ویکی گانوالسون با «بزدل» سابق استیو لاج صحبت می کند


ویکی گانوالسون همه چیز را در مورد دعوای خود با نامزد سابق استیو لاج می گوید.

ستاره سابق «خانه‌دارهای واقعی اورنج کانتی»، ۵۹ ساله، در دسامبر با مردی به نام ریچ داودال در بریو قرار داشت که نامزد ناکام ۶۳ ساله فرمانداری و نامزد جدیدش، جنیس کارلسون، وارد شدند – فقط به سرعت راه افتادند. بیرون

گونوالسون به طور انحصاری به Page Six گفت: «او مثل یک بزدل با بیمبو دوید.

در حالی که تامرا قاضی قبلاً ادعا کرده بود که رفیق و همبازی سابقش لاج را از رستوران “تعقیب” کرده است، گونوالسون به ما گفت که او صرفاً او را دنبال کرده است زیرا ظاهراً او به او پول بدهکار است.

«هیچ جیغی وجود نداشت. موسس بیمه کوتو گفت: «هیچگونه او را مانند یک زن دیوانه تعقیب نمی کردند. “من از دیدن بیشتر منزجر شدم [Steve].»

او افزود: “من از چهارپایه بارم پیاده شدم و آرام بیرون رفتم و جیغ و فریاد نکردم، اما گفتم: “استیو، ما کارهای ناتمامی داریم که باید رسیدگی کنیم.” جوابی نداد و سریع سوار ماشینش شد.»

داودال ۶۸ ساله ادعاهای گونوالسون مبنی بر اینکه لاج با دیدن آنها در قرار ملاقاتشان از رستوران فرار کرده است را تکرار کرد.

داودال با پذیرفتن اینکه گونوالسون رفته است به ما گفت: «او با نامزد جدیدش وارد می‌شود، و به این دلیل که ما درست در لبه بار، درست در دو صندلی آخر هستیم، بیرون می‌رود.» از “تعقیب او”.

ویکی گانوالسون و ریچ داودال در حال گرفتن سلفی در یک قرار.
گونوالسون در یک قرار ملاقات با ریچ داودال که در اینجا در بریو دیده شده بود، رفته بود.
عکس محترمانه

داودال گفت که به گونوالسون گفته است که هنگام بازگشت “آماده ای برای قرار ملاقات” نیست.

او به یاد می آورد: «او گفت، این درست نیست، و من می گویم، «شما مشعل بزرگتر از مشعل المپیک حمل می کنید».

با توجه به اینکه گونوالسون و لاج نامزد شده بودند، او با شنیدن نظر “مشعل” داودال مهربانی نکرد.

او به صفحه سیکس گفت: “من و استیو نامزد بودیم و او را بسیار دوست داشتم و به “ما” متعهد بودم.” او تصمیم گرفت به من خیانت کند و از من استفاده کند و جرات نداشت به من بگوید که به من خیانت می کند. همان روز از تخت من به تخت او رفت. هر زنی را به من بگویید که با آن “خوب” باشد.

او ادامه داد: درد دارد. “این واقعیت که این مرد استیو می تواند به همان سرعتی که انجام داد حرکت کند، منزجر کننده است.”

ویکی گانوالسون و ریچ داودال در یک بار کانتری می رقصند.
ستاره سابق “RHOC” به ما گفت که او فقط با داودال در “کافه های کشور” ملاقات کرده است، مانند آنچه در اینجا دیده می شود.

در مورد Dowdall، تاریخ دیگری وجود نخواهد داشت.

ما چند بار در مکان‌های مختلف در OC ملاقات کردیم – همیشه در کافه‌های کشور، و من علاقه‌ای به دنبال کردن چیزی با او نداشتم. گونوالسون درباره شعله کوتاه مدتش گفت: او یک بازنده است.

علیرغم تلاش داودال برای تکرار درام قدیمی، گونوالسون اظهار داشت که با مرد جدیدی خوشبختی پیدا کرده است که هویت او را به عنوان یک راز ترک می کند.

“من از یک گلوله طفره رفتم [with Steve] و در نهایت در یک مکان عالی قرار ملاقات با یک مرد فوق‌العاده صادق هستم که تا زمانی که ممکن است خصوصی خواهم ماند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر