ورود زباله سایر شهرها به محل دفن زباله تموشل ممنوع شد | دپو روزانه بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰ تن زباله


دادستان لاهیجان دقایقی در گذشته همراه خود گفتن این خبر کدام ممکن است ورود زباله اجتناب کرده اند شهرهای تولید دیگری به لاهیجان ممنوع است افزود: درست در این لحظه گزارش هایی نشان دادن بر سوئیچ زباله سایر شهرهای استان به وسط دفن پسماند تموشل لاهیجان اکتسابی شد.

به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} دیارمیرزا، به نقل اجتناب کرده اند فارس، بیش اجتناب کرده اند ۳۰ سال اجتناب کرده اند دپوی زباله در جهان تموشل لاهیجان می‌گذرد با این حال غفلت اجتناب کرده اند ساماندهی آن در جاری تحمیل فاجعه‌ای با کیفیت صنعتی‌تر اجتناب کرده اند سراوان برای افراد جهان است. تموشل به وسط دپوی زباله سه شهرستان بخش شرق گیلان تغییر شده و ۳۰۰ روستا زباله‌های شخصی را به تموشل می آوردند.

مدت‌ها است کدام ممکن است افراد روستاهای هم‌جوار جهان تموشل، اجتناب کرده اند بوی ناسالم و آسیب‌های زیست‌محیطی حاصل اجتناب کرده اند دپوی زباله {در این} جهان مبارزه کردن می‌برند.

هر وقت عنوان زباله و آسیب‌های آن را می‌شنویم بیهوش به یاد سراوان می‌افتیم، همراه خود ملاحظه به مشکلات زیست‌محیطی فوق العاده زیادی کدام ممکن است در جهان سراوان در تأثیر دپوی نامناسب زباله به وجود آمده و انکارناپذیر بودن این معضل غول پیکر با این حال ملاحظه و مشغول شدن به این مشکل مناطقی معادل تموشل را اجتناب کرده اند یاد می‌برد، کما اینکه فاجعه دپوی زباله در سراوان و تموشل ۹‌تنها مشکلی استانی اما علاوه بر این عالی فاجعه سراسری است کدام ممکن است باید به آن است معامله با شود.

ملاحظه به افزایش شهرنشینی و افزایش زباله این فاجعه امنیتی نیز احتمالاً خواهد بود، چراکه ورود شیرابه‌های سمی ناشی اجتناب کرده اند دپوی زباله‌ها و آسیب‌های زیست‌محیطی همراه با تحمیل جهان‌ای زشت در دل جنگل‌های استان گیلان و حتی استان‌های شمالی معضلی است کدام ممکن است همه برای مقابله همراه خود آن انگشت‌به‌کار شده‌اند با این حال این امر نیازمند اقدامی اساسی و این سیستم‌ریزی‌شده است.

دپو روزانه بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰ تن زباله
به آموزش داده شده است مسؤولان بومی در جهان تموشل لاهیجان روزانه حدود ۲۰۰ تن زباله در آن دپو می‌شود و این است تل انباری اجتناب کرده اند زباله‌ها محصول دهه فعلی نیست اما علاوه بر این بیش اجتناب کرده اند ۳۰ سال است کدام ممکن است زباله‌های تولیدشده در شهر به جان زیست‌بوم افتاده و مسکن انسان و سایر جانوران و سایبان طبیعی را هدف قرار داده و شبح می‌تدریجی.

طبق گزارش‌های بومی در پی حرکت خودروهای با بیرون چادر حامل زباله شهر به تموشل و ریخت‌وپاش زباله در جاده براثر حرکت، افراد تموشل و گرد و غبار‌رودبار توده ها جلوی ماشین‌های حمل زباله‌ای کدام ممکن است گمشده پرده بوده را گرفتند و مانع اجتناب کرده اند حرکت خودرو شده‌اند.

یکی اجتناب کرده اند مسؤولین لاهیجان کدام ممکن است نخواست نامش فاش شود همراه خود خاص اینکه ایمنی اجتناب کرده اند جو‌زیست تنها موقعیت نظارتی بر زیست‌بوم‌های گیلان دارد، اظهار کرد: طبق قوانین باید پس اجتناب کرده اند اقدامات اولین در شهر، شهردار و در روستاها دهیاران را به محاکم قضایی برای محاکمه راه اندازی شد کنیم.

همراه خود ملاحظه یه عمق تخریب جو‌زیست و آلودگی‌های ناشی اجتناب کرده اند دپوی زباله در تموشل و با بیرون ملاحظه به هشدارهای زودتر دوستداران جو زیست، این محل ساماندهی نشد و به سراوانی جدید در لاهیجان تغییر شده و فاجعه‌ای غول پیکر در استان خلق کرده کدام ممکن است رفع آن فوق العاده روی حیله و تزویر و ارزش‌بارتر اجتناب کرده اند زمان‌های قبلی {خواهد بود} و این است بی ارزش بی نظیر این مثال مدیران و مسؤولان ۳۰ سال قبلی جهان و استان هستند.

به آموزش داده شده است علی نیا یکی اجتناب کرده اند اهالی تموشل در تأثیر شیرابه زباله‌ها مزارع و باغات جهان از نزدیک آلوده و باعث شیوع بسیاری از بیماری در بین افراد شده است.

اصل توقف ورود زباله اجتناب کرده اند شهرهای تولید دیگری به لاهیجان
همراه خود ملاحظه به اینکه رفع اشکال فاجعه انباشت زباله اجتناب کرده اند محل دپو زباله تموشل جزو مطالبات از ما بوده و تقاضا‌های متعددی اجتناب کرده اند سوی افراد در نشست‌های مختلف دانستن درباره آسیب‌های فراوانی به شخصیت و سلامت افراد به مسؤولان عنوان شده اجتناب کرده اند این رو ابراهیم انصاری، دادستان لاهیجان طی نامه‌ای، ورود زباله سایر شهرهای گیلان را به تموشل لاهیجان ممنوع کرد.

در بخشی اجتناب کرده اند اصل دادستان لاهیجان خطاب به تجهیزات‌های مربوطه آمده، همراه خود ملاحظه به این کدام ممکن است گزارش‌های دریافتی نشان دادن بر سوئیچ زباله سایر شهرهای استان به وسط دفن پسماند تموشل لاهیجان در یوم جاری واصل گردید، به جهت این کدام ممکن است این وسط قابلیت اجباری در جهت دفن پسماند شخصی شهرستان لاهیجان را در بلند مدت ندارد، لذا در راستای جلوگیری اجتناب کرده اند هر گونه امتیازات ومشکلات مرتبط همراه خود دفن پسماند و علاوه بر این موضوع‌های مرتبط همراه خود جو زیست و سلامت افراد جهان و نیز موضوع‌های اجتماعی، در راستای ماده ۲.۵ اجتناب کرده اند دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه اصل جلوگیری اجتناب کرده اند ورود زباله سایر شهرهای استان به وسط دفن زباله لاهیجان صادر شده است.

نیروگاه ساخت انرژی الکتریکی اجتناب کرده اند زباله‌ای کدام ممکن است مانترا بود! 
گفتنی است، پیش اجتناب کرده اند این شهردار وقت لاهیجان در کنفرانس روز لاهیجان در تهران در ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ اجتناب کرده اند انعقاد تفاهم‌نامه بین سرمایه‌گذار خارجی و شهرداری لاهیجان برای احداث اولین نیروگاه ساخت انرژی الکتریکی اجتناب کرده اند زباله به قابلیت ۱۵۰ تن در روز و به خوب ارزش ۳۵ میلیون دلار در محل دپوی زباله لاهیجان (روستای تموشل) خبر داده بود کدام ممکن است به همان اندازه به درست در این لحظه هیچ خبری اجتناب کرده اند آن نشد!

این درحالی است کدام ممکن است مخالفت‌های فعالان جو زیست، ساکنان و متخصصان همراه خود آزاد کردن زباله {در این} روستای مجلل و ضربه به اکوسیستم جهان همواره موجود بوده.

 تموشل کشاورزی انصافاً و مجلل در شهرستان لاهیجان، این روستا در فضا‌ای فوق العاده نزدیک، ۵ کیلومتری شهرستان لاهیجان قرار دارد.

Share