پائولین شالامه + کاتولاناجازه ندهید نام تا حدودی بدجنس شما را فریب دهد، زیرا زندگی جنسی دختران دانشگاهی یک پیروزی مطلق است نوشته های میندی کالینگ مثل همیشه تند، از نظر فرهنگی مرتبط و خنده دار است، اما کار او در کمدی-درام نوجوانان HBO Max توسط بازیگران باورنکردنی سریال بیشتر ارتقا یافته است. در حالی که بازیگران قطعاً از نام‌ها و چهره‌های آشنا مانند شری شپرد و راب هوبل استفاده می‌کنند، اما از حضور استعدادهای جدید و فراوانی که باید در رادار شما باشند نیز سود می‌برد.

من می‌توانستم در مورد تقریباً هر کسی که در بازیگران حضور داشت و شیمی طبیعی آنها با یکدیگر ادامه دهم، اما بیشتر از همه می‌خواستم مطمئن شوم که خانم‌ها را به خاطر قلب خود کالینگ فریاد بزنم. درست است، ما در مورد سه زن کمدی صحبت می کنیم که به عنوان اعضای گروه نویسندگی دانشگاه تخیلی اسکس عمل می کنند. کاتولانو همچنین آمریت کاور بازیگر که نقش بلا متعصب کمدی مثبت جنسی را بازی می کند و مانند ماهی به آب به کارهای کمدی می پردازد. پس این خانم ها چه کسانی هستند و ممکن است قبلاً آنها را کجا دیده باشید؟ مهمتر از آن، کجا می توانیم دوباره آنها را ببینیم؟ به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید!

چیست کاتولانو چه کسی پدیده های زنانه خود را بازی می کند؟

کاتولان معتبرترین و معتبرترین گروه کمدی در اسکس است. این یک گروه نویسندگی است که از آن الگوبرداری شده است لمپن هاروارد، که به طور مشابه یک نشریه طنز انحصاری با سهم نسبتاً خوبی از فارغ التحصیلان موفق است. همچنین پس از چندین گروه کمدی کالج دیگر ساخته شده است، به خصوص زمانی که صحبت از روش های انتخاب اعضا و فرهنگ خاص (کلیکی) می شود. همانطور که در مورد بسیاری از این نوع گروه های کمدی وجود دارد، زنان تمایل دارند در اقلیت اعضا باشند (حتی وقتی صحبت از زنان رنگین پوست به میان می آید)، که در مواقعی محیطی دشوار برای نفوذ و شنیده شدن ایجاد می کند.

خوشبختانه، کاتولان از حضور چهار زن بامزه سود می برد (و در نهایت از دست می دهد): بلا (کائور)، اوانجلین (سیرا کاتو)، جو (چاین پرز) و کارلا (ایزابلا رولان). در حالی که این نقش اولین تجربه حرفه ای بزرگ کاور در زمینه کمدی بود، سه خواهر همکار او در واقع از پس زمینه کمدی خودشان بودند. واضح است که کالینگ فقط به آنها کمک کرد تا در نقش هایی که برای بازی کردن به دنیا آمده بودند قرار بگیرند.

سیرا کاتو کیست؟

در این سریال، ایوانجلین Katow یکی از اعضای اصلی است کاتولان، حتی پس از اخراج رایان (کانر دانالی) به دلیل رفتار نادرست جنسی خود، به عنوان یکی از سردبیران به عهده گرفت. قدرت کمدی برجسته کاتو در خارج از نمایش نیز ترجمه می شود، جایی که او یک استندآپ کمدین، نویسنده، بازیگر و پادکست است. مثل شخصیتش زندگی جنسی دختران دانشگاهیکاتو همچنین در اوایل به عنوان عضو و در نهایت معاون رئیس جمهور در دنیای کمدی سروصدا کرد. لمپن هاروارد در حین تحصیل در دانشگاه هاروارد

کاتو در طول مدتی که در هاروارد بود، در اطراف بوستون نیز به اجرای استندآپ می پرداخت و پس از اینکه اولین طعم استندآپ خود را در دوران دبیرستان چشید، به تقویت و اصلاح مطالب خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۵ (یک سال قبل از فارغ التحصیلی از کالج)، او در مسابقه شرکت کرد آخرین کمیک ایستاده: فصل ۹ و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده‌ام، در برنامه‌هایی مانند این، اعتبار نوشتن را جمع کرده است مربی عروسی، به اندازه کافی ببندید، و زمین به ند علاوه بر ادامه اجرای استندآپ. اکنون، می توانید با دنبال کردن او، از کارهای او مطلع شوید توییتر، اینستاگرام، یوتیوب، TikTok و فیس بوک، با گوش دادن به پادکست او، «Stay Podsitive» یا با بررسی وب سایت او.

شاین پرز کیست؟

در حالی که پرز قبلاً در نمایش هایی مانند برای تمام بشریت، حل، و دختر با جهان ملاقات می کند قبل از اینکه نشان خود را به عنوان جو، یکی از تنها دو دختر در کاتولان قبل از اینکه اعضای جدید وارد شوند، او قبلاً تجربه زیادی در کمدی داشت.

پرز بیش از یک دهه است که علاوه بر کسب تجربه در زمینه استندآپ کمدی و طراحی طرح، بداهه نوازی می کند. او فرصت‌های تمرین و اجرا را با موسسات کمدی معروفی مانند The Upright Citizens Brigade، The Annoyance Theatre، Comedy Sportz و The Groundlings داشته است. پرز محتوای خنده‌دار زیادی برای دیدن در اینستاگرام دارد. توییتر، YouTube و TikTok، بنابراین مطمئن شوید که کارهای او را در آنجا و در وب سایت او بررسی کنید تا ببینید اکنون چه چیزی ساخته شده است!

ایزابلا رولند کیست؟

رولند در نقش کارلای دوست داشتنی گوفبال بازی می کند، یک عضو جدید در همان کلاس ورودی کاتولان به‌عنوان بلا، که فراتر از تصور اولیه‌اش از زیاد بودن (شما فقط می‌توانید یک «همسرم» را رها کنید. بورات در مکالمه گاه به گاه بارها … و این معمولاً صفر است. بنابراین بله.) در واقع یک شخصیت بسیار شجاع است علاوه بر خنده دار بودن، زیرا او جایگاه خود را رها می کند کاتولان و پس از آزار یکی از اعضای ارشد خود صحبت می کند. اما قبل از کار او در زندگی جنسی دختران دانشگاهیاو مهارت‌های بازیگری و کمدی خود را در حین تحصیل در کالج سارا لارنس در نیویورک و همچنین با تحصیل در رشته‌های اصلاحی و بازیگری به عنوان دانشجوی The Upright Citizens Brigade و The Groundlings تقویت کرد.

خم کردن ماهیچه‌های شوخ طبعی و بازیگری او با اجرای زنده کمدی در مکان‌هایی مانند UCB و تئاتر روی صحنه در تولیدات متعدد، به رشد رولند کمک کرد و به او کمک کرد تا حضور روی پرده را در نمایش‌هایی مانند من عاشق دیک هستم، ابعاد ۲۰، و چرخش. او همچنین به توسعه نمایش‌ها در NBCUniversal، Comedy Central Digital، Facebook Watch و Snapchat کمک کرده است. برای اطلاعات بیشتر از رولاند و کارهایش، حتما او را در اینستاگرام، توییتر و تیک تاک دنبال کنید و تا زمانی که در آن هستید، می‌توانید کارهای جدید او را بررسی کنید. زنان خانه دار واقعی پادکست “آیا این زندگی واقعی است” و همچنین وب سایت او.

امریت کاور کیست؟

طرفداران از زندگی جنسی دختران دانشگاهی احتمالاً شوکه خواهد شد که بداند کائور، بازیگر کمدی متعصب Bela، از نظر فنی کمترین تجربه کمدی را در بین سایرین دارد. کاتولان خانم ها. در حالی که او در حالی که در مارکهام، انتاریو در کانادا بزرگ می‌شد، کاپیتان تیم بداهه‌سازی دبیرستانش بود، هر حرفه بالقوه‌ای به عنوان کمدین حرفه‌ای را پشت سر گذاشت و برای بازیگری به دانشگاه رفت و مدرک BFA در تئاتر در دانشگاه یورک تورنتو دریافت کرد. از آن زمان، Kaur در قسمت‌هایی از نمایش‌هایی مانند ظاهر شد گوتیک آمریکایی، تیم عجیب و غریب، راحتی کیم، نوع پررنگ، پرستاران، و برش D، علاوه بر فیلم های بلندی مانند فانتزی علمی-تخیلی ۲۰۱۷ دختر قهوه ای شروع می شود و رمانتیک-کمدی ۲۰۱۸ ایتالیای کوچک.

شکی نیست که کار او در نقش بلا در زندگی جنسی دختران دانشگاهی یک چرخش ناگهانی و ستاره ساز برای Kaur است و ما شکی نداریم که به زودی تعداد بیشتری از او را خواهیم دید. هک، او قبلاً نقشی در یک فیلم جنایی داشته است دزدی نذر در کیف قرار دارد و آماده است تا در اواخر امسال مشتاقانه توسط ما مشاهده شود. این فقط اولین نقش از بسیاری از نقش های آینده است! اما اگر می خواهید ببینید او در این مدت چه کار می کند، حتماً این بازیگر را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر!

و در آخر، بیایید بلند کنیم همه از این خانم های زحمتکش و خندان، مردم! به آنها دست بدهید و نام آنها را به خاطر بسپارید. به هر حال، این تازه شروع کارهایی است که مطمئناً برای آنها مشاغل طولانی و موفق خواهد بود!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر