واکنش سارا رامیرز به چه دیاز در مورد “AJLT”


سارا رامیرز همه چیز را در مورد واکنش شدید چه دیاز در سریال «و درست مثل آن…» می داند.

آنها (رامیرز آن را غیر باینری معرفی می کند) در مصاحبه اخیر به نیویورک تایمز گفتند: “من از نفرتی که آنلاین وجود دارد بسیار آگاه هستم.” اما من باید از سلامت روانی و هنر خودم محافظت کنم.»

رامیرز ۴۶ ساله ادامه داد: “و این برای من بسیار مهمتر است زیرا من یک انسان واقعی هستم.” ما شخصیتی ساخته‌ایم که یک انسان است، ناقص است، پیچیده است، اینجا نیست که دوستش داشته باشد، کسی که برای تایید کسی اینجا نیست. آنها اینجا هستند تا خودشان باشند.”

رامیرز نقش یک کمدین غیر دودویی را بازی می کند که با وکیل سرسخت میراندا هابز (سینثیا نیکسون) رابطه برقرار می کند. بسیاری از طرفداران از اینکه میراندا از همسرش استیو جدا شد و تصمیم گرفت به دنبال چه به کالیفرنیا برود ناراحت بودند.

رامیرز همچنین خاطرنشان کرد که آنها “کنترل نوشتن را ندارند.”

آنها توضیح دادند: «در زندگی واقعی، انسان‌های مختلف زیادی وجود دارند که روی میز حاضر می‌شوند و به روش‌های بی‌شماری به قدرت می‌گویند. و همه آنها با افراد مختلف به طور متفاوتی فرود می آیند. و چه دیاز مخاطبان خاص خود را دارد که با آنها صحبت می کنند که واقعاً از کاری که انجام می دهند ضربه می خورند.

رامیرز نقش عشق سینتیا نیکسون را بازی می کند "و همینطور..."
رامیرز در «و درست مثل آن…» نقش عشق سینتیا نیکسون را بازی می‌کند.

لیا دلاریا، ستاره «نارنجی سیاه جدید است» به طور انحصاری به صفحه شش گفت که ایده دارد که چرا چه دیاز مورد نفرت فراوان قرار گرفته است.

«مردم با افراد ناسازگار با جنسیت مشکل واقعی دارند. همیشه داشتم، امیدوارم همیشه اینطور نباشد. “من فکر می کنم نمایش برای نسل خاصی از مردم که مشکلاتی دارند جذاب است. فکر نمی کنم تقصیر نمایش باشد. فکر می‌کنم تقصیر تماشاگران است.»

جالب اینجاست که دیاز اولین انتخاب برای بازی عشق میراندا نبود.

نیکسون در فیلم «و درست مثل آن ..» گفت: «بنابراین، در ابتدا، زمانی که مایکل سعی می‌کرد به اتفاقی که در فصل ما رخ می‌دهد فکر کند، در مورد نیا (کارن پیتمن)، استاد میراندا، صحبت کرد که رابطه عاشقانه‌ای است. مستند. “نیا یک شخصیت مستقیم بود و میراندا یک شخصیت مستقیم و من می گفتم “خب این اصلاً خیلی سکسی به نظر نمی رسد.” می دونی منظورم چیه؟ “

سارا رامیرز در "آناتومی گری."
رامیرز در «آناتومی گری» نقش یک شخصیت دوجنسه را بازی کرد.
IMDB

او ادامه داد: «به نظر عالی نمی‌رسد، و من می‌گفتم: «چرا نمی‌توانست باشد، می‌دانی، چرا نمی‌توانست این شخص بوچ باشد که شما درباره داشتن آن برای کری صحبت می‌کنید؟»

رامیرز تصور می کند که چه پاسخی «بسیار شوخ، احمقانه و خنده دار» به همه هیاهوها در مورد شخصیت آنها خواهد داشت.

“چیزی که در نهایت به همه یادآوری می کند که آنها انسان هستند. رامیرز گفت: چیزی همراه با تحقیر خود، زیرا فکر می کنم آنها می دانند که یک خودشیفته هستند. “و شاید فقط یک یادآوری کوچک که هیچ کس کامل نیست.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر