وقتی RJ Barrett در ثانیه های پایانی لنگان لنگان لنگان برود، نیکس منفجر شد


دنور – پایین‌ترین لحظه سفر در اواخر کوارتر دوم سه‌شنبه زمانی رخ داد که بونز هایلند، گارد ناگتس، ساعدی را به کمبا واکر داد و او برای یک پرتاب ۳ امتیازی عقب‌نشینی کرد.

واکر به عرشه ضربه زد، روی دمش صاف شد، به داور نگاه کرد، در حالی که سوت نخورد، در کمال ناباوری می خندید.

هایلند توپ را نگه داشت، به واکر نگاه کرد، سپس به رینگ رفت و در یک پرتاب ۳ امتیازی شلیک کرد که پس از آن تیرانداز ناگتس انگشت اشاره خود را دقیقاً به سمت گارد پیر نیکز نشانه رفت.

نیکس توسط ناگتس از هوش رفت، به زمین خورد و پس از شکست ۱۳۲-۱۱۵ در بال آرنا، در این سفر به ۰-۳ سقوط کرد.

آنها ممکن است نتوانند با ضرب‌الاجل معاملاتی روز پنجشنبه و رئیس تیم، لئون رز، از روی بوم خارج شوند، شاید به شیوه‌ای بی‌سابقه.

و برای اضافه کردن توهین به معنای واقعی کلمه به مصدومیت، احمقانه مربی تام تیبودو در نگه داشتن بازیکنان کلیدی در اواخر ضربات در نهایت ممکن است برای او گران تمام شود. آر جی بارت پس از برداشتن یک گام بد به سمت زمین مچاله شد و در ۱۸ ثانیه مانده به پایان مسابقه مجبور شد لنگ بزند.

آر جی بارت که برای یک شوت بالا می رفت، مجبور شد در ثانیه های پایانی شکست 132-115 نیکس به ناگتس از زمین خارج شود.
آر جی بارت که برای یک شوت بالا می رفت، مجبور شد در ثانیه های پایانی شکست ۱۳۲-۱۱۵ نیکس به ناگتس از زمین خارج شود.
NBAE از طریق Getty Images

سطل هایلند باعث برتری ناگتس ۶۶-۳۴ شد. جولیوس رندل، تماشاگر، دور از نمایش، در کمال ناباوری دستانش را بالا انداخت.

بعداً، رندل که با ۲۸ امتیاز کار را به پایان رساند، در مقابل جیمز کیپرز داور قرار گرفت که به دلیل اعلام خطای بدون شوت، زمانی که فکر می کرد در حین شوت به او ضربه خورده بود. او به تیبودو نگاه کرد و به او اشاره کرد که درخواست بررسی مجدد بازی کند و مربی این درخواست را نادیده گرفت.

شب بی احترامی و غیرمنتظره ای بود که دو مرکز آنها – میچل رابینسون و نرلن نوئل پشتیبان – مصدوم شدند.

نیکولا جوکیچ MVP NBA با ۲۱ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۷ پاس منجر به گل در ۳۰ دقیقه شب آسانی را پشت سر گذاشت.

«آرون گوردون» ناگتس در جریان باخت نیکس با یک دانک به خانه ضربه می زند.
«آرون گوردون» ناگتس در جریان باخت نیکس با یک دانک به خانه ضربه می زند.
NBAE از طریق Getty Images

به نظر زشت بود و نیکس در هفت بازی به زیر ۰.۵۰۰ سقوط کرد (۲۴-۳۱) و با ۲۷ امتیاز عقب افتاد.

آنها در تمام فصل گذشته ۳۱ بازی را در یک برنامه ۷۲ بازی باختند.

در نیمه اول ۸۳-۶۰ بود – بالاترین امتیازی که نیکس در این فصل از دست داده اند و دومین امتیازی است که از زمان تشکیل تیمشان در ۷۵ سال پیش کسب کرده است.

در نیمه ابتدایی، ناگتس (۳۰-۲۴) ۶۲.۸ درصد (۳۰ از ۴۷) شوت زد. هایلند، جوکیک و آرون گوردون هر کدام ۱۴ امتیاز در وقت استراحت داشتند. هایلند هر سه ۳ امتیازی خود را انجام داد، از جمله ضربه ای که واکر روی عرشه داشت.

نیکس در کوارتر اول با بیرون آمدن رندل از حریف یک امتیاز شش امتیازی داشت. اما ناگتس به زودی از آنها گذشت و پس از یک کوارتر ۴۰-۲۶ پیش رفت.

رندل این نیمه را با زدن یک لیآپ فست بریک به پایان رساند که منجر به گوردون ۳ در انتقال شد.

جوکیک در داخل سیگار می کشید و ناگتز شروع به حفاری شوت های ۳ امتیازی از دور نیکس کرد – یک رهگیری وحشتناک با سقوط امانوئل کوئیکلی. کم ردیش که در غیاب مصدوم کوئنتین گرایمز بازی می کرد، در پنج دقیقه منهای ۱۵ بود.

مایک مالون، مربی دنور، دستیار سابق نیکس، پیش از این گفت: “انتظارات با فصلی که سال گذشته داشتند واقعاً بالا بود.” و انتظارات برای هر تیمی همیشه سخت است. می دانم که سال عجیبی برای نیکس بود، بچه های داخل و خارج از ترکیب. همه آن چیزها. من نمی توانم با آن صحبت کنم. شما می دانید که جولیوس هنوز یک پوشش واقعاً سخت است [and] آر جی بارت.

تنها خبر خوب، انبوهی از هواداران نیکز در شهر مایل بالا بود که اوبی تاپین را چند ساعت پس از اینکه رسماً به عنوان یک شرکت کننده در اسلم دانک آل استار معرفی شد، به پرتاب های آزاد شلیک کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر