وقتی وارد مصاحبه غول‌ها شدم، تحقیر شدم


برایان فلورس، سرمربی سابق دلفین میامی، درباره شکایت انفجاری ای که علیه NFL تنظیم کرده بود، رک و پوست کنده گفت که با شرکت در مصاحبه با جاینتز برای سمت سرمربیگری که می دانست قرار نیست به دست بیاورد، “تحقیر” شده است.

“این طیفی از احساسات بود” فلورس هنگام حضور در “صبح CBS” چهارشنبه گفت. “حقارت. ناباوری خشم من خیلی تلاش کردم تا به جایی که در فوتبال هستم برسم و سرمربی شوم. برای شرکت در مصاحبه‌ای که ساختگی بود، آسیب دیدم.»

فلورس قرار بود برای پست سرمربیگری جاینت که در آن زمان خالی بود مصاحبه کند، اما از طریق مکالمه متنی با بیل بلیچیک، رئیس سابقش در پاتریوتز، متوجه شد که تیم قبلاً تصمیم به استخدام برایان دابول گرفته است. به نظر می‌رسید که بلیچیک تحت این تصور بود که به دابول پیامک می‌فرستد و سعی کرد به خاطر استخدام به او تبریک بگوید.

وکلای فلورس که در CBS نیز حضور داشتند، تاکید کردند که غول‌ها “فقط سعی می‌کردند از قانون رونی پیروی کنند، قانونی که توسط لیگ وضع شده است که تیم‌ها را ملزم می‌کند تا با نامزدهای اقلیت برای مشاغل سرمربیگری و عملیات فوتبال مصاحبه کنند.

برایان فلورس در دوران حضورش در میامی دلفین.
برایان فلورس در دوران حضورش در میامی دلفین.
گتی ایماژ

قاعده‌ای که فلورس بیان کرد، بسیار فراتر از معنای اصلی خود پیچ ​​خورده است.

فلورس گفت: “قانون رونی در نظر گرفته شده بود تا به اقلیت ها فرصتی بدهد تا با مالکیت بنشینند.” “آن چیزی که به آن تبدیل شده، این است که بچه ها یک جعبه را چک می کنند.”

پس چرا فلورس همچنان در مصاحبه غول‌ها شرکت می‌کرد و می‌دانست که این یک ساختگی است؟

اسمش را بگذارید جسارت امید. من اعتقاد دارم که در آدم ها خوبی وجود دارد. فلورس گفت، من فقط این کار را انجام می دهم.

غول‌ها روز سه‌شنبه زمانی که اتهامات علیه فرنچایز آن‌ها مطرح شد، پاسخ دادند.

غول‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند: «ما از فرآیندی که منجر به استخدام برایان دابول شد، خرسند و مطمئن هستیم. ما با گروهی چشمگیر و متنوع از نامزدها مصاحبه کردیم. واقعیت این است که برین فلورس تا ساعت یازدهم در حال صحبت بود تا سرمربی ما باشد. در نهایت، ما فردی را به خدمت گرفتیم که احساس می‌کردیم شایستگی بیشتری برای سرمربیگری بعدی ما دارد.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر