واکنش دنیای فوتبال به خبر بازنشستگی تام بردیتام بردی پس از ۲۲ فصل تاریخی NFL بازنشسته شده است.

بردی، ۴۴ ساله، هفت بار قهرمانی سوپر بول، سه جایزه MVP و پنج قهرمانی سوپربول را به پایان رسانده است. او ۶ حلقه از این حلقه ها را به مدت ۲۰ سال با پاتریوتز برده است و سال گذشته حلقه هفتم را با بوکانیرز اضافه کرد.

هم تیمی های سابق، مربیان و رقبای بردی در طول زندگی او قربانی این افسانه بوده اند.

پاتریک ماهومز، شاید پیراهن بردی را به عنوان چهره NFL انتخاب کند. ایموجی GOAT توییت کرد، او را از همه بزرگتر می نامند. بردی در بازی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ تا ششمین و آخرین سوپربول با پاتریوتز، ماهومز و چیفز را حذف کرد.

جولیان ادلمن، که با بردی در نیوانگلند سه سوپربول را برد، او از مدافع سابق تشکر کرد.

مایک ایوانز، گیرنده فعلی Buccaneer، در توییتر از “براد بزرگ” خود برادی برای همه چیز با ایموجی GOAT تشکر کرده است. شریک Tampa Bay WR Tyler Johnson در حساب توییتر خود برادی “TBE” را بهترین، “تبریک” و “متشکرم” برای بازی با او نامید.

آدریان پترسون، که برای پنجمین مقام برتر تاریخ NFL نامزد شد. او گفت این یک افتخار کامل است برای به اشتراک گذاشتن میدان با بردی.

دییس برایانت، گیرنده سابق کابوی ها، دیدگاه ماهومز را تکرار می کند نام بردن برادی برترین تمام دوران.

دیمین وودی، مفسر ESPN، پس از ۱۲ سال حضور به عنوان مهاجم بردی از نحوه ترک بازی شگفت زده شد. جت سابق چهار فصل بازی کرده و با بردی در نیوانگلند برنده دو سوپربول شده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر