پاسخ پلیس راهنمایی و رانندگی به ورود سرماکارون به حوزه خودروسازی | آنها به دنبال مونتاژ خودرو هستند نه تولید


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در پاسخ به ورود کارخانه سرماکارون به صنعت خودرو گفت: به نظر من بیشتر به مونتاژ خودرو علاقه دارند تا خودروسازی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار کمال هادیان فر، رئیس پلیس راهور کشور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره سامانه یکپارچه مدیریت ترافیک و رسیدگی به حوادث و سوانح در کشور گفت: رایزنی هایی نیز انجام داده ایم. با بیمه مرکزی در این زمینه.» امیدواریم امسال بتوانیم این طرح را به صورت ملی تکمیل کنیم.

وی ادامه داد: این برنامه دارای ۸ تا ۹ مرحله اساسی است که یکی از آنها الکترونیکی شدن تمام کروکی ها، تقلب و تقلب در تصادفات تا حد امکان به حداقل می رسد و اطلاعات مربوط به حوادث فوتی و جرحی به صورت آنلاین منتقل می شود. پلیس و بیمه.. همچنین رانندگان پرخطر، مقصر و رانندگان بی احتیاط می توانند اطلاعات خود را به صورت آنی در اختیار شرکت بیمه قرار دهند و نرخ بیمه خود را تغییر دهند.

رئیس پلیس راه کشور خاطرنشان کرد: همچنین از دیگر مراحل این برنامه مدیریت خسارت و بررسی صحت تصادفات است.

سردار هادیان فر در خصوص احراز هویت پست الکترونیکی تصریح کرد: در صورت اجرای این برنامه نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر اجاره منزل خود نخواهد بود و در نتیجه از وعده های دروغین جلوگیری می شود. وقتی فردی در سامانه پلیس من ثبت نام می کند در این اپلیکیشن فرد می تواند آدرس خود را تکمیل کند و سپس از طریق ارتباط بین سامانه ها آدرس با کد پستی منطبق است و در صورت صحت تاییدیه داده می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره ورود سر مک کارون به صنعت خودرو و دیدگاه وی در مورد پلیس گفت: «البته هر کارخانه ای که بخواهد وارد صنعت خودرو شود باید مجوزهای لازم را بگیرد و دارد. پلیس تایید شده از وزارت حراست.”، سازمان محیط زیست و سازمان استاندارد این مراحل را طی می کنند.

رئیس پلیس راهور فرجا گفت: به نظر من به دنبال مونتاژ خودرو هستند نه خودروسازی. معمولاً در خارج از کشور محصول را به این صورت شناسایی و در داخل کشور مونتاژ می کنند.

سردار هادیان فر با بیان اینکه خودروهای اسقاط شده بر خسارات ناشی از تصادفات می افزاید، تصریح کرد: در جلسه ای به آقای سلاجقه اعلام کرده ام که محیط زیست در رای دیوان عدالت اداری مبنی بر لغو ماده ۸ هوای پاک دخالت کند. قانون نمی تواند چیزی باشد، اگر قانونی باشد یک نفر در دادگاه اعتراض می کند و قانون را تغییر می دهد که درست نیست.

وی ادامه داد: محیط زیست باید وارد این حوزه شود و قانون را اصلاح کند. شرطی که خودرو فقط معاینه فنی داشته باشد، شرط معتبر نیست.

وی در پاسخ به این سوال که از ابتدای سال تاکنون چند خودروی فرسوده از رده خارج شده است؟ وی گفت: تعداد خودروهای فرسوده بسیار کم است و از ابتدای سال تاکنون هیچ خودروی فرسوده ای اسقاط نشده است.

به اشتراک بگذارید