واکنش مینا کیمز به عصبانیت جف گارسیا از جیمی گاروپولو.


مینا کیمز روز پنجشنبه در توییتر به حمله آنلاین دیگری به او پاسخ داد – این بار توسط جف گارسیا، مدافع سابق NFL.

این نمایش روز سه‌شنبه آغاز شد و کیمرز مدعی شد که جیمی گاروپولو، مدافع ۴۹ers در راه رسیدن به عنوان NFC است.

کیمز روز سه شنبه برای اولین بار به ESPN گفت: جیمی گاروپولو دلیلی برای برنده شدن نیست. “آنها با او برنده می شوند، اما نه به خاطر او. او دومین پایین ترین QBR در ۱۵ سال گذشته را ثبت کرد. [against the Packers].”

کیمز با توپ های متناوب “سعی می کرد بازی را در نیمه دوم ارائه دهد” و او گفت که این یک روند بازی برای او بود.

مینا کیمز به انتقاد جف گارسیا از تحلیل جیمی گاروپلو پاسخ می دهد.
مینا کیمز به انتقاد جف گارسیا از تحلیل جیمی گاروپلو پاسخ می دهد.
جف گارسیا در سال 2014.
جف گارسیا در سال ۲۰۱۴.
گتی ایماژ

او گفت: “پس از پیوستن به نینرز، او دو تاچ داون و پنج مهار در فصل بعد داشت.” اینها آمارهای پیشرفته ای نیستند. او به آنها کمک نمی کند تا برنده شوند.

گارسیا عصبانی شد و به سفر طولانی خود از پست حذف شده اینستاگرام ادامه داد.

“مانا کیمز کیست و آخرین باری که یک بازی را از دست دادید کی است؟” گارسیا پرسید. “وای نه! به سختی هرگز! او به سرعت موقعیت QB یا توانایی بازی در هر نقطه NFL را از نظر ذهنی، فیزیکی و ذهنی به دست گرفت یا واقعاً درک کرد.

“این برای افرادی که هرگز برای کارهایی که انجام نداده اند به آنها سکوی داده نشده است و باید به او اینگونه نگاه کنید مسخره است، او یک شوخی است! پس بیایید به او بخندیم و همانطور که جیمی می‌گوید، در زیر گروه Niners قرار می‌گیریم و یک تیم دیگر در f – k پیروز می‌شویم. این چیزی است که مورد نیاز است. شما هرگز نمی دانید. آیا می توانم آمین بگیرم؟ سلام”

کیمز به انتقاد او خندید.

کیمز در بیانیه ای در اینستاگرام گارسیا گفت: هفته گذشته من تنها کسی بودم که به این موضوع اشاره کردم که جیمی گاروپولو خوب بازی نکرد.

گارسیا اگر تلاش می‌کرد بهتر از کیمز نمی‌توانست انجام دهد. مدیران رسانه های ورزشی چنین پاسخ هایی را دلیلی بر کاهش حضور رسانه ها می دانند.

انتقاد گارسیا همچنین باعث شد که گروهی از شیمیدانان به دفاع از او برسند – مشابه آنچه پس از خواندن یک ایمیل عصبانی از یک ترول آنلاین اتفاق افتاد – که اهمیت او را برای ESPN تقویت کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر