ویدئویی نشان می دهد که پلیس تنسی تیراندازی مرگبار لندون ایستپ را نشان می دهد


فیلم‌های دوربین بدنه پلیس که روز جمعه منتشر شد، درگیری تنش‌آمیز با مردی را نشان می‌دهد که جعبه کاتر را در بزرگراهی در تنسی در دست دارد، قبل از اینکه ۹ افسر به او شلیک کنند.

به گفته پلیس، لاندون ایستپ، ۳۷ ساله، پس از آن کشته شد که مقامات مجری قانون تلاش کردند تا با او به مدت نیم ساعت مذاکره کنند تا اسلحه را در روز پنج‌شنبه بیندازند.

این فیلم که توسط اداره پلیس مترو نشویل منتشر شده است، لحظات پایانی ایستپ را نشان می‌دهد که او درخواست‌های افسران را نادیده می‌گیرد – و سپس به نظر می‌رسد که یک شی را از شلوارش بیرون می‌کشد و به سمت آنها نشانه می‌رود.

دان آرون سخنگوی پلیس در ویدئویی گفت که یک سرباز ایالت تنسی، ایستپ را در حال نشستن بر روی نرده ای در سمت شمال بین ایالتی ۶۵ در نشویل، قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر روز پنجشنبه پیدا کرد.

آرون گفت که ایستپ سپس جعبه برش را بیرون آورد. با رسیدن پلیس های دیگر، یک افسر مونت جولیت که خارج از وظیفه بود، ایستاد و سعی کرد ایستپ را آرام کند.

«کوه آرون گفت، افسر جولیت تلاش کرد تا وضعیت را کاهش دهد و حدود ۳۰ دقیقه با ایستپ گفت و گو کند، زیرا جعبه کاتر را در دست چپ خود گرفته بود و دست راستش را در جیب خود نگه داشته بود.

فیلم بادی کم نشان می دهد که افسر پلیس متروپولیتن نشویل، جیمز کید، اسلحه خود را قبل از کشته شدن با شلیک گلوله به سمت لندون ایستپ گرفته است.
به گفته دان آرون، سخنگوی پلیس، مظنون لاندون ایستپ سلاح گرم نداشت.
AP
بر اساس این گزارش، افسران اجرای قانون در تنسی بعدازظهر پنجشنبه پس از یک بن بست پرتنش 30 دقیقه ای، مردی را در یک منطقه شلوغ بین ایالتی به قتل رساندند.
چندین افسر تلاش کردند تا درگیری خصمانه علیه لاندون ایستپ را کاهش دهند.
WKRN

فیلم گرفته شده از دوربین بدن افسر جیمز کید نشان می دهد که پلیس اسلحه ای را به سمت ایستپ نشانه رفته و از او می خواهد تا کاتر جعبه را زمین بگذارد. شنیده می شود که کید به مرد می گوید که به زندان نمی رود.

افسر می‌گوید: «هر چیزی که نگران هستید، می‌توانیم آن را برطرف کنیم، بیایید از شما کمک بگیریم. “این پاسخ نیست، من و شما آن را می دانیم. تو نمی خواهی به من صدمه بزنی می دانم که نمی خواهی. و می‌دانی که من مطمئنم نمی‌خواهم به تو صدمه بزنم، درست است؟»

او می افزاید: “بیا برادر، دستت را بالا بیاور، چاقو را بینداز و بیا این را بفهمیم.”

لاندون ایستپ متهم است که با سربازان ایالت تنسی با جعبه برش روبرو شده است.
لاندون ایستپ متهم است که با سربازان ایالت تنسی با جعبه برش روبرو شده است.
اداره پلیس متروپولیتن نشویل

اما ایستپ پیروی نمی کند و چیزی را از شلوارش بیرون می کشد و به سمت پلیس نشانه می رود. آرون گفت که “شیء استوانه ای فلزی” یک سلاح گرم نبود.

این تیراندازی اکنون توسط اداره تحقیقات تنسی در حال بررسی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر