مجموع چهارمین بازیکنی بود که تاج سه گانه دریافتی را به دست آورد: ۱۴۵ دریافت، ۱۹۴۷ یارد، ۱۶ TD. او به یک باشگاه نخبه پیوست که شامل جری رایس (۱۹۹۰)، استرلینگ شارپ (۱۹۹۲) و استیو اسمیت (۲۰۰۵) می شود. او تقریباً رکورد تک فصل کالوین جانسون (۱۹۶۴ یارد) را شکست.

کوپر کوپ
کوپر کوپ در پذیرش، دریافت یاردها و دریافت تاچ داون لیگ را رهبری کرد.
گتی ایماژ

“سرعت یک تجمل است. کوپر گفت، سرعت یک ضرورت است.

برخی از آنها پس از پاره شدن ACL هرگز یکسان نیستند.

کوپر که No می‌پوشد، می‌گوید: «هیچ‌وقت شکی در ذهنم نبود که برمی‌گردم و بهتر از قبل خواهم شد. ۱۰ و او The Perfect 10 است. «احساس می‌کردم که اکنون به من فرصتی داده شده است تا خودم را دقیقاً همانطور که می‌خواهم بازسازی کنم. می‌توانستم به خودم یاد بدهم همان‌طور که می‌خواستم بدوم. می‌توانم مسیرها را همان‌طور که می‌خواستم اجرا کنم، می‌توانم مسیرهایی را که می‌خواستم قطع کنم، عادت‌های بد را حذف کنم و بتوانم به جایی بروم که همه آن چیزها به همان اندازه کارآمد باشد و شماره‌گیری شود. .”

کوپر کوپ
کوپر کوپ هرگز شک نداشت که پس از پاره شدن ACL خود قوی تر باز خواهد گشت.
گتی ایماژ

در عظمت او لایه های بسیار بیشتری وجود دارد. او هر مسیری را برای شروع یکسان جلوه می دهد. او عاشق تماشای فیلم با متیو استافورد است. او ایمانی تزلزل ناپذیر دارد. بدبختی باعث نمی شود که پلک بزند.

کوپر گفت: «استقامت یک ویژگی باورنکردنی است. “با پشتکار داشتن در این دنیا، فکر می‌کنم راه درازی برایت پیش خواهم آورد.”

کریگ و کارین در دانشگاه لوتری اقیانوس آرام ملاقات کردند. او یک کوارتربک ۶ فوتی ۴ بود. او یک کاپیتان فوتبال تمام آمریکایی بود. آنها در سال ۱۹۹۰ نامزد کردند، درست پس از اینکه کریگ توسط غول ها در دور پنجم فراخوانی شد، قبل از شروع فصل قطع شد و در مارس ۱۹۹۱ ازدواج کردند.

کریگ کوپ (چپ)، همسر کوپر آنا کوپ (وسط)، کارین کوپ (راست)
کریگ کوپ (چپ)، همسر کوپر آنا کوپ (وسط)، کارین کوپ (راست)
با حسن نیت از ایزایا اوجدا

کریگ در یک بازی NFL با تیم فینیکس کاردینالز بازی کرد، در سال ۱۹۹۱ برای مدت کوتاهی در دالاس، زمانی که تروی آیکمن قبل از حضور در لیگ جهانی فوتبال آمریکا از زانو آسیب دید، به عنوان پشتیبان برای استیو بیرلین بود. رویای NFL او – که به عنوان یک دانش آموز کلاس اول یا دوم در استادیوم Tulane شروع شد، جایی که پدرش، جیک، یک نگهبان و پایان سخت، به پایان دوران ۱۲ ساله NFL خود به عنوان یک سنت نزدیک می شد – در سال ۱۹۹۲ با پشیمانی به پایان رسید. نماند و هنرش را با کابوی ها یاد بگیرد..

کریگ گفت: “من فقط اعتماد به نفسم را از دست دادم، و این چیزی بود که قبلا هرگز تجربه نکرده بودم.”

تمام این سال ها بعد، او تماشای بازی پسر ۲۸ ساله اش در سوپربول را تجربه می کند.

کوپر می‌گوید: «پدر و مادرم از نظر حمایتی که از من در طول زندگی‌ام داشتند شگفت‌انگیز بودند. من مجبور نبودم در تابستان کار کنم. … آنها گفتند، “ببین، ما به آن رسیدگی خواهیم کرد، ما فقط از شما می خواهیم که آماده باشید تا هر کاری را که می خواهید دنبال کنید.”

کریگ کوپ (چپ) و کوپر (وسط).
کریگ کوپ (چپ) و کوپر (وسط).
با حسن نیت از دیو کوک

پدرم هرگز در روز بازی یا چیزی شبیه به آن غذا نمی‌خورد، بنابراین به او گفتم: “این فقط یک بازی دیگر است، زیاد خود را خسته نکن یا چیزی شبیه به این.” اما واقعاً عالی خواهد بود.»

کارین: «وقتی کوپر باید بازی های پونت را انجام دهد عصبی می شوم. حتی دوست ندارم گاهی تماشاش کنم، حتی سرم را برمیگردانم.

کریگ معمولاً همان کسی است که باید او را مجبور کنیم چیزی بخورد تا در طول بازی از هوش نرود.”

این روز بازی از یک نظر تفاوتی نخواهد داشت: کریگ گفت: “من صبح یک متن ساده واقعی برای او می فرستم.” “به او اجازه دهید بداند که من او را دوست دارم. می‌خواهم مطمئن شوم ذهنش فوتبال را سرگرم‌کننده نگه می‌دارد، آن‌وقت است که او در بهترین حالت خود قرار دارد.”

نگران نباشید – کوپر کوپ همیشه است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر