وقتی پاملا اندرسون نوار سکس را در مجموعه «بی واچ» کشف کرد، «پم و تامی» به اوج ترسناکی رسید.


لحظات وحشتناک بی شماری در Hulu وجود دارد پم و تامیاما یک صحنه در اپیزود ۴، “The Master Beta”، احساس خامی مانند یک دلمه ی باز شده را در من ایجاد کرد. (آره، خیلی بد است.) در نیمه های اپیزود می آید: پاملا اندرسون (لیلی جیمز) متوجه می شود که خدمه Baywatch خصوصی او را تماشا می کند، به سرقت رفته نوار جنسی با شوهرش تامی لی (سباستین استن) همانجا سر صحنه. نحوه فیلمبرداری سکانس به نظر می رسد که از یک فیلم ترسناک جدا شده است، با بازی Pam در نقش یک خلاق که وارد تله یک قاتل زنجیره ای می شود. فقط به جای چاقو زدن، تحقیر می شود.

صحنه ای که پاملا او را کشف می کند Baywatch همکارانی که در حال تماشای نوار هستند، تز اصلی (و تناقض) را به نمایش می گذارند پم و تامی. سرقت نوار جنسی پم اندرسون / تامی لی یک عمل خشونت آمیز بود و هر چه بیشتر محتوای آن را به حوزه عمومی بکشانیم، بیشتر به خود پاملا اندرسون تجاوز می کنیم.

پم و تامی تلاش می کند یکی از رسوایی ترین داستان های دهه ۱۹۹۰ را از دریچه مدرن ما بازخوانی کند. در سال ۱۹۹۵، پاملا اندرسون پس از آشنایی با درامر Mötley Crüe به مدت چهار روز در کانکون با تامی لی ازدواج کرد. خواستگاری طوفانی آنها باعث جلب توجه روزنامه ها شد، اما نقشه یک پیمانکار ناراضی باعث بدنام شدن اتحادیه آنها شد. پس از اینکه لی نجار راند گوتیه (ست روگن) را بدون دستمزد اخراج کرد و او را زیر اسلحه نگه داشت، گوتیه تصمیم گرفت گاوصندوق لی را بدزدد. گوتیه فقط انتظار داشت که سلاح های گران قیمت، جواهرات و مقداری پول خرد پیدا کند، اما یک نوار خصوصی نیز اندکی پس از عروسی این زوج ضبط شد. از شانس بد پم و تامی، رند گوتیه در صنعت فیلم بزرگسالان ارتباطاتی داشت و از آنها برای فروش آنلاین ضبط شده استفاده کرد.

پم و تامی قسمت ۴ “The Master Beta” چند ماه پس از سرقت باز می شود، زمانی که پم و تامی سرانجام متوجه می شوند که گاوصندوقشان – و نوار – به سرقت رفته است. تامی سعی می کند به پم اطمینان دهد که هیچ کس نوار را نخواهد دید. او حتی تا آنجا پیش می رود که یک بازرس خصوصی را برای ردیابی رند استخدام می کند (که فایده چندانی نداشت). از طریق همه اینها، پم سعی می کند بر روی نکات مثبت تمرکز کند. ما او را می‌بینیم که روی سونوگرافی نوزاد متولد نشده‌اش غر می‌زند، برای ستاره شدن در سینما برنامه‌ریزی می‌کند و در تریلر خود در حال مدیتیشن است. Baywatch تنظیم. در این آخرین صحنه است که در می زند. پام برای تنظیم فراخوانده شده است. اینجاست که همه چیز خراب می شود.

PAM AND TOMMY Episode 3 Recap
عکس: HULU

پم تریلر خود را با یک ژاکت بزرگ و لبخند روی صورتش رها می کند. او با یکی از خدمه در مورد بچه هایش شوخی می کند. تمام انرژی صحنه مربوط به حرفه ای گری آفتابی است. این نمایش حتی مطمئن می شود که تاکید می کند که چگونه پم به طور طبیعی با همکارانش مانند هم رفتار می کند. مثل همنوعان. سپس صدای خودش را می شنود که بین تریلرها طنین انداز می شود. او مکث می کند و ناگهان به نظر می رسد که کاملاً تنها است. پم عصبی به اطراف نگاه می کند و غرق در چیزی است که دقیقاً به آن گوش می دهد: نوار جنسی خودش.

پم سرانجام متوجه می شود که انبوهی از همکاران مردش دور یک مانیتور جمع شده اند. همانطور که او به آنها نزدیک می شود، فضولان به آرامی دور می شوند و فقط یک نشانه شرم در چهره آنها وجود دارد. با توجه به اینکه هیچ یک از آنها عذرخواهی نمی کنند، می توانید احساس کنید که گناه گرفتار شدن و در واقع تماشا نکردن نوار است. بالاخره باید خودش نوار را بیرون بیاورد و فکر کند که این نوار چیست و از کجا آمده است. اولین پاسخ او از قبل می داند، اما این سوال دوم است که بقیه قسمت را به پیش می برد. (او و تامی باید به کتابخانه همه جاها بروند تا اتصال اینترنتی پیدا کنند.)

در حالی که صحنه روی کاغذ بی خطر به نظر می رسد – زنی متوجه می شود که مردم در حال تماشای یک نوار هستند – با همان ترس خزنده فیلمبرداری شده است که چیزی از Showtime’s ژاکت زرد. این روشی است که پاملا را در فضایی امن فرو می‌برند و سپس توسط کابوسی که او را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد محاصره می‌شود. این در نحوه نگاه کردن او به اطراف است و منتظر است تا کسی بپرد. و این در وحشتی است که همکاران پم در حال تماشای ویدیوی دزدیده شده از رابطه جنسی او با شوهرش هستند. در محل کار او!

این یک صحنه در پم و تامی چکش به خانه می‌گوید که چقدر وجود این نوار در همه جا باعث تجاوز به پاملا اندرسون شد. اما با انجام این کار، ما فقط چهره پم را نمی بینیم. ما خود نوار را می بینیم. به این معنی که یک بار دیگر ما مجرم هستیم که این زن را به طور دسته جمعی از جهنم می کشیم. و آن صحنه تجسم جهنم است.

کجا پخش شود پم و تامی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر