ووپی گلدبرگ به دلیل نظرات درباره هولوکاست در «نما» مورد انتقاد قرار گرفتمنظره حضار از برخی اظهارات درباره هولوکاست که توسط ووپی گلدبرگ در جریان ضبط امروز بیان شد، شگفت زده شده اند. مدیر برنامه که یکی از طرفداران مورد علاقه او است که به خاطر رفتار خونسرد و جمعی اش شناخته می شود، امروز پس از اینکه در حین بحث درباره اخبار اخیر درباره هولوکاست «مسائل نژادی نیست» با واکنش هایی مواجه شد. ماوس. حتی با وجود اینکه مجریان همکار او سعی کردند اظهارات او را تصحیح کنند، اما این کافی نبود، و طرفداران را مجبور کرد تا بعد از گفته‌ها و انجام‌ها، اشتباهات او را اصلاح کنند.

این هیئت در حال بحث در مورد ممنوعیت اخیر بود ماوس در مدارس، زمانی که گلدبرگ با یک استدلال متقابل وارد آن شد، کتاب مهمی برای کودکان برای درک تاریخچه هولوکاست است. در حالی که به نظر می رسید برخی از مجریان برنامه فکر می کردند که موضوعات بزرگتر می تواند به کودکان درباره نژادپرستی در آمریکا بیاموزد، گلدبرگ کاملاً با این موضوع مخالف بود.

“اگر می خواهید این کار را انجام دهید، بیایید در مورد آن صادق باشیم. گلدبرگ شروع کرد، هولوکاست مربوط به نژاد نیست. “این در مورد نژاد نیست.”

در حالی که سارا هاینز با ناظم موافقت کرد، جوی بهار، سانی هاستین و آنا ناوارو به نظر می رسید که همه با اظهارات گلدبرگ کمی گیج شده باشند. هاستین استدلال می کرد که هولوکاست “شاید” مربوط به قومیت باشد، اما بهار کسی بود که به خاطر احساسات خود گلدبرگ را در هم ریخت.

او گفت: «آنها یهودیان را نژادی متفاوت می دانستند. پس از اینکه گلدبرگ اصرار کرد و دوباره گفت که هولوکاست مربوط به نژاد نیست، بهار او را تحریک کرد: “در مورد چیست؟”

گلدبرگ اظهار داشت: «این در مورد غیرانسانی بودن انسان نسبت به انسان است. “در مورد همین است.”

ناوارو تصحیح کرد: «این در مورد برتری سفیدپوستان است.

گلدبرگ ادامه داد: “اما این در مورد دو گروه از سفیدپوستان است.” “شما نکته را از دست داده اید. لحظه ای که آن را به مسابقه تبدیل می کنید، از این کوچه پایین می رود. بیایید در مورد آن صحبت کنیم که چگونه است: نحوه رفتار مردم با یکدیگر است. این یک مشکل است. فرقی نمی کند سیاه پوست باشی یا سفید! زیرا سیاه‌پوستان، سفیدپوستان، یهودی‌ها، ایتالیایی‌ها – همه یکدیگر را می‌خورند.»

حتی اگر گلدبرگ به زودی مجبور شد به تبلیغات تبدیل شود، طرفداران از چنین نگرش ناپسندی نسبت به نژاد در هولوکاست خشمگین شدند. در حالی که همچنان از ناظم، که معمولاً به ایدئولوژی مترقی تر تمایل دارد، حمایت می کردند، او را به دلیل نادیده گرفتن نقشی که در هولوکاست بازی کرد، مورد انتقاد قرار دادند.

“لطفا ووپی. یکی از کاربران به اشتراک گذاشته است که بگوییم هولوکاست مربوط به نژاد نبوده، مانند این است که بگوییم برده داری مربوط به نژاد نیست. یهودی و آفریقایی بودن یکی از دلایل اصلی رفتارهای مرگبار و وحشیانه بود.

اما برخی از بینندگان متوجه منظور گلدبرگ شدند و برای دفاع از او به شبکه های اجتماعی رفتند. یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت: حق با ووپی گلدبرگ است. «هولوکاست درباره ضد بشری است. آگاهی از وحشیگری هولوکاست به این معنا نیست که نسبت به نازی ها عینی یا بی انصافی نباشیم. این فرصتی است برای همدردی با قربانی و بی تفاوت نبودن نسبت به سوء استفاده و بی عدالتی. اشتباه اشتباه است.»

منظره روزهای هفته در ABC ساعت ۱۱/۱۰c پخش می شود.

کجا تماشا کنیم منظرهرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر