پارک های موضوعی دیزنی درآمد خود را افزایش می دهند زیرا شرکت انتظارات سه ماهه اول را شکست می دهد


کسب‌وکار پارک‌های موضوعی دیزنی در سه‌ماهه اخیر دوباره جان گرفت – در حالی که این شرکت تعداد بیشتری از تماشاگران را به سرویس دیزنی + خود اضافه کرد که باعث شد سهام خانه موش در اواخر معاملات بیش از ۹ درصد افزایش یابد.

غول رسانه‌ای مستقر در بربنک، کالیفرنیا، زیر ذره بین قرار گرفته است، زیرا در ماه‌های اخیر رشد مشترک سرویس پخش دیزنی + افزایش یافته است، تا حدی به دلیل افزایش رقابت و کاهش همه‌گیری.

اما Disney + توانست رشدی بهتر از حد انتظار داشته باشد و ۱۱.۸ میلیون ثبت نام جدید برای مجموع ۱۲۹.۸ میلیون مشترک کل اضافه کند. تحلیلگران انتظار داشتند این سرویس ۷ میلیون مشتری جدید اضافه کند.

دیزنی میلیاردها دلار برای ایجاد برنامه‌های جدید سرمایه‌گذاری کرده است تا سهم بازار را در دنیای استریم که تحت سلطه نتفلیکس است، به دست آورد. در طول سه ماهه اول، دیزنی + اولین قسمت از “کتاب بوبا فت” را در مورد شکارچی جایزه جنگ ستارگان منتشر کرد. مجموعه مستند «بیتلز: بازگشت» از فیلمساز پیتر جکسون. و “Hawkeye” درباره ابرقهرمان مارول.

باب چاپک، مدیر اجرایی، پیش‌بینی قبلی شرکت را از ۲۳۰ تا ۲۶۰ میلیون مشترک دیزنی + تا پایان سال مالی ۲۰۲۴ تکرار کرد، حتی در شرایطی که رقیب نت‌فلیکس نشانه‌هایی از کند شدن رشد مشترکین را نشان داد. ماه گذشته، نتفلیکس که ۲۲۲ میلیون مشترک جهانی دارد، اعلام کرد که در سه ماهه اول ۸.۳ میلیون مشترک اضافه کرده است که کمتر از راهنمایی های قبلی است. از ۸.۵ میلیون

مدیر عامل دیزنی باب چاپک
مدیر عامل دیزنی، باب چاپک، رشد بهتر از حد انتظار این شرکت را در مورد سرویس پخش دیزنی + و همچنین رشد شدید آن در پارک‌های موضوعی، تبلیغ کرد.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

این سال پایانی قرن اول کمپانی والت دیزنی است و عملکردی مانند این همراه با مجموعه بی‌نظیر دارایی‌ها و پلتفرم‌ها، قابلیت‌های خلاقانه و جایگاه منحصربه‌فرد در فرهنگ به من اطمینان زیادی می‌دهد که به تعریف سرگرمی برای آینده ادامه خواهیم داد. چاپک گفت ۱۰۰ سال.

چاپک از بخش پارک‌ها، تجارب و محصولات مصرفی دیزنی نام برد که درآمد آن در سه ماهه اول به ۷۲ میلیارد دلار رسید و ۳.۶ میلیارد دلار در سه ماهه سال قبل دو برابر شد.

این بخش همچنین شاهد جهش نتایج عملیاتی به ۲.۵ میلیارد دلار در مقایسه با ضرر ۱۰۰ میلیون دلاری در مدت مشابه سال گذشته بود. رشد شدید درآمد زمانی رخ داد که مهمانان بیشتری در پارک‌های موضوعی آن شرکت کردند، در هتل‌های مارک آن اقامت کردند و سفرهای دریایی رزرو کردند.

به طور کلی، درآمد خالص در مجموع به ۱.۱ میلیارد دلار یا ۶۰ سنت در هر سهم از فروش ۲۱.۸۲ میلیارد دلار رسید که نسبت به ۱۶.۲۵ میلیارد دلار در سال گذشته افزایش یافته است. بدون احتساب هزینه ها، درآمد کل ۱.۰۶ دلار به ازای هر سهم بود که بهترین انتظار تحلیلگران از ۷۴ سنت در هر سهم با درآمد ۲۰.۲۷ میلیارد دلار بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر