وعده های غذایی اکنون ۲۵۰ دلار هدیه! [۲۰۲۰ Days of Giveaways]


از هدایای ۳ روزه من به یک روز به ۲۰۲۰ خوش آمدید !!

اگر آن را از دست دادید، یک ویدیوی IGTV در اینستاگرام ساختم که در آن همه شرکت های شگفت انگیز و کسب و کارهای کوچکی که در این ۳ روز برجسته می کنیم را توضیح می دهم!

IMG_4725

شما می دانید که چقدر من عاشق انجام این کارها در هر سال هستم. تا سال ۲۰۲۰ .۲۰۲۰…. امسال کمی است اما شگفت انگیز است.

اولین روز در NOW Foods یک خرید ۲۵۰ دلاری از دوستان من است!

15

اگر دنبال کننده پادکست جدید (True to Your Chat) هستید، ما با برادرم برایان که اکنون مدیر ورزشی است یک برنامه شگفت انگیز انجام داده ایم.

نمایش پادکست مدرن با عکس پست رسانه اجتماعی (5)

قبلاً در مورد زیبایی مکمل ها به عنوان منبع قوی تغذیه، تناسب اندام، خواب، استرس و رطوبت صحبت کرده ایم.

اسکرین شات 20/12/2020 در ساعت 9.42.01 ب.ظ.

من کردم ورزش مستقیم اگر به دنبال یک روز پر بدن هستید، می توانید آن را در پنجشنبه گذشته با هدیه در اینستاگرام پیدا کنید!

IMG_4726

همه شما می دانید که من الان چقدر غذا را دوست دارم و چقدر برای عضوی از خانواده آنها احترام قائل هستم.

20

آنها همه چیز دارند، از محصولات ورزشی مانند پودر پروتئین گرفته تا پروبیوتیک ها، مراقبت از پوست، غذا، نیازهای پخت، روغن پخت و پز و موارد دیگر!

IMG_7726

در بین Corey & I، ما از پودر پروتئین، دانه های چیا، پروبیوتیک ها، اسپیرونال و بذر کتان استفاده می کنیم. من روی یک پروتکل جدید (به زودی در مورد این سفر صحبت خواهم کرد) در مورد منیزیم، امگا ۳، ویتامین D و آنزیم های گوارشی هستم.

18

شوینده زغالی صورت خواهرشوهرم تحسین برانگیز است و برادرم عاشق روغن ریش آنهاست.

والدین من از کلاژن و روغن mcT در نوشیدنی‌های گرم صبحگاهی استفاده می‌کنند و مادرم همیشه غذاهای شیرینی زنجبیلی را در چاودار دوست دارد (مثل من!).

17

پس از شنیدن صحبت بسیاری از مشتریانم در مورد اینکه چقدر محصولاتشان را دوست دارم و به آنها اعتماد دارم، اکنون سوار قطار می شوند… و فقط در مورد آنچه من واقعاً دوست دارم و استفاده می کنم موعظه می کنند.

همه شما می دانید که من چند روز در سال را در NOW HQ می گذرانم تا ببینم بازدید از کارخانه چقدر عشق و اطمینان به فرآیند تولید آنها وارد می شود.

00FEDA0A-F252-47F6-9498-28BE1BE72DD2

دقیقا همان چیزی که روی برچسب در بطری است را خواهید یافت! تعجب می کنید که این موضوع همیشه در مورد سایر شرکت ها صدق نمی کند.

وارد در زیر و مطمئن شوید که تمام سوالات را دنبال می کنید بیشتر وارد شوید!! همچنین برای تگ کردن دوستان برای مطالب بیشتر به اینستاگرام بروید!! :]با تشکر، فید در حال حاضر!

16

با خودت روراست باش

xo Kasey

 

gTe5ebKTd1

 

هدیه رافلکوپتر

 

 

 

 

تصاویر توسط امیلی رز و @the.photographygirls

اکنون ارسال کنید غذا ۲۵۰ دلار هدیه! [۲۰۲۰ Days of Giveaways] اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر